ČOVIĆ ZA PONIŠTAVANJE SEZONE: Nema prostora za nastavak!

Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović ističe da u ovom trenutku nema prostora da se košarkaška sezona nastavi.

Prvi čovek aktuelnog regionalnog i srpskog košarkaškog šampiona ističe da je u tom slučaju poništavanje sezone jedini epilog.

ŠTA TO ZNAJU SLOVENCI Da li će se ABA sezona uopšte završiti?

-Nema nikakvog prostora za nastavak sezone. Slušam razne predloge, raznorazne pokušaje lova u mutnom. Nijedna sezona nije regularna ako je završavate administrativno. Prema tome ili će se završiti ili će se voditi kao da nije postojala – rekao je u Jutarnjem programu Hepija.

Ponavlja da se sezona može okončati samo ukoliko se nastave utakmice.

-Priča se, vidim, i da se pojedina fudbalska takmičenja igraju samo u pojedinim gradovima, što nije realno. Ponavljam, stav Evrolige je da se sezona odigra sportski. Ako se utakmice ne odigraju sezona kao da nije bila. To je realniji pristup nego svaki drugi.

Odbacio je predlog trenera Efesa Atamana da o tome da se sezona završi u jednoj zemlji, konkretno je mislio na Srbiju.

-To što Ataman kaže da bi utakmice mogle da se odigraju u Srbiji nije realno. Prvo, sve ekipe koje dođu u našu zemlju bi trebalo da budu u karantinu 28 dana, pa morate da uvedete posebne mere. Uostalom kakav je to sport bez publike.

Ističe da će se nakon krize sa koronavirusom košarkaški svet neće nadmetati.

-Sport je sada na nekoj rang listi važnih pitanja, nažalost, pao u sasvim drugi plan. Na sreću neće se skoro vratiti nešto što je bilo dosad nelogičnost i nerealnost – da vi za nekog sportistu plaćate 200.000.000 evra i da im ugovori budu enormno veliki.

161 Komentara

    Ma najbolje da se sad zavrsi, ponisti se ono sto je Partizan uradio i vi opet da igrate Evroligu…Bas pametno, pametnjakovicu jedan

    Vraticemo sport u prvi plan, samo malo strpljenja, mi cuvamo glasove da nastavimo da budemo najverniji ZVEZDASI! <3

    Alo ljudi samo se nagadja, sta da se brise, zavrsice se, pa jedva cekamo.

    Hahaha, sta drugo ocekivati od covica, da su oni bili prvi prvenstvo bi se zavrsilo u njihovu korist.

    O cemu ovaj prica? Da su prvi bilo bi da se da titula, ovako mu ne odgovara. Neka se vrati u svoju jazbinu

    Ti si nasao nesto da komentarises u vezi regularnosti necijeg postenja, da je zvezda prva ne bi tako pricao

    I treba da se ponisti ali videcemo sta ce biti

    Naravno, posto je zvezda ove sezone bila ocajna, hajmo ispocetka. Da ponistimo pa Jovo nanovo

    A ja ne kapiram da je nekom najbolje rešenje da se sezona poništi? Šta kao pu pu ne važi se, nije se desilo? E pa desilo se, a onda je izbila ova vanredna situcija koju niko nije očekivao, i šta sad? Sada treba naći neko rešenje da se nastavi jer ne može se sve precrtavati kao da se nije dogodilo..

    Pa, ovo im je najlakse resenje jer je Zvezda igrala ocajno i imaju time šansu vise. Ali meni je to bedan ocajnicki potez. Ne trude se da pronadju resenje

    Dobro je cigani ne lozite se mnogo ? Sve bi da ponistite, puji pike ne vazi? Biju vas malo kompleksi?

    Najrealnije je da se poništi.

    Realno cevek kaze, ako se liga ne moze sportski zavrsiti najbolje da se ne racuna. Dobar predlog, treba ga podrzati

    Jeste realno ali sad ne mozes ponistiti sve sto je do sada bilo, malo zeznuta situacija i videcem oakko ce sve ovo izgledati

    Dobar je predlog i treba ga podrzati ako si Zvezdas 😉 Mogli bi malo da mucnu glavama i da se nadje neko blaze resenje?

