Aleksis Sančez se neće zadržati u Interu posle pozajmice, njegov ugovor je previsok, te ga čeka povratak u Mančester junajted.
Sančez je igrač kog Junajted pokušava da se oslobodi na sve načine, ali upravo ih ugovor potpisan s njim sprečava.
S platom Čileanca od 25 miliona i dve godine ugovora, to je gotovo nemoguća misija, barem se tako čini.
Iako je Ole Gunar Solskjer rekao da očekuje da Aleksis bude “onaj pravi” sledeće sezone, čini se da bi opet mogao na pozajmicu.
Kako prenose mediji na Ostrvu, Vest Hem se obratio “đavolima”!
Najpopularniji londonski tim traži napadača, posle niza pravih malih promašaja (i odlaska Marka Arnautovića, prim. aut).
“Čekićari” su, navodno, već kontaktirali Sančezovog agenta, kako bi videli da li je moguće da stigne na pozajmicu.
Na kraju, jasno je da bi Junajted ponovo morao da plaća većinu ugovora čileanskog fudbalera, a da bi Vest Hem pokrivao deo.



Aljosa
Ne znam koliko je on u formi za premijer ligu,cekicarima treba napadac ali da li je on pravi izbor
Milos
Mozda bi to bilo dobro za njega ..
Vampir
Ma bice opet on onaj stari vrhunski igrač
Petar
Sancez je car i top bi bilo da dodje u Junajted!
Nenad
Mislim da je on ipak igrac za “cizmu” nego za ostrvo.
Joka
Svidja mi se ovaj transfer. Mislim da je on top za ManUtd
gzi
Bravo za Sanceza i milionski ugovor 😀 😀
vladimir
Ajmo cekicari!