ĐORĐEVIĆ O EVROKUPU: Čekamo, želimo, videćemo...

Za “Radio Bolonja 1”, Aleksandar Saša Đorđević govorio je o raznim temama, a imao je šta da kaže na temu završnice Evrokupa.

Sigurno je da će nastavak uslediti, no sačekajmo da vidimo kada će pandemija prestati. Toga je svestan i Đorđević.

– Čekamo na odluku Evrokupa oko Fajnal ejta i načina na koji bi mogao da se odigra. Sve zavisi od toga kako će se završiti sezona. Ne postoji čarobna formula sa kojom bi se sezona završila na idealan način. Kada se bude igralo, sve će biti završeno. Želimo što pre na teren –  rekao je bivši selektor Srbije.

djordjevic virtus
(FOTO: Segafredo Virtus)
Pomenuo je i ekonomsku stranu koja ne sme biti zanemarena.

– Postoje televizijski ugovori, sponzori, igranje u toku leta koje mora da se poštuje. Ne znači da će situacija biti pod kontrolom svuda kada se smiri ovde u Italiji. Ne znam da li će se finala Evrolige i Evrokupa odigrati. Ovo je situacija koju moramo da poštujemo. Moramo da budemo spremni da igramo svakog momenta u naredne dve ili tri nedelje kada se za to steknu uslovi. Moramo da zadržimo spremu koliko je to moguće. To je jedina stvar koju možemo da učinimo – ispričao je Đorđević.

ŠTA EVROLIGA PORUČUJE? Odluka koja govori mnogo o kraju sezone!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | Dobio sam 10 hiljada dolara da se potučem sa Kobijem!

69 Komentara

    Sale nacionale svaka ti je ka u Njegoša

    Одржавање форме је најбитније, а кад све прође да се јурне и све снаге

    U pravu je covek,idealno sigurno nece biti,ali svakako jedva cekam nastavak?

    Cekamo da crno beli rese to u svoju korist,pa onda Evroliga.

    Samo nek održavaju formu, a utakmice će se igrati čim se za to ukažu prilike.

    Ne mora da brine,oni sigurno ulaze u EL na bilo koji nacin.Ima se moze se.

    Sve se nagadja samo..svi cekamo, Jedan je Sale nacionale, videcemo, zelimo i jedva cekamo!

    ma dajte partizanu titulu,sta ima veze

    Sve je jos uvek neizvesno. Samo polako, nadam se da ce se uskoro sve pokrenuti, i nastaviti.

    Samo nek prodje ovo, lako ce doci do zavrsetka 😀

    Nebitno gde ce da se igra samo nek se igra 😀

    Samo polako, ne treba nigde žuriti i još je prerano davati ovakve prognoze.

    Nije rekao nista sto se ne zna

    Yes

    Čujem da trebaju neki komentari ovde pa da napišemo nešto angažujte mićana ima ih on pun kurac?‍♂️

    Partizan šampion
    izraziti favorit!

    Koristite li bar vazelin ili na suvo?

    Nikad nisam pisao ovde, al čuo sam da delite sendviče za pisanje komentara. Jel to istina? Jesu li sa pečenicom ili podrigušom? Znam da sns deli podriguše.

    Svi cekamo sta ce biti

    Ja sam ovde došao da ostavim komentar jer me je iscimao vaš radnik da ostavim komentar.
    Došlo je dotle da cimate radnike da cimaju igrače da ostavljaju komentare…šta ste vi? Politička partija?

    jedva cekamo i navijamo za Partizan ?

    Napred Partizan!!! 😀

    Zvezda ??

    Pa treba sacekati zdravlje je na 1 mestu

    E moj Sale jos je rano pricati o bilo cemu, vidim da si i ti toga svestan, al ovi novinari oce ekskluzivu dok ljudi umiru u enormnim kolicinama.

    velike pare su u igri

    Sezona se nekako mora nastaviti zbog novca prvenstveno. E sad kakav ce to nastavak biti i u kojoj formi verujem da niko sada nezna. Ono sto ja zelim jeste da Sale Nacionale osvoji Evro kup na celu sa Teodosicem i Markovice ma kako ta zavrsnica izgledala.

    A koga boli patka šta ti želiš?

    slzem se sa tobom Djenerale mislim da ce se to i ispuniti!

    Italijani sve zakuvali u Evropi i sad bi još F8 da bude u Bolonji, jer se nadaju da će prvo kod njih da prođe. Ceo život kvarni i sve bi na kvarno.

    Bas tako. Oduvek su kvarni bili 😀

    Daj boze da što pre lopta da se aktivira

    I mi jedva cekamo da izadjete na teren! Bas tako kako bude bice

    Sa,o da je lopta opet u obrucu, mozda se i nacekamo, ali vredi.

    Bolje da nije ni davao ovaj intervju… ‘cekamo, videcemo, sta bude bice…’ ?

    Jedan je Sale nacionale, videcemo, zelimo i jedva cekamo!

    Bas tako, jedan je Sale 😀

    I mi zelimo sto pre da vas gledamo, ali strpljen-spasen…

    Tako je 😀

    Cenim Saleta, al rekao je sve u svemu “kako bude, biće”, tj u ovoj izjavi nista novo nismo saznali.

Postavi odgovor