Za “Radio Bolonja 1”, Aleksandar Saša Đorđević govorio je o raznim temama, a imao je šta da kaže na temu završnice Evrokupa.
Sigurno je da će nastavak uslediti, no sačekajmo da vidimo kada će pandemija prestati. Toga je svestan i Đorđević.
– Čekamo na odluku Evrokupa oko Fajnal ejta i načina na koji bi mogao da se odigra. Sve zavisi od toga kako će se završiti sezona. Ne postoji čarobna formula sa kojom bi se sezona završila na idealan način. Kada se bude igralo, sve će biti završeno. Želimo što pre na teren – rekao je bivši selektor Srbije.

Pomenuo je i ekonomsku stranu koja ne sme biti zanemarena.
– Postoje televizijski ugovori, sponzori, igranje u toku leta koje mora da se poštuje. Ne znači da će situacija biti pod kontrolom svuda kada se smiri ovde u Italiji. Ne znam da li će se finala Evrolige i Evrokupa odigrati. Ovo je situacija koju moramo da poštujemo. Moramo da budemo spremni da igramo svakog momenta u naredne dve ili tri nedelje kada se za to steknu uslovi. Moramo da zadržimo spremu koliko je to moguće. To je jedina stvar koju možemo da učinimo – ispričao je Đorđević.



Bane
Samo polako, nema nista od zurbe
Kaca
Videcemo, jedva cekam nastavak..
Tasa
Legenda
Maja
Nije im lako
Milan
Najbolji trener svih vremena.
Lazar
Legenda
Anđa
Jedva čekam da krenu
Sanja90
Spremni kao zapete puske ?
Obilicevvenac
Sale nacionale svaka ti je ka u Njegoša
Бојан
Одржавање форме је најбитније, а кад све прође да се јурне и све снаге
Slavisa
U pravu je covek,idealno sigurno nece biti,ali svakako jedva cekam nastavak?
Fica
Cekamo da crno beli rese to u svoju korist,pa onda Evroliga.
Mihajlo
Samo nek održavaju formu, a utakmice će se igrati čim se za to ukažu prilike.
mare
svasta rekao a ustvaari nista
Katarina
Videcemo sta ce biti.
Kale
Pa bas ce biti kako bude bice
Vladimir
Ne mora da brine,oni sigurno ulaze u EL na bilo koji nacin.Ima se moze se.
Vanja
Svi su zeljni igre.. Samo da pocne!
Ivanka
Jedan je Sale!! ?
dragan
Sve se nagadja samo..svi cekamo, Jedan je Sale nacionale, videcemo, zelimo i jedva cekamo!
kneza
ma dajte partizanu titulu,sta ima veze
DelijaMomak
Cekamo, zelim, videcemo…
Lazar
Sve je jos uvek neizvesno. Samo polako, nadam se da ce se uskoro sve pokrenuti, i nastaviti.
Ceda
Pa ne moze ni on da zna tacno on ceka kao i mi da se nastavi
Dendza
Samo nek prodje ovo, lako ce doci do zavrsetka 😀
Dendrla
Nebitno gde ce da se igra samo nek se igra 😀
Denis
Svi jedva cekaju da samo krene.
Filip
Samo polako, ne treba nigde žuriti i još je prerano davati ovakve prognoze.
Stole
Jedva cekamo svi!!!
Goran
Sale legendarni sale!!!
Pera
NAVIJAMO ZA PARTIZAN!!!
Milica
Normalno, ma nas je evrokup
Luka
Cekamo svi Sale cekamo
Makisa
Nije rekao nista sto se ne zna
Maja
Yes
Luis nazario
Čujem da trebaju neki komentari ovde pa da napišemo nešto angažujte mićana ima ih on pun kurac?♂️
Kituminayashi
Partizan šampion
izraziti favorit!
Sale
Koristite li bar vazelin ili na suvo?
Budimir Vujačić
Nikad nisam pisao ovde, al čuo sam da delite sendviče za pisanje komentara. Jel to istina? Jesu li sa pečenicom ili podrigušom? Znam da sns deli podriguše.
Tandaramandara666
Svi cekamo sta ce biti
Massacre
Ja sam ovde došao da ostavim komentar jer me je iscimao vaš radnik da ostavim komentar.
Došlo je dotle da cimate radnike da cimaju igrače da ostavljaju komentare…šta ste vi? Politička partija?
Stefan N.
Dajte odmah pehar partizanu?
Dragana
Daj Boze mada tesko!!!
Ogi
Treba cekati
Petar
jedva cekamo i navijamo za Partizan ?
Dendza
Napred Partizan!!! 😀
Maja
Zvezda ??
Branislav
Pa treba sacekati zdravlje je na 1 mestu
Kraljevic
E moj Sale jos je rano pricati o bilo cemu, vidim da si i ti toga svestan, al ovi novinari oce ekskluzivu dok ljudi umiru u enormnim kolicinama.
mare
velike pare su u igri
Djeneral
Sezona se nekako mora nastaviti zbog novca prvenstveno. E sad kakav ce to nastavak biti i u kojoj formi verujem da niko sada nezna. Ono sto ja zelim jeste da Sale Nacionale osvoji Evro kup na celu sa Teodosicem i Markovice ma kako ta zavrsnica izgledala.
Budimir Vujačić
A koga boli patka šta ti želiš?
Marko855
slzem se sa tobom Djenerale mislim da ce se to i ispuniti!
Sale
Italijani sve zakuvali u Evropi i sad bi još F8 da bude u Bolonji, jer se nadaju da će prvo kod njih da prođe. Ceo život kvarni i sve bi na kvarno.
Denis
Bas tako. Oduvek su kvarni bili 😀
zeljko
pozdrav za sala
Igor
Reci nam nesto sto ne znamo
F&R
Jedva cekam da vas vidim na terenu
Tzki
Daj boze da što pre lopta da se aktivira
Nakica
I mi jedva cekamo da izadjete na teren! Bas tako kako bude bice
Rade
Sta je pesnik hteo da kaze?
Nemanja
To smo i mi samo znali …
Jecika
Sa,o da je lopta opet u obrucu, mozda se i nacekamo, ali vredi.
Toza
Bolje da nije ni davao ovaj intervju… ‘cekamo, videcemo, sta bude bice…’ ?
Aaaankaaa
Jedan je Sale nacionale, videcemo, zelimo i jedva cekamo!
Denis
Bas tako, jedan je Sale 😀
Igor
I mi zelimo sto pre da vas gledamo, ali strpljen-spasen…
Denis
Tako je 😀
Slave
Cenim Saleta, al rekao je sve u svemu “kako bude, biće”, tj u ovoj izjavi nista novo nismo saznali.