Bundesliga, takmičenje čiji su klubovi već počeli da ograničenim treninzima, uz eliminaciju svih bezbednosnih rizika – tračak nade.
Postoje najave da bi Bundesliga mogla da prva startuje od svih “Liga petice”, već narednog meseca.
Najverovatnije će to biti bez prisustva publike na tribinama, ali bez obzira na to, TV prenosi neće izostati.
Očekuje se da te utakmice budu najgledanije ikada na televiziji od kada se igra elitno nemačko takmičenje!

Pre svega, ljudi su željni kvalitetnog fudbala, a osim kvaliteta, Bundesliga bi do kraja sezone mogla da priušti i neverovatno uzbudljivu završnicu.
U slučaju da ste zaboravili, posle 25 odigranih kola Bajern vodi na tabeli sa 55 bodova, a Dortmund ima 51.
Za njima slede Lajpcig sa 50, Borusija Menhengladbah (49), Leverkuzen sa 47 bodova…
Dakle, devet kola pre kraja, čak pet prvoplasiranih ekipa nalaze se u razmaku od samo osam bodova – biće uzbudljivo!
Šalke, Volfsburg, Frajburg, Hofenhajm… Vodiće veliku borbu za mesto u Ligi Evrope.
Zanimljivo će biti i u okršajima za opstanak, gde su najugroženiji Majnc, Fortuna, Verder i Paderborn.



Filip
Samo da krene da možemo da odigramo bar nešto.
Karlo
Trenutno su najatraktivnija liga i moja omiljena za igranje I2+
PAJA
Mogu svi da pricaju sta hoce i da dizu Engleze u nebo, ali najbolja i najkvalitetnija liga.
Vuk
Nemci ?
Mare
Samo da Sport klub uzme da ih prenosi, posto Englezi kakvi su, nece poceti do Nove godine
Slavisa
Posle ovolike pauze bez fudbala i logicno je da ce biti najgledanija….
Marko
Jedva cekam.da se nastavi, idemoooo
Ivan
Ne mogu da docekam. Dani bez fudbala i euforije ispred tv-a su mnooogo dosadni
J. G.
Kako da ne bude najgledanija, bice skoro dva meseca bez fudbala, a pri tom cemo imati i neizvesnost do kraja
Sanja90
Da krene lopta da se okrece i kvote da se ganjaju, moze neki bonus, nesto za pocetak da se dlanovi protrljaju? ?
steva
Dao bog da pocnu za dve nedelje. A Nemacka liga je po meni iovako najkvalitetnija. Prvi put posle 5 godina ne zna se sampion pre samog kraja. Igraju lep i atraktivan fudbal, za razliku od Spanaca i Fracuza. Italijane necu ni da spominjem, Skoti su zanimljiviji!
Milutin
Ne znam bas da je najkvalitetnija,ali je trenutno najneizvesnija.Italijane vec odavno ne gledam kad se na pocetku sezone zna ko je prvak
gojko
Jedva cekamo da gledamo najbolju ligu
Step
Biće sad sve lige izuzetno gledane
Miki
Jedva cekam!!!!
gojko
i jaaaaaa
Korleone
Neka krene makar nešto,da možemo tiket da sastavimo kako treba
Dovla
Odlicnaa ligaaa
Vlada
Ma samo nek pocne vise da se igraa
GS E
Dobra liga
Gordana
Nek zapocnu Nemci, dosta izolacije ?
Lola
Samo nek pocne da se igra, gledacemo na tv
Martin
Aj bas da vidimo. Cisto sumnjam da ce od Premier lige biti gledanija.
Vlada
Opa moze, nek pocne vise nesto ? a i ostali ce za njima, nemci drze lekciju
Miki
Salke do pobede!
Lela
Dortmund ?
Dare3
da li je ova vest uopšte tačna, ako jeste biće super pratiti bar nešto.
Stefan
Ja se još u nemce nadam da nas spasu fudbalskog posta i krenu !
Ivan
Ma to su navijaci das i da piju i sve im omogućis i oni vrate na najbolji način, da je ovako kod nas možda bi i fudbal bio bolji, ali to je narod
Gobi
Bez obzira sto jedva cekam pocetak…mislim da nije najpametnija odluka da startuju iduceg meseca
Mile
Zna se pobednik
Mladen
Nisam obozavaoc bundes lige ali je solidna, bitno je da ima sta da se prati
Leopold
BIce uzbudljivo, samo neka krene sto pre
Apis
Nema sanse da startuju sledeceg meseca…ma ovo je prava glupost od izjave.
