PARTIZAN PISAO EVROLIGI: Mijailović predložio kako bi bilo najpoštenije!

Kako prenosi “Žurnal”, Partizan je pisao Evroligi s ciljem da svima stavi do znanja svoje namere kad je Evrokup u pitanju.

Partizan je bio najbolji tim Evrokupa u trenutku kada se prekinulo takmičenje zbog pandemije koronavirusa.

Samim tim, logično je da se u Beogradu odigra završnica EK.

Evroliga, koja upravlja Evrokupom razmatra promenu formata, moguće je da će osam ekipa koje su u četvrtfinalu igrati Fajnal-ejt.

Crno-beli su se ponudili da organizuju sve, upravo sve to piše u pismu koje je Ostoja Mijailović kao uputio na adresu EL.

Pitanje je da li uopšte postoji pravo rešenje nakon pandemije, ali jedno je jasno – ovakav razvoj situacije bio bi najpošteniji.

SRUŠILI ZVEZDU, PA CIBONU Dan kad je Refleks ispisao ABA istoriju

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

185 Komentara

    Nece biti navijaca, veliki hendikep. Ali pokazacemo da smo najbolji

    To i jeste najrealniji scenario !!!

    To bi bilo najpostenije, ali bez navijaca tesko za veliki uspeh.

    Nije losa zamisao, samo je pitanje da li je zaista izvodljivo. Samo neka se nastavi.

    Daaa, samo neka se nastavi, ne mogu da docekam da se nastavi zivot i tekme da nesto pratimo!

    Sva sreca pa se Mijailovic nista ne pita 😀

    Samo Partizanu i nikom vise,napred Partizan

    Tesko da ce mu dati,posto svi sada imaju gubitke,sto bi punili kasu Partizanu

    upravo tako neki veci klub ce dobiti tu sansu sta je za njih partizan…

    Pa ako bi neko drugi organizovao,cemu se truditi da budes prvi celu sezonu

    Pa ako je najbolji bio pre prekida,realno bi bilo da se u Bg igra

    onda nema dileme, kad vec hoce da nastave

    Partizan apsolutno zasluzuje da se ova ideja sprovede u delo. Trudili su se i zauzeli su mesto na kom su. Lepo bi bilo gledati ovo u Beogradu, pa makr i sa druge strane ekrana

    Najpoštenije, ali džabe i to ako ne bude moglo da se igra pred publikom

    Sve bi to ostalo tako i da nije izbila pandemija

    Ma treba odma da ih proglase pobednicima

    Ma odma neka im daju titulu posto su najbolji za sada

    Pa nas mora nešto da spreči kad treba da osvojimo neku jaku titulu

    Obzirom na poziciju crno belih ovo bi bilo fer. Ideja je odlicna, pitanje je samo da li ce prihvatiti. Ne sumnjam da ce organizacija biti na nivou, samo me plasi da nece biti navijaca, ocekivano, ali opet svi znamo kakvi su Grobari srcani navijaci, doprinelo bi atmosferi.

    Plaši me forma Partizana posle ovolike pauze, mada ni drugi nisu igrali

    I mene i necu prezaliti ako ne osvojimo EK.

    Ma ko ce da slusa sta Partizan predlaze. Hajte molim vas nemo da ste smesni

    Boze koliko oni sebi daju za pravooo?‍♀️?‍♀️?‍♀️

    Posteno da se igra u Beogradu, a ne sumnjam da bi organizacija bila na nivou

    Partizan se bori da se nastavi, sto je skroz ok

    Ma kakav crni partizan, Zvezda je zakon! :DD

    Neka ne počinju ako će se ovo bez publike igrati. Idemo Partizannnn ?

    Najpostenije za Partizan, nije i najpostenije za sve

    Slazem se

    Ma idemo u EL, to je jedina realna prica

    Treba da bude f8 to je najpostenije

    Bas

    od ovolikog lozenja na kraju ni necemo igrati Evroligu

    Steta sto je sve stalo u trenutku kada je partizan bio u top formi

    Iskreno bilo bi skrozz fer prema partizanu!

    Slazem se…a ja sam uvek za to da bude fer 🙂

    Partizan je pokazao jako kvalitetnu igru ali je usao u seriju koja im je podizala adrenalin,sada bi se viseoslonili na srecu

    Ma Partizan i samo Partzan…pa svi ostali

    Ima jedam tim

    Mere u vanrednoj situaciji lagano popustaju,moze da se igra pa najbolji neka pobedi.E sada koloke su sanse Partizanu pitanje je

    Uzece Partizan titulu i bez igranja, a bilo bi i posteno. Najbolji je, zasluzio je.

