ODE TOTI U MENADŽERE Insinje odjavio Rajolu zbog legende Rome!

Kapiten Napolija Lorenco Insinje razmišlja da angažuje legendu italijanskog fudbala Frančeska Totija kao svog agenta.

Italijanski fudbaler je do nedavno sarađivao sa Minom Rajolom, ali su im se putevi razmimoišli, a velika mogućnost postoji da uđe u saradnju sa Totijem.

Kako prenosi Korijere delo sport, Toti je već otvorio menadžersku agenciju videvši sebe u ovom unosnom poslu.

Italijan se već odao u Instagram četu sa bivšim saigračem Fabiom Kanavarom rekavši da je posao sa Insinjeom gotova stvar.

Kapiten Napolija je sve odlučniji u nameri da karijeru završi na San Paolu, videćemo da li će Toti imati nešto protiv toga.

TOTI: Federer je tenis i smatram ga svojim prijateljem!

Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina! 

“NIJE BIO VRHUNSKI, A SAD…” Ščesni oduševljen kako igra Tadić!

182 Komentara

    Lepo placen pisao,nije on lud,zna sta radi?

    Zna Toti gde su pare, nije ni on lud. 😀

    nije naivan ?

    sta sve ljudi nece raditi tokom ovog karantina!!!

    Pa dobar nacin da iskoristi svoje znanje,a da usput i zaradi,zelim mu srecu .

    i ja isto

    Zna da prepozna dobar biznis

    Totti princ rima.. Taj mora da uspe i kao menager, sva vrata otvara sama pojava

    Nek je sa srecom, samo ne kontam, odakle fudbalerima ta potreba da nakon sto okoncaju karijeru, masovno pokusavaju da se otisnu i u trenerske vode. Biti igrac, i biti trener su nebo i zemlja, samo iskustvo na terenu tu ne igra odlucujucu ulogu. Da bi bio trener, moras da ucis, radis, sistematicno i svaki dan, kao na fakultetu ako mislis negde da stignes. Sama cinjenica da si buo vrhunski igrac, nije garancija uspeha

    Tesko ce raditi van Rima, ipak je on ceo zivot posvetio Romi. Ne verujem da ce dalje od Rome da ide

    E samo mu je ovo trebalo,ne znaju ljudi sta ce od dosade

    Osetio covek gde su pare,menadzeri danas razbijaju lovu i vedre i oblace fudbalom.

    Od nečeg mora da živi 😀

    E on ako nije zaradio dovoljno para onda nije niko!

    Biće kao štot je bio i fudbaler

    Da napravi mašinu za pravljenje para od njega
    Grande Frančesko, srećno!

    Od nečega mora da krene čovek.

    Pravi je PRINC Rima.
    Pa većina posle igračke karijere ide u MANAGERE.

    Pa tu su pare, kad se karijera završi.

    totiju bolje da pocne trenersku karijeru

    Trebao je da krene od Italia C ekipe.

    I treba da bude menadzer

    Slazem se. Ko ce ako ne on 😀

    Da bude pola trener kao sto je bio fudbaler bice odlican

    I ovde ce sigurno da bude vrhunski jer covek ne zna drugacije,. No totti no party

    Slazem se skroz sa tobom??

    Pa sve zavisi, bitno u kom klubu krene sa radom.

    Masina!!! Verujem da ce mu dosta pomoci!!

    Ovo bi moglo da poljulja dosta odnose u svetu fudbala

    Toti legenda, zna kako da se obrću pare ?

    Pametno, bolje nego trener, imaće više para

    Pa kad moze onaj smecar Riola,moze i Toti

    Sta je ovaj navalio da zavrsi karijeru u Napoli,ne razumem

    Zanimljivo…ja ga vidim u tom poslu 😀 I neka mu je sa srecom ?

    Toti suva inteligencija,za ove ostale nepismene u fudbalu

    Konacno neko da otkaci i Rajolu, kamo lepe srece kada bi svi to uradili

    Toti legenda, jedini igrac u zadnje vreme koji je bio lojalan klubo do kraja karijere, bolje da im je on menadzer nego neki lopov Rajola

    Samo da proradi posao Tottiju, i bice onda i vise ljudi kao i on

    Toti uvek bio bolji za klasu od svih fudbalera,zasto ne i kao menadzer

    slazem se, a mislim da je mogao i u trenerskom poslu da se oproba

    Toti legenda

    Nego šta nego je legenda.

    Ocekivao sam ga kao menadzera, na klupi Rome, ali i ovo mu stoji

    Toti treba da bude trener Roma,legenda kluba i princ Rima

    Pa super čovek se snašao. I ako je dobar u tome.

    Bilo je i vreme Totiju da postane menager

    sta ce ti to u zivotu da se bavis razmazenim igracima kad si vec legenda

    Nek je sa srecom kapitano! Postaces ti najveci!

    Realno i trebao je da smeni debelog prasca. ?

    Pa zasto da ga smeni ?

    Totti kralj !!!!!!!

    Najveci!

    Misliš princ Rima ?

    Uf dobar potez Lorenza. Znaci ostaje do kraja karijere u Napulju.

    Sjajan igrac. Mije ni cudo sto je dobio pseuonim Princ od Rima. Ali menagerisanje je sasvim nesto drugo!

    pratice ga sreca i tu sigurno

    Hoce sigurno. Doktor je to.

    Bravo

    Super, da neko normalan bude menadzer

    Konacno nesto lepo da cujem

    Takodje

    Napokon medju menadzerima da se pojavi neko normalan…srecno

    Ako bude upola dobar trener kao igrac što je bio biće sve ok pa bilo koji klub da vodi.

    Vrv bi ga pobedio u fottbal menadzeru

    Dobar i predobar jgrac nzm kakav je menadzer

    Zelim mu srecu u novom poslu .Totti majstor !

    Pa neka je sa srećom, on je svoje ime odavno napravio

    Ako bude menadzer kao sto je bio igrac nece mu biti ravnog.

    To ti je po meni vise za trenera

    Nikad se ne zna,možda je i tu talenat

    Video sam Totija na nekoj funkciji u klubu ili cak trenera, a on ode u mesetare i prevarante.

    I ja bi odjavio ovog krmka zbog el capitana ??

    Odmah kod Princa bez razmisljanja.Pusti te prenaduvane menadzere.

    Tako je

    Akoo se pronalazi u tom poslu. Srecno

    Ne znam sto je otisao u menadzere kad covek kida kako igra

    Gde takva legenda da ode medju lesinare.

    E bas u lesinare

    Svako nadje neko angazovanje,to je biznis,nema tu nesto mnogo sporta

    leži mu taj posao

    Leže mu na račun, posle svakog transfera.

Postavi odgovor