Dusan
Bilo bi sjajno da sto pre pocne, da konacno mozemo da gledamo nesto interesantno, a ne belorusku ligu
Branislav
Konacno kvalitetno provedeno vreme uz gledanje tv-a.
Aleksandar
Naravno da ce Nemci prvi poceti, njima ne moze niko nista, visa sila su u odnosu na sve drzave
Vukan
Konacno nestoo da mozemo da gledamo i malo da se kladimo ?
Dimitrije
Moja omiljena liga, konacno cu gledati fudbal
Vedran
Pobednik se vec zna
Igor
Najjaca liga,jedva cekam
Novak
Englezi su bolji, ali nema veze, bar da gledamo fudbal!
Sofija
Ko igra zanimljivije od bundeslige ? obozavam ih, jedva cekam da pocnu
Kneza
Ma Nemci legende, boli ih uvo za sve
Veki
Nisam ljubitelj bundeslige, ali u ovim danima izolacije moze bilo sta.
Maki
Samo dok se igra nesto, izludecu vise 😀
Car
Ako nista drugo bar ce biti njagledanije bundesliga ??
Petar
Bundes liga je mozda i gledanija cak i od engleske
Rovac
Sreca pa nece imati publike jer nikad se ne zna sa ovom koronom
Kinez
Ovde se pobednik zna ali nema veze, dajte bar nesto da gledamo ???
Nale
Konacno malo fudbala!!! Sjajna vest
Bojan
Samo neka pocnu, nebitno da li je sa publikom ili ne.
Toma
U ovom trenutku moze sve ali ja sam uvek vise za engleze. ?
Misko
U ovakvim danima definitivno ce biti najgledanija bundesliga
Siba
Sjajna vest. Jedva cekam nastavak.
Nemanja
Najbolja liga na svetu !
Vasa
Svakako najgledanija,jedva cekam
Bane
Dzabe im sve, englezi su englezi
Micika
Uzeleli smo se fudbala!
Filip
Konacno neka dobra vest, idemooo 😀
Pantovic
Sta moze da bude zanimljivo tu za gledanje kad se zna ko.je prvi.
Vuk
Bundesliga je uvek najgledanija!
Iksan
Bravo za Bundes ligu, sigurno jedna od najujednacenijih liga i najzanimljivijih, jedva cekam da pocne!!!
Konstantin de Sisti
Ljubi bata svabe u oko zeleno…napokon neki singl, prelaz…
Zorica
Bravo,Bundesligo!
Aleksandar
Očekuje se uzbudljiva završnica, Dortmund ili Lajpcig da konačno skinu sa trona Bayern
Anakin91
I jesu najbolji za gledanje, milina kad svi igraju za gol više
Ivanka
Najbolji fudbal!!
Z
Ovo smo i čekali.
Бојан
Да нисам погледао белоруску лигу не бих видео лошију лигу од наше никада
Solo Inter
Da bi da pocne
Lule
Konacno bar neki fudbal. Bar cemo imati na cega da se kladimo ?
Lukic
Sa ili bez gledalaca naravno da ce biti najgledanija liga ??
Bojan
Pa bolje i to nego da se ne igra uopste..
Nemac
Idemo Bundesliga! Najbolja liga na svetu
Mićo
Samo da bi da pocne…
Tzki
Može da se gleda i od kuće fudbal, bitno je da se igra tj da krene lopta da se okrece
Ilke
samo da se zavrsi obo pa da uzivamo u ovim utakmicama bundeslige .
Sladjan
Najbolja liga zato i jeste najgledanija.
Maja
Zivela Borusija
Nemanja
Sto pre počne vise ćemo uživati u utakmicama !!!
Lisbon
pitanje koliko je pametno da se igra tako brzo ali valjda ce malo razmisliti a ne samo juriti pare i prenose pa makar i bili najgledaniji. A i nije neka konkurencija
Flaki
Bundes liga je najbolja liga na svetu.Jedva cekam da se nastavi.