Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović ističe da u ovom trenutku nema prostora da se košarkaška sezona nastavi.
Prvi čovek aktuelnog regionalnog i srpskog košarkaškog šampiona ističe da je u tom slučaju poništavanje sezone jedini epilog.
ŠTA TO ZNAJU SLOVENCI Da li će se ABA sezona uopšte završiti?
-Nema nikakvog prostora za nastavak sezone. Slušam razne predloge, raznorazne pokušaje lova u mutnom. Nijedna sezona nije regularna ako je završavate administrativno. Prema tome ili će se završiti ili će se voditi kao da nije postojala – rekao je u Jutarnjem programu Hepija.
Ponavlja da se sezona može okončati samo ukoliko se nastave utakmice.
-Priča se, vidim, i da se pojedina fudbalska takmičenja igraju samo u pojedinim gradovima, što nije realno. Ponavljam, stav Evrolige je da se sezona odigra sportski. Ako se utakmice ne odigraju sezona kao da nije bila. To je realniji pristup nego svaki drugi.
Odbacio je predlog trenera Efesa Atamana da o tome da se sezona završi u jednoj zemlji, konkretno je mislio na Srbiju.
-To što Ataman kaže da bi utakmice mogle da se odigraju u Srbiji nije realno. Prvo, sve ekipe koje dođu u našu zemlju bi trebalo da budu u karantinu 28 dana, pa morate da uvedete posebne mere. Uostalom kakav je to sport bez publike.
Ističe da će se nakon krize sa koronavirusom košarkaški svet neće nadmetati.
-Sport je sada na nekoj rang listi važnih pitanja, nažalost, pao u sasvim drugi plan. Na sreću neće se skoro vratiti nešto što je bilo dosad nelogičnost i nerealnost – da vi za nekog sportistu plaćate 200.000.000 evra i da im ugovori budu enormno veliki.



Janko
ionako je bezveze počela sezona..
ferari
Ma najbolje da se sad zavrsi, ponisti se ono sto je Partizan uradio i vi opet da igrate Evroligu…Bas pametno, pametnjakovicu jedan
Rajko
U pravu je čovek
Dusan
Zvezda osvaja svakako ?
Ivan
Czv ❤
Jecika
Vraticemo sport u prvi plan, samo malo strpljenja, mi cuvamo glasove da nastavimo da budemo najverniji ZVEZDASI! <3
Aaaankaaa
Alo ljudi samo se nagadja, sta da se brise, zavrsice se, pa jedva cekamo.
Igor
Prema tome ocekujemo da se zavrsi!
Aleksandar
Hahaha, sta drugo ocekivati od covica, da su oni bili prvi prvenstvo bi se zavrsilo u njihovu korist.
Nemanja
Sve je lepo rekao
Filip
Jel smeta jak Partizan?
Danilo
O cemu ovaj prica? Da su prvi bilo bi da se da titula, ovako mu ne odgovara. Neka se vrati u svoju jazbinu
Bogdan
Svaka čast
m
Ti si nasao nesto da komentarises u vezi regularnosti necijeg postenja, da je zvezda prva ne bi tako pricao
Nikola
I treba da se ponisti ali videcemo sta ce biti
NikolaSavic
Kaze čika?
Milica
I zamaglise mu cvike
Galaksija 032
Naravno, posto je zvezda ove sezone bila ocajna, hajmo ispocetka. Da ponistimo pa Jovo nanovo
Anonimus
Sve staje, pa i sport
Vlada
A ja ne kapiram da je nekom najbolje rešenje da se sezona poništi? Šta kao pu pu ne važi se, nije se desilo? E pa desilo se, a onda je izbila ova vanredna situcija koju niko nije očekivao, i šta sad? Sada treba naći neko rešenje da se nastavi jer ne može se sve precrtavati kao da se nije dogodilo..
