EVRO PO EVRO... Genijalna akcija navijača "pravog" kluba iz Lajpciga!

Lokomotiva iz Lajpciga trenutno nastupa u četvrtoj ligi Nemačke, tačnije u Regionalnoj ligi Nordost, “ne cvetaju joj ruže”, što se kaže.

Ipak, davne 1987. godine, Lokomotiva je igrala u finalu Kupa pobednika kupova, u kojem je poražen od Ajaksa sa 1:0.

Klub se nalazi u finansijskim problemima, koji su postali još veći u vreme pandemije koronavirusa.

Navijači Lokomotive, vole da “pecnu” komšiluk pod imenom Red Bul, tvrdeći da su jedini pravi klub u Lajpcigu.

Osim negiranja postojanja i uspeha sadašnjeg četvrtfinaliste Lige šampiona, organizovali su sjajnu onlajn akciju za pomoć klubu.

https://twitter.com/BL_norge/status/1244218793695592449

Odlučili su da kupe karte za utakmicu Lokomotive, po simboličnoj ceni od jednog evra, iako taj susret, naravno, neće biti odigran.

Do sada je prodato preko 80 hiljada ulaznica, a sav novac odmah će biti doniran voljenom klubu.

Kapa dole za ideju!

I VELIKANI GREŠE Čelsi prvo „oterao“ Rajsa, a sada je spreman da plati!

4 Komentara

    Posle navijaci navijaci huligani a samo meridian je napisao ovu vrhunsku akciju.

    Svaka cast. tako se podrzava klub. bravo ljudi!

Postavi odgovor