OČEKIVANO ILI NE? Van Dajk otkrio koga mu je bilo najteže (sa)čuvati

U doba izolacije zbog koronavirusa, fudbaleri slobodno vreme koriste da odgovaraju na pitanja na društvenim mrežama, pa i Virdžil van Dajk.

Van Dajk, štoper Liverpula, tako je dobio pitanje ko je najteži rival protiv koga je igrao.

Odgovor je bio, prema mišljenju mnogih, očekivan.

– Čuvao sam mnoge odlične napadače, ali ipak, najteže je bilo igrati protiv Lea Mesija – otkrio je on.

Holanđanin je na kraju, ipak, pobedio Argentinca, u dvomeču polufinala Lige šampiona, prošle sezone.

Mesi je na “Kamp Nou” stadionu dao dva gola u pobedi svog tima od 3:0, ali je Liverpul na “Enfildu” slavio sa 4:0, u epskoj utakmici.

Kasnije su “crveni” u finalu savladali Totenhem i osvojili pehar LŠ.

“NOVI INIJESTA” JE GLAVNA TEMA Svi žele da dovedu Barsin dijamant!

3 Komentara

    Nema toga koga Virdzil ne moze da zaustavi

    Mozda je bilo tesko na Kamp Nou,ali na Enfildu se Mesi nije naigrao

Postavi odgovor