Blagoje
Pa, ovo im je najlakse resenje jer je Zvezda igrala ocajno i imaju time šansu vise. Ali meni je to bedan ocajnicki potez. Ne trude se da pronadju resenje
Mila
Ko o cemu baba o ustipcima…
Djoka orfanela
Dobro je cigani ne lozite se mnogo ? Sve bi da ponistite, puji pike ne vazi? Biju vas malo kompleksi?
zeljko
mozda je i najbolje
Kaca
Ma tebi sve ovo bas lepo doslo 😀
Consigliere
Najrealnije je da se poništi.
Nicko
Realno
Vuk
Realno cevek kaze, ako se liga ne moze sportski zavrsiti najbolje da se ne racuna. Dobar predlog, treba ga podrzati
Bojan
Jeste realno ali sad ne mozes ponistiti sve sto je do sada bilo, malo zeznuta situacija i videcem oakko ce sve ovo izgledati
Blagoje
Dobar je predlog i treba ga podrzati ako si Zvezdas 😉 Mogli bi malo da mucnu glavama i da se nadje neko blaze resenje?
Marko
Postujem ovo ??
Kosov je Srbija
Koliko mi se gadis covece, ps ti si stvarno moralni pigmej…
Zarko kockar
Covek nije normalan, kad god im ne ide samo kukaju. Uzas. U ludilu ne bih izasao da izjavim ovo. Bilo bi me sramota
Milance
Covicu samo sanjaj!
Lazar
Ponistavanje svega pa ispocetka sl godine
Anđa
Slažem se, mislim da bi najbolje bilo da se krenu spremati za sledeću sezonu!
Obilicevvenac
Biće kako kaže čika Čovke
Zarko kockar
???? Mozda je sanjao nesto ??
Covek se gubi koliko mu je krivo
Steva
Ko ce onda igrati Evroligu sledece sezone?
Kraljevic
Mozda Covic i ima pravo. Kako u ovoj situaciji napraviti uslove za nastavak sezone?
Igor
Zasto se ne bi pobednik dobio za zelenim stolom,po uzrecno-cinjenicnim metodama,jer je pobednik prvog dela sezone u Aba poznat, i po zdravom razumu i logici treba da se proglasi sampion takmičenja na osnovu trenutne tabele, a uzgred pobedniku Aba lige nije garantovano mesto u Euroleague, tako da ne vidim problem i razloge zasto bi neko zeleo da ponisti sezonu,da je obrnuta situacija gospodin bi se itekako borio za proglašenje prvaka…
Djoka orfanela
Jer je iskompleksiran i favorizuje. Da je situacija obrnuta, cutao bi naravno.
Zna se ko bi bio pobednik i glupo je diskutovati, covek se gubi definitivno
Sandra
Mislim da je to najrealnije pa da se lepo svi spremaju za narednu sezonu
Slave
Msm da je to najmanje srecno resenje, odigrati, pa makar i u decembru
Laki PFC
A da je zvezda prva trazio bi da je proglase pobednikom. PARTZAN SAMPION
Kaca
Hhahah, pa da .. 😀
Mila
Bravo!
Boro
Jao, koje si ti djubre od coveka!
Lazar
Da je prva Zvezda bi li onda trazio da se sezona ponisti?
Markonato24
Jedino takmičenje u kojem se moze proglasiti sampion je Premier Liga, posto je Liverpool pobegao dosta, a sto se tiče kosarke, sva takmičanja moraju biti ponistena, jer se svuda igra playoff, pa samim tim prvo mesto u regularnom delu sezone ne znači nista.
Nikola
Mislim da je treba ponistiti ali ko zna sta ce se desiti
Lazar
Onaj ko je trenutno prvi proglasite ga za sampiona pa zavrsavajte sezonu
Grobari
Pa ovaj sa slike treba da dozivi nervni slom!
PAJA
Ne, ne, proslogodinjeg sampiona naravno
Goran
On bi da ponosti jer njemu tako odgovara
Nikola
Taj fazon XD,ali ko zna sta ce se desiti ja ne bi voleo da je poniste ali nikad se ne zna sta ce se desiti
Pfc
Upravo tako, setimo se samo finala kupa!
