Sprski košarkaš Milan Mačvan završio je svoju misiju u Japanu. Oprostio se od ekipe Alvark iz Tokija za koju je nastupao.
On se za ovaj korak odlučio zbog toga što je sezona prekinuta usled pandemije koronavirusa.
Mačvan se već vratio u Srbiju, a nakon toga se video porukom oprostio od navijača kluba za koji je nastupao.
– Dragi navijači Tokija, hvala vam za sjajnu podršku tokom sezone. Nažalost, završili smo sezonu na način na koji smo završili zbog pandemije virusa korona. Igrali smo sjajno. Imamo jedan trofej u džepu, jurišamo ka drugom. Bilo je odlično iskustvo. Bilo je sjajno iskustvo, hvala vam još jednom i sve najbolje u budućnosti – rekao je Mačvan.
Ovaj 30-godišnji košarkaš je sada slobodan u izboru nove sredine. Nema dileme da će brojni klubovi htete da vide Mačvana u svojim redovima.



vladimir
U partizan ,obavezno.
Marko
Bilo bi fino videti ga u Partizanu, mislim da moze da im pomogne
Djeneral
Macvana je ugusio prelazak u Makabi kao veoma mladog igraca, realno to nije bila ekipa za njega.
Princip
Kakav je talenat bio ovaj Macvan i na kraju nista!
Laki PFC
U Partizan,vrati se kuci legendo
Nidza
Malo Japan, sad ce malo Kina. Cisto da se uzme jos neka kinta
gzi
Hvala i dovidjenja ;D
vladimir
idemo dalje Macvan!