OPET NA OSTRVU: Aleksis Sančez na pragu omiljenog londonskog kluba!

Aleksis Sančez se neće zadržati u Interu posle pozajmice, njegov ugovor je previsok, te ga čeka povratak u Mančester junajted.

Sančez je igrač kog Junajted pokušava da se oslobodi na sve načine, ali upravo ih ugovor potpisan s njim sprečava.
S platom Čileanca od 25 miliona i dve godine ugovora, to je gotovo nemoguća misija, barem se tako čini.

Iako je Ole Gunar Solskjer rekao da očekuje da Aleksis bude “onaj pravi” sledeće sezone, čini se da bi opet mogao na pozajmicu.

Kako prenose mediji na Ostrvu, Vest Hem se obratio “đavolima”!

Najpopularniji londonski tim traži napadača, posle niza pravih malih promašaja (i odlaska Marka Arnautovića, prim. aut).

“Čekićari” su, navodno, već kontaktirali Sančezovog agenta, kako bi videli da li je moguće da stigne na pozajmicu.

Na kraju, jasno je da bi Junajted ponovo morao da plaća većinu ugovora čileanskog fudbalera, a da bi Vest Hem pokrivao deo.

8 Komentara

    Ne znam koliko je on u formi za premijer ligu,cekicarima treba napadac ali da li je on pravi izbor

    Ma bice opet on onaj stari vrhunski igrač

    Sancez je car i top bi bilo da dodje u Junajted!

    Mislim da je on ipak igrac za “cizmu” nego za ostrvo.

    Svidja mi se ovaj transfer. Mislim da je on top za ManUtd

    Bravo za Sanceza i milionski ugovor 😀 😀

Postavi odgovor