    Koliko mi se gadis covece, ps ti si stvarno moralni pigmej…

    Covek nije normalan, kad god im ne ide samo kukaju. Uzas. U ludilu ne bih izasao da izjavim ovo. Bilo bi me sramota

    Ponistavanje svega pa ispocetka sl godine

    Slažem se, mislim da bi najbolje bilo da se krenu spremati za sledeću sezonu!

    Biće kako kaže čika Čovke

    ???? Mozda je sanjao nesto ??
    Covek se gubi koliko mu je krivo

    Ko ce onda igrati Evroligu sledece sezone?

    Zasto se ne bi pobednik dobio za zelenim stolom,po uzrecno-cinjenicnim metodama,jer je pobednik prvog dela sezone u Aba poznat, i po zdravom razumu i logici treba da se proglasi sampion takmičenja na osnovu trenutne tabele, a uzgred pobedniku Aba lige nije garantovano mesto u Euroleague, tako da ne vidim problem i razloge zasto bi neko zeleo da ponisti sezonu,da je obrnuta situacija gospodin bi se itekako borio za proglašenje prvaka…

    Jer je iskompleksiran i favorizuje. Da je situacija obrnuta, cutao bi naravno.
    Zna se ko bi bio pobednik i glupo je diskutovati, covek se gubi definitivno

    Mislim da je to najrealnije pa da se lepo svi spremaju za narednu sezonu

    Msm da je to najmanje srecno resenje, odigrati, pa makar i u decembru

    A da je zvezda prva trazio bi da je proglase pobednikom. PARTZAN SAMPION

    Hhahah, pa da .. 😀

    Bravo!

    Da je prva Zvezda bi li onda trazio da se sezona ponisti?

    Jedino takmičenje u kojem se moze proglasiti sampion je Premier Liga, posto je Liverpool pobegao dosta, a sto se tiče kosarke, sva takmičanja moraju biti ponistena, jer se svuda igra playoff, pa samim tim prvo mesto u regularnom delu sezone ne znači nista.

    Mislim da je treba ponistiti ali ko zna sta ce se desiti

    Onaj ko je trenutno prvi proglasite ga za sampiona pa zavrsavajte sezonu

    Pa ovaj sa slike treba da dozivi nervni slom!

    Ne, ne, proslogodinjeg sampiona naravno

    On bi da ponosti jer njemu tako odgovara

    Taj fazon XD,ali ko zna sta ce se desiti ja ne bi voleo da je poniste ali nikad se ne zna sta ce se desiti

    Upravo tako, setimo se samo finala kupa!

    Covic je vrsni poznavalac svog polja i njegova odluka je samo za postovanje.
    Steta po meni ali drugacije ne moze.

    Svakako da gradski covek zna sta treba da uradi i radi svoj posao kako treba nije neki luzer iz predgradja pa da sam ke (pip)a

    Sada svako ima neko svoje misljenje,i sva su razlicita? ja nekako ipak verujem da ce se nastaviti sezona,dosta se tu para vrti da bi se tek tako otkazalo….

    I treba da se ponisti

    Ciganska posla

    Ko je ovom lopovu dao pravo da komentarise nesto

    Zvezdi najmanje odgovara potpuni prekid kosarkaske sezone.

    A kako to molim te?

    Pa ovi cigani vise ni ne znaju sta hoce 🙂

    Svako bi onako kako njemu odgovara..

    E konacno i od ovog nesto pametno da cujem

    Ovo je sve samo ne pametno

    Ma naravno, to bi Zvezdi i odgovaralo, kako da opravdaju posle silne pare a ništa nisu uradili

    Naravni Čovke legendo, ti se pitaš

    Ok, onda kraj sezone, Partizan prvak i ide u EL . Eto, to si hteo .

    Dobro resenje. I ja bih ovako postupio

    Zvezda >Partizan

    Sisaj ga !

    Malo je bezobrazno ovo sto je izjavio.
    Da li bi bio pri tom stavu i da Zvezda vodi…

    Nastavice se sigurno ovo.Vidite da Amerikanci vec razmatraju da krenu skorije sa kosarkom a kod njih najvise zarazenih

    Mislim da ce morati nekako da se nastavi.Mnogo veliki gubitci ce biti za sve ako se ponisti lige

    Tako je Covke,ti se pitas…Pusti ove miseve glodare hahaha

    Jebem ti mater znas , a i tebe !

