SRBINA ŽELEO PREMIJERLIGAŠ Kako je Krasić izabrao Juventus

Nekadašnji reprezentativac Srbije Miloš Krasić prisetio se dana kada je bio u mogućnosti da bira za koji veliki klub će nastupati.

Krasić je bio jedan od naših najboljih fudbalera na Mundijalu 2010. godine.

Ističe da je za njega bio zainteresovan i Mančester Siti.

– Dobio sam ponudu od Juventusa i Mančester sitija. Odlučio sam se za Juve. Prva godina mi je bila dobra, osvojili smo titulu. Međutim, sistem se promenio po dolasku Kontea i ja se nisam uklapao u njega – izjavio je Krasić.

Nakon toga, njegova karijera je krenula silaznom putanjom. Prešao je u Fenerbahče gde je doživeo tešku povredu.

– Nažalost, nije ispalo kako smo svi želeli. Doživeo sam ozbiljnu povredu i želeo sam da se vratim što je pre moguće. Ta žurba me je koštala i povredio sam se još teže – rekao je nekadašnji reprezentativac Srbije.

Krasić i Jovanović: Imali smo velikog trenera i “gvozdenu disciplinu”!

Karijeru je završio u Lehiji iz Gdanjska za koju je nastupao od 2015. do 2018. godine.

– Nisam imao povreda u Gdanjsku i igrao sam dobro. Vremenom sam shvatio da nemam motivaciju kao pre i mislim da sam doneo dobru odluku što sam se povukao – istakao je fudbaler rođen u Kosovskoj Mitrovici.

Krasić je izrazio želju da bi voleo da ostane u fudbalu. Ali, još uvek nije odlučio da li će biti funkcioner ili trener.

ANĐELKOVIĆ: Voleo bih da vidim Baneta u Zvezdi, i dalje igra sjajno!

87 Komentara

    Mozda bi bilje prosao u karijeri da se odlucio za City, ali to u tom trenutku sigurno nije mogao da zna

    Imao je odlicnu i uspesnu karijeru sta ga briga

    Bio u top formi al kratko na žalost, treba ipak znati kad se treba povući pogotovo ako nema motivacije tako da respekt

    Šteta za krasica što nije napravio neku bolju karijeru,možda bi bolje prošao da je otišao u man.city

    Bolje sto je izabrao Juventus, ipak je to klub sa istorijom, tradicijom, trofejima…. Mislim i da se ne kaje zbog svog izbora…

    Vidjam ga u Novom Sadu, odlican je fudbaler bio

    trebao je brat da igra jo koju sezonu u CSKA, pa onda da predje u konkretniji klub gde mu ne bi bila unistena onak okarijera

    Snasao bi se on i u Sitiju. Igrac takvog kalibra i forme u tom trenutku…. Igrao je on sjajno u Juveu,ali mozda je bolje bilo da je otisao u City

    Pogrešio si, bolje je u Engleskoj. Veće mogućnosti.

    Kratak je put od Juventusa do Gdanjske

    To ti iz licnog iskustva?

    Bio si doktor levog krila… Kada je najvise trebalo da pokazes, dosao je Konte i jbg… Ona je sve pocelo da pada… Mogao si u Zvezdi da zavrsis karijeru, znamo da je to neostvarena zelja 🙂

    Niso bio neki igrac imao si samo brzinu bez driblinga zato si zavrsio u dugoj poljskoj ligi

    Ne budi smesan molim te.

    Он је најбољи био у Цска Москва, легенда. А нормално је да је изабрао Јувентус, а не пластику Сити.

    Pa i Juventus je veliki klub, bar je igrao, nije grejao klupu

    U Juventusu kažu da im je on bio najveće bacanje para u istoriji.

    Dok je bio u Juveu sve je bilo odlicno. Posle toga nistaaa.

    Fino se snasao, i pruzao je dobre partije. Karijera za svaku pohvaly.?

    Bio je medju najboljim igračima na svetu u tih prvih par meseci u Juventusu

    Bio je tadd novi Nedved,nije lose igrao u toj sezoni ali ppsle se izgubio

    Odlican igrac svojevremeno, naslednik nedveda, ali ga je unistio conte, kao i sve srbe koje je trenirao?

    Strasan igrac,trudio se.Steta sto je posle Juventusa nestao sa fudbalske mape.