Klara
Covic je vrsni poznavalac svog polja i njegova odluka je samo za postovanje.
Steta po meni ali drugacije ne moze.
Petar
Pametno receno
Milica
Steta
Dioklecijan
Svakako da gradski covek zna sta treba da uradi i radi svoj posao kako treba nije neki luzer iz predgradja pa da sam ke (pip)a
Slavisa
Sada svako ima neko svoje misljenje,i sva su razlicita? ja nekako ipak verujem da ce se nastaviti sezona,dosta se tu para vrti da bi se tek tako otkazalo….
Kole
Ovaj šta priča,nem kom
Ljube
Svako na svoju vodenicu navodi
Drale
Valja ti odluka covicu.
Andrej
I treba da se ponisti
Milan
Ciganska posla
Laki
Šta naprica ovaj čovek
Aco
sve se slazem sa Covicem
P
Ko je ovom lopovu dao pravo da komentarise nesto
Brane
Pa neka ponište
Misko
Svaka cast.
Kalabic
Zvezdi najmanje odgovara potpuni prekid kosarkaske sezone.
Milan
A kako to molim te?
Jovan
Pa ovi cigani vise ni ne znaju sta hoce 🙂
Putnik
Posteno bi bilo da se nastavi, ako uslovi to dozvole!
Milan
Pa dobro kaže čovek
Stasa
Svako bi onako kako njemu odgovara..
B
Zavisi sa koje strane se gleda
Sale
E konacno i od ovog nesto pametno da cujem
Mila
Ovo je sve samo ne pametno
Anakin91
Ma naravno, to bi Zvezdi i odgovaralo, kako da opravdaju posle silne pare a ništa nisu uradili
Aleksandar
Naravni Čovke legendo, ti se pitaš
De sisti
Ok, onda kraj sezone, Partizan prvak i ide u EL . Eto, to si hteo .
Slobodan
Svako prica ono sto mu odgovara
Jovan
Dobro resenje. I ja bih ovako postupio
Ceda
Steta velika ali odluka je takva
Bojan
Zvezda >Partizan
Luzeri iz predgradja
Sisaj ga !
Dule
Malo je bezobrazno ovo sto je izjavio.
Da li bi bio pri tom stavu i da Zvezda vodi…
Milos
Nastavice se sigurno ovo.Vidite da Amerikanci vec razmatraju da krenu skorije sa kosarkom a kod njih najvise zarazenih
Marko
Mislim da ce morati nekako da se nastavi.Mnogo veliki gubitci ce biti za sve ako se ponisti lige
Marija
Tako je Covke,ti se pitas…Pusti ove miseve glodare hahaha
Luzeri iz predgradja
Jebem ti mater znas , a i tebe !
Dizel
Jako kulturan recnik jako…
Z
Pa okej bi bilo
zizi
nit nastaviti nit prekinuti…
M
Ćuti Čoviću
djoki
Odlicno Covic rezonuje
Luzeri iz predgradja
Ko i tvoja keva sinoc !
djoki
Zbog Zvezde je najbolje da se ne nastavi.
suki
Sve covek reko i eto vam!
Dragče
Eto i tebi .i.
Mile
Odlicno resenje ,dobro velis
sladjana
kako je trenutno tako nek i ostane do kraja , a ponistavanje sezone cisto sumnjam da ce da se desi
Isidora
Bice bolje, smirite se
NK
Bahacenje i enormne cifre,nadamo se da ce sve biti drugaciije
Pera
Razuman covek, sve je lepo rekao.
Luzeri iz predgradja
Razuman ti tata ciganski!
Bole
Odluka na mestu
Luzeri iz predgradja
Jebo te Covic!
Flanker
Besmisleno je nastavljati sezonu u ovakvim uslovima. Ponistavanje je jedina logicna odluka.
Luzeri iz predgradja
Logicna ti je mama tvoja ciganska!
Kiki
Pametno zboris Covke legendo
Luzeri iz predgradja
Legenda je smrad najveci na svetu…
Nisi ni ti daleko!
