U doba izolacije zbog koronavirusa, fudbaleri slobodno vreme koriste da odgovaraju na pitanja na društvenim mrežama, pa i Virdžil van Dajk.
Van Dajk, štoper Liverpula, tako je dobio pitanje ko je najteži rival protiv koga je igrao.
Odgovor je bio, prema mišljenju mnogih, očekivan.
– Čuvao sam mnoge odlične napadače, ali ipak, najteže je bilo igrati protiv Lea Mesija – otkrio je on.
Holanđanin je na kraju, ipak, pobedio Argentinca, u dvomeču polufinala Lige šampiona, prošle sezone.
Mesi je na “Kamp Nou” stadionu dao dva gola u pobedi svog tima od 3:0, ali je Liverpul na “Enfildu” slavio sa 4:0, u epskoj utakmici.
Kasnije su “crveni” u finalu savladali Totenhem i osvojili pehar LŠ.



Sinisa
Nema toga koga Virdzil ne moze da zaustavi
Pedja
Oduvao si Mesia na Enfildu.
Filip
Mozda je bilo tesko na Kamp Nou,ali na Enfildu se Mesi nije naigrao