    Jedan od nasih vrhunskih igraca kojeg su povrede i trener upropastili.

    Kakvi je karijeru imao, mnogi klinci bi bez razmisljanja prihvatili.

    Krasić je ipak neko. Niko ne može da ospori talenat. Da li je pogrešio što se tiče kluba, to je već nešto drugo.

    Bio je prilicno dobar svojevremeno, steta sto je morao da se povuce,ali moze svakako ostati u svetu sporta i fudbala na razne nacine

    Odlicno je igrao… nazalost zbog svega i povrede mislim da mu je proslo vreme…

    Ma znao je da odigra na vrhunskom nivou, znao je da ga nigde nema na terenu 90 minuta. Ali bliza je Italija , blizi mentalitet, logican izbor

    Zaposlice se na rts da komentarise ligu sampiona u poluvremenu, kao Albert Nadj

    Stara dama je stara dama. Mislim da nije pogresio. Nije ostrvski fudbal za svakoga, ili te pojede, ili bljesnes.

    Imao je svoje sjajne trenutke,ali nesto je kod njega krenulo nizbrdo…mozda zali za odluku vezano za Juve

    Dobro je da nije izabrao Englesku!Tamo bi propao totalno…

    Hahahhahha hahahhahha, a u Italiji je uspeo koji si ti car??

    Nekada je bolje poslušati srce nego novac.A čudi me da je juventus dao više love od sitija ?

    Jos dok je igrao u Vosi videlo se da ce biti dobar igrac

    Vreme mu je da pokuša da bude trener

    Primirio se sada. Relacija Novi Sad i Kosovska Mitrovica, tako je rekao i poslednjem obracanju kroz vas portal meridian youtube ?

    Imaš svojih pet minuta… i onda ako te krene…

    Nisi ti nikad bio igrač za Premier Ligu!

    Na SP u Južnoj Africi je bio u top oformi

    Lepo si rekao “BIO” 😉

    Odličan igrač..Juve, CSKA. U reprezentaciji se baš trudio

    I bolje što je otišao u Juve, u Sitiju ne bi ni igrao uopšte

    Takav Igrac ne bi uspeo u premijer ligi

    E ti znas da li bi on uspeo ,u toj premier ligi igraju precenjeni igraci pola francuzi izmisljeni

    A vazno da ti znas!

    Mogao bi on polako u trenere, ima šlifa

    Kakve su to dileme,boga ti

    Ma kakav Siti, izmišljen klub sa parama, najpametniji potez mu je taj bio, a dokaz je i titula

    To ke sad ,kad je Krasic bio sity nije bio klub sa nekom kintom

    Kad je bio u top formi bio je nezaustavljiv

    Dilema,funkcioner ili trener,ajdeeee

    Steta sto u svjoj Vojvodini nije zavrsio karijeru

    pa i nije steta, bolje je sto se oprobao u ozbiljnijim klubovima

    Kao i mnogi zablistao u jednom trenutku i onda nista…

    nazalost se to cesto desava

    Ali je zablistao….

    Zablistao je da,u reprezentaciji je bio doktor,i u prvoj sezoni u Juveu igrao top ,onda dosao Konte izmisljeni trener koji igra na 1-0 ….ubice fudbala

    Nekad ne ispadne onako kako planiras

    moto mog zivota 😀

    Kakva je to igračina bila.. U jednom trenutku najbolji fudbaler Serie A

    Nije baš ali medju najboljima ,slazem se sa.tobom

    Da je otišao u City ne bi izdržao on u Engleskoj, igra se čvrst fudbal, najviše bi mu odgovarala Španija

    Tu se slazem.sa tobom,ali kad vidim da neko ode u ovu Tursku odmax mi.se ogadi igrač

    Otistao je tamo gde su vece pare. Nema danas vise igraca koji igraju iz ljubavi, samo zbog para.. al svakako je steta za povredu u Turskoj

    Bolje da je otišao u neki klub kao CSKA, Juve bio prevelik zalogaj za njega

    Mislim da treba da ide u penziju…njegovo je proslo…

    Proslo je njegovo odavno.

    Imao je odlicnu karijeru.Juventus je ogroman klub…dobro je igrao i u CSKA i u reprezentaciji.Respekt

Postavi odgovor