Jelica
To bi bila prava steta ?
Iks
Svako prica kako mu odgovara ?
Mario
Ne volim ovog Covica,ali je ovo pametno rekao.
Nesa
Treba da se ponisti definitivno,ako nema nastavak ponistavanje je najbolji izbor
Luzeri iz predgradja
Najbolje je da skocis sa zgrade veceras!
Pedja
Ne lupetaj, treba da se nastavi pa makar i u Oktobru…
Stefan
Naravno da si za poništavanje kad ti ne odgovara situacija…
Mila
Naravno, ne odgovara mu
Dax
Potpuno se ne slazem!
Daky
Najbolje resenje.
Janko
Kad je vec takva situacija i ne moze se zavrsiti,mozda je i najrealnije tako.
Caki
Imace Zvezda prostora da se popravi onda ?
Casablanca
Hahahaha jutarnji program hepija pa naravno gde će drugo klovn nego tamo kod cirkuzanata. Mnogo se ti pitaš mafijo
Ivana
Upravu si Čoviću!
Milan
Volis pudlice?
Mix
Mozda je i najbolje da se ponisti,nisam bas siguran sta je fer.
Milena
Podrzavam Covica,ako vec ne moze da se zavrsi kako bi trebalo,najbolje je da se zavede kao da nije ni postojala.To je najrealnije resenje.
Luzeri iz predgradja
Uzmu bolje varjacu u ruke!
steva
Ma daj budi realan, ko je prvi dobija titulu. A pre neki dan interviju, sport me trenutno neinteresuje. Idi begaj!!
Joca
Odluka kakva je i trebala biti doneta
piksi
Covke burazeru svaka ti je kao $Njegoševa$
Uros
Vidi ovog majke ti…ne bi tako pričao da je Zvezda vodila na tabeli u momentu prekida…
Janko
Pa naravno, da je Zvezda vodeca insistirao bi na nastavku.
Jelica
Svako gleda svoj interes ?
DelijaMomak
Covke brat donosi presude 🙂 A da je Zvezda prva,bilo bi toliki znoj cele sezone i sada da nam se oduzme e pa ne moze 😀
Milos
Covicu nema potrebe da preterujes, ja navijam za zvezdu ali ti si sada bas bezobrazan..za sve ima prostora samo ako se hoce!
Ovo je malo preterano
Marko855
tako jee!!!!
DuLE
Pa naravno. Čović je potpuno u pravu i to ne samo za basket nego i sve drugo inače su moguća sukobljavanja ko je mogao da bude prvak.
Danijel
???
Aleksa
Prava odluka
Sasa
Ne zna se sta je fer.
Jovan
Tako je Čoviću, nije isto kada se igra sa publikom i bez nje, treba to odložiti sve
Bane
Koliko god da navijam za Zvezdu, ovaj covek mi se gadi. Neka se vrati u politiku, a sport neka ostavi sportistima
Mićo
Bravo za ovo mišljenje.
Luzeri iz predgradja
Mrs!
Stefan
Kad neodgovara da se poništi? Jači od Čovića će odlučiti o tome !
Iva
Odluka je na mestu?
Marko
Drugačije bi pricao da je Zvezda prva. Covke Covke. ?
Mila
Prevarant
Dusan
Covke nema potrebe da preterujes, ja navijam za zvezdu ali ti si sada bas bezobrazan..za sve ima prostora samo ako se hoce!
dragan
BRAVOOO deckooo, moram da ti cestitam na ovom komentaru! Slazem se sa tobom u potpunosti!
Aljosa
A kad Covic nije bio bezobrazan,ko sto je Dule rekao “mafijaska pudlica”
Chegi
Koga briga kako se mi zovemo, od danas zvezda je fmp a fmp je radnicki
pfc
Sigurno bi ovako pričao da je fmp prvi. Partizan šampion sve drugo je čisto pudlino maslo
Mica
Mozda i jeste ovo fer…
Lemi
Pa sto se zvezdinog ucinka tice i bolje je da se sezona ponisti…