    Jako kulturan recnik jako…

    Odlicno Covic rezonuje

    Ko i tvoja keva sinoc !

    Zbog Zvezde je najbolje da se ne nastavi.

    Sve covek reko i eto vam!

    Eto i tebi .i.

    kako je trenutno tako nek i ostane do kraja , a ponistavanje sezone cisto sumnjam da ce da se desi

    Bice bolje, smirite se

    Bahacenje i enormne cifre,nadamo se da ce sve biti drugaciije

    Razuman covek, sve je lepo rekao.

    Razuman ti tata ciganski!

    Odluka na mestu

    Jebo te Covic!

    Besmisleno je nastavljati sezonu u ovakvim uslovima. Ponistavanje je jedina logicna odluka.

    Logicna ti je mama tvoja ciganska!

    Pametno zboris Covke legendo

    Legenda je smrad najveci na svetu…
    Nisi ni ti daleko!

    Ne volim ovog Covica,ali je ovo pametno rekao.

    Treba da se ponisti definitivno,ako nema nastavak ponistavanje je najbolji izbor

    Najbolje je da skocis sa zgrade veceras!

    Ne lupetaj, treba da se nastavi pa makar i u Oktobru…

    Naravno da si za poništavanje kad ti ne odgovara situacija…

    Naravno, ne odgovara mu

    Kad je vec takva situacija i ne moze se zavrsiti,mozda je i najrealnije tako.

    Hahahaha jutarnji program hepija pa naravno gde će drugo klovn nego tamo kod cirkuzanata. Mnogo se ti pitaš mafijo

    Upravu si Čoviću!

    Volis pudlice?

    Mozda je i najbolje da se ponisti,nisam bas siguran sta je fer.

    Podrzavam Covica,ako vec ne moze da se zavrsi kako bi trebalo,najbolje je da se zavede kao da nije ni postojala.To je najrealnije resenje.

    Uzmu bolje varjacu u ruke!

    Ma daj budi realan, ko je prvi dobija titulu. A pre neki dan interviju, sport me trenutno neinteresuje. Idi begaj!!

    Odluka kakva je i trebala biti doneta

    Covke burazeru svaka ti je kao $Njegoševa$

    Vidi ovog majke ti…ne bi tako pričao da je Zvezda vodila na tabeli u momentu prekida…

    Pa naravno, da je Zvezda vodeca insistirao bi na nastavku.

    Svako gleda svoj interes ?

    Covke brat donosi presude 🙂 A da je Zvezda prva,bilo bi toliki znoj cele sezone i sada da nam se oduzme e pa ne moze 😀

    Covicu nema potrebe da preterujes, ja navijam za zvezdu ali ti si sada bas bezobrazan..za sve ima prostora samo ako se hoce!
    Ovo je malo preterano

    tako jee!!!!

    Pa naravno. Čović je potpuno u pravu i to ne samo za basket nego i sve drugo inače su moguća sukobljavanja ko je mogao da bude prvak.

    Tako je Čoviću, nije isto kada se igra sa publikom i bez nje, treba to odložiti sve

    Koliko god da navijam za Zvezdu, ovaj covek mi se gadi. Neka se vrati u politiku, a sport neka ostavi sportistima

    Bravo za ovo mišljenje.

    Mrs!

    Kad neodgovara da se poništi? Jači od Čovića će odlučiti o tome !

    Drugačije bi pricao da je Zvezda prva. Covke Covke. ?

    Prevarant

    Covke nema potrebe da preterujes, ja navijam za zvezdu ali ti si sada bas bezobrazan..za sve ima prostora samo ako se hoce!

    BRAVOOO deckooo, moram da ti cestitam na ovom komentaru! Slazem se sa tobom u potpunosti!

    A kad Covic nije bio bezobrazan,ko sto je Dule rekao “mafijaska pudlica”

    Sigurno bi ovako pričao da je fmp prvi. Partizan šampion sve drugo je čisto pudlino maslo

    Pa sto se zvezdinog ucinka tice i bolje je da se sezona ponisti…

Postavi odgovor