Veliki broj sjajnih fudbalera ostaće bez ugovora ovog leta, a među njima je i levi bek PSŽ-a, Lajvin Kurzava.
Francuski mediji pišu da je Barselona zainteresovana da dovede člana PSŽ-a kao slobodnog igrača.
Tako bi konkurisao s Albom za mesto uz levu aut-liniju u odbrani.
Ipak, on bi radije u Premijer ligu nego u Primeru, na Ostrvu su za njega “zagrizli” Arsenal i Liverpul.

Michael Regan/Staff)
U Arsenalu bi imao veće šanse da igra.
Za mesto u startnih 11 borio bi se s Kiranom Tirnijem, a Sead Kolašinac bi u tom slučaju verovatno bio preseljen na štopersku poziciju.
Kad je Liverpul u pitanju, bilo bi malo teže.
Na “Enfildu” bi za minute vodio borbu s neumornim Endijem Robertsonom, trenutno jednim od najboljih levih bekova na svetu, koji se izborio s teškom životnom pričom.
Videćemo kakav će izbor na kraju napraviti francuski fudbaler, jasno je da je na “slatkim” mukama…



Fića
Izuzetan bek, mnogo bi značio arsenalu ako dođe, ali videćemo već.
Consigliere
Ne odbija se Barsa tako lako
Davor
Nemoj u Liverpool, nece tamo biti standardan, ako vec bira izmedju Arsenala i Liverpoola bolje u Arsenal da ode, tamo ce igrati sigurno a to mu je najvaznije a vratice se Arsenal u vrh
Duki
Liverpulu treba još jedan levi bek, a ne da jadnog Milnera raubuju pod stare dane da šparta duž aut-linije
Vlada
Kod engleza bi se uklopio i to u Arsenalu, u Liverpulu sumnjam da bi dobio šansu a Barsa propade, bež’ od španaca
Glavac
Jel ovo prvoaprilska šala??? Lik je odbio Barsu? Pa, sine, to se ne odbija tako lako 🙂
Vuk
Ako ode na ostrvo, bolji izbor bi mu bio Arsenal, jer ima vece sanse da igra u prvom timu.
Zoki
Idi ti na ostrvo, kakva Barsa bre
Tomane17
Uklopio bi se u svaki klub odlično, na njemu je odluka
Step
Ostani tu gde si
Mikica
Najbolje po njega jeste da produzi ugovor i ostane tu gde jeste
Apis
Od ponudjenog, naravno ako je istina najbolji izbor bi bio Liverpool.
Marko855
pa ko jos nece da odbije barsu kad se raspada
Stefan
Premijer liga je zakon a barsa je barsa,ne može čovek da bude pametan!
Stefan
Uklopio bi se on dobro u Arsenal
PAJA
Sa kim da se uklopi? haha
Nenad
Uf , kad bi dosao u Liverpul to bi bilo pun pogodak. Odlican fudbaler
Bole
Slažem se. Samo se nadam da će mu Klop pružiti šansu.
Kneza
A sta ce u Liverpulu da mi je znati, sta ce on Liverpulu
Sima
Zasto ne bi jednostavno produzio ugovor? Ne zaci da ce otici…
Goran
Beži od kiše i obalaka…..
Kiki
Odlican igrac
Goran
Više šansi za dobre pare
djura
Pa da greje klupu? Najbolji izbor bi bio ili Inter ili Manca. Mislim na djavole.
Goran
Fudbal je bolji u Engleskoj
Lazar
Snacice se gde god:)
Beconi
Za Junajted je idealno resenje po levoj strani. Fali im takav igrac
F&R
Vrlo hrabro
Dovla
Odbijanje Barse?Hrabro
Vlada
Sta god odlucio svuda ce se snaci!
Raùl
U Barsi bi igrao kup.kralja 100% ?
Petar
Vise ce igrati na ostrvu, a u barsi je svakako sve podredjeno mesiju, pa je pitanje ko ce se kako tu uklopiti
Mica
Bolje mu je da ide u Arsenal,ako hoće da donje do izražaja.
torbar
Arsenal u ovom trenutku ne bi izvukli ni Anri, ni Ronaldinjo ni Ronaldo ni Mesi….
Mica
Po meni losa odluka….pitanje je koliko ces biti na terenu. Verovatno ce ti klupa biti najbolji ortak
Pedja
Dolazi u Liverpool da Robertson malo odmori
Katarina
Ja ipak mislim da gresi sto nece u Barsu, u Liverpulu ce sigurno grejati klupu.
Cr7
U Arsenalu bi igrao on je dobar bek ?
Nemanja
Možeš kako hoces kad si klasa !!!
zox
svaki profi igrac sanja premier ligu…
Vasa
Meni je on za barsu pravi bek,sad videcemo
Durant91
Zna covek gde se igra najbolji fudbal
Joca
Sta god da izabere super je
Micika
Koji god izbor da napravi bice super za njega
Luzeri iz predgradja
U Liverpulu ces grejati klupu svakako!
Ivan
U arsenal to je top tim za tebe
Dusan
E moj sine nisi treba da odbijes barsu, igrao bi sigurno!