Džon Džons: Revanš sa Rejesom? Trešnje u Poljskoj nikad nisam probao!

Šampion u poluteškoj kategoriji najjače MMA organizacije na svetu UFC Džon Džons je govorio o revanšu sa Dominikom Rejesom.

On je kratko prokomentarisao da ne želi da radi revanš sa drugorangiranim borcem iz poluteške kategorije – Dominikom Rejesom.

Njega je pobedio pre dva meseca diskutabilnom odlukom sudija.

Sada se kao plašim dobre borbe. Prilično sam siguran da sam ga vukao 25 minuta kada smo se borili. Kada si šampion sveta, moraš da tražiš sveže meso na svakom tlu. Osećam da bih probao trešnje u Poljskoj, nikad nisam imao prilike – aludirajući na borbu sa najjačim poljskim borcem Janom Blahovičem.

GettyImages 1205058944 scaled
Džon Džons (FOTO: Ronald Martinez/Getty Images)

Džon Džons je jedan od najdominantnijih boraca u istoriji ovog sporta, sa skorom od 26 pobeda i jednim porazom zbog diskvalifikacije, o kom se i dan danas priča. Sa druge strane, Jan Blahovič ima skor 26-8, i jedan je od kandidata za napad na pojas.

Svakako, ovo bi bio jedan zanimljiv meč i nadamo se da ćemo ga gledati u skorije vreme.

Totalna dominacija Džonsa i odbrana pojasa ili novi šampion, ostaje da vidimo.

„NEMA VEZE ŠTO ĆU IMATI 40“ Legendarni sprinter trčaće na OI!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

VAKCINA ILI NIŠTA? Olimpijske igre u Tokiju još uvek pod znakom pitanja

41 Komentara

    Ko god da je protivnik, ne treba ga podcenjivati

    Pa nećeš ni sada dobiti druže ?

    Samo da ne bude kad proba trešnje da se desi ono sto se uvek desava!

    Bice to spektakularan mec , ako dodje do njega.

    Razbio bi ga Blahovič samo tako. Poljska u mome srcu, u mome srcu Mazurka…

    Samo da ne bude kao vecina..naprave veliki hype oko borbe, a borba cist marketing..bilo bi lepo ovo videti ali pravu borbu ako dodje do toga

    Jeste bilo diskutabilno, ali je Dzons zasluzio pobedu 🙂

    Ne bih se ja salio sa njima … ovaj je opasan igrac

    Ovaj covek je zver,niko mu nistaa ne mozeee

    Ocekuje se spektakl ukoliko dodje do meca

    Daa…bice to jako zanimljivo gledati…nadam se da ce se odigrati?

    Samo probaj, presešće ti te tresnje

    Jedva čekam. Nadam se da ce biti borbe uskoro

    Sve će da pršti…

    Takoeeee

    Obozavam MMA, mada sam veci ljubitelj domacih boraca 🙂

    Bakocevic ❣️

    Svako mora da se oglasi da ga ljudi ne zaborave

    Kakav mec bi to bio

    Dzons je kalibar, malo pun sebe a ovog poljak nisam gledao nikad

    Dzons ce da otrese visnju bam u 2 rundi nokaut

    ovo je covek zver a ima i smisla za humor 😀 voleo bi da odbrani svoje mesto

    Dzon Dzons bi ga patosirao ☺️

    Hahaha slazem se

    ???

    Ko god da je protivnik, ne treba ga podcenjivati, bila bi dobra borba u svakom slučaju

Postavi odgovor