    Sve zasluzeno, nema nista na poklon

    Najveća glupost koju sam čuo, oni su bili najbolja ekipa do sada pa da bude kod njih, ma ajde molim te…

    Биће зајебано ове сезоне, клаће се до краја

    Bice ovo bez igranja. Partizan ce uzeti titulu i tp je to. Jednostavno.

    I ja to mislim. A iskreno i zasluzio je da uzme titulu.

    Partizan resio da udje u evroligu pa to ti je.
    Nek se samo nastavi, pa gde god hoce.

    Samo nek se sezonaa nastavi pa gde god

    Okej… Organizovaces, a ko ce da gleda rodjeni… kada je Udovicic rekao da ce do se ver do kraja godine igrati bez publike 😀

    Gledacemo mi ispred ekrana, kuci u udobnosti doma, na bezbednom. Sto moraju da se pune tribine kad se ne zna kad ce se i kako ova agonija sa virusom zavrsiti!?

    Sigurno bi na tribinama bila vrhunska atmosfera kao i uvek, ali ova agonija sa virusom ne prestaje i nas navijace tera da sedimo ispred malih ekrana. Meni je bitno da osvojimo, ima vremena da navijamo 😉 ideja je vise nego odlicna

    Partizanu titula i u EK!

    Hahaha moze

    Ma bez igranja, titula Partizanu.

    Kako drugacije…

    Partizan ulazi 100% u Evroligu!!!

    Pa sta im pišeš bre, daj da zgazimo to sve i manje se uvlači vodji

    Pa sad…videcemo sta ce na kraju ispasti…

    Hoce grobari u evroligu pa to ti je?

    Pa i idemo u EL

    Glavni smo konkurenti za osvajanje, da se ne lazemo

    I treba,posteno prema Partizanu,zasluzeno.

    Sva ta planirana organizacija kosta, bojim se da mi posle ove pandemije necemo imati za osnovna sredstva, a ne za tamo neke sportske manifestacije. Ovo je surova cinjenica…

    podrzavam ovo. Svakako se mora sve zavrsiti. svaka cast, pa da dogodine Partizan i Zvezda budu u Evroligi

    Lepo sve receno.

    Ajde komsije smanjite dozivljaje malo… ?⚪️?⚪️

    HahHa e to

    Partizan šampion, ostalo pudlino maslo

    pa sve je to lepo jos kad bi tako mogli bilo bi super ali onda partizan ima najvecu prednost publike i terena i svi ce da se bune uzima se neutralan teren

    Samo da ovo prodje da se nastavi sezona

    Partizannn!!!

    Najjaci

    Vjerovatno se nadaju nekoj tituli ??

    O kakvoj organizaciji oni pricaju?! Ko zna kad ce ovo da se nastavi uopste…

    Gluposti ciste

    hahahah dal bi se toliko grabili da nisu u ovoj poziciji sada

    Naravno da ne bi

    Trinkijeri uzima i Evrokup i ABA ligu ove god

    partizanu oba pehara..najpostenije,zato sto smo
    najjaci!!!!!

    Pa i jeste igrao najbolje u evrokupu.

    Ooo napokon da pomenu i partizan, samo o zvezdi citam

    Samo jako Ostoja,da se Evroliga vrati kuci,da se vrati stari sjaj.

    Cuj, Partizan pa se prica o nekom postenju ???

    Sarene laze ?

    Posteno bi bilo da se igra u Beogradu ali opet Partizan nema nikakvu orednost jer se igra bez publike

    Jos samo da se zna kad ce sve ovo da prestane,do tad nista se nezna

    Partizan pa svi ostali

    Zvezda!

    Potpuno je nebitno gde ce se igrati, ako ne bude bilo publike

    Bas tako

    Upravu je Ostoja 101% ako se bude organizovao F8 Partizan treba da bude odigran u Beogradu.

    Nas je EVROKUP I ABA LIGA

    Steta sto je pandemija upropastila sjajnu sezonu Partizanu ove godine

    Ako ce bez publike onda nemoj da se igra uopste

    Samo da se ekipa opet spremi, naspanuje pa gde god da se igra msm da je trofej nas

    necemo nista da pricamo dok se kup ne nastavi.

    Pa realno!

    Partizan ❤❤❤

    ❣️❣️❣️

    Ako se uopste i bude igralo, i ako se bude igralo u ovom formatu, onda je BG i Arena jedini logican izbor za domacina.

    Bas ce moći da se odrzi ovde. Ovo sve ko zna kad ce da bude gotovo.

    Ma kakav partizan. Oni bi verovatno najviše voleli ostane sve kako jeste

    Bolje da se i ne igra ako ce sve bez publike ?‍♀️

    Samo da se krene sa sportom, da mogu da se kladim ko covek ?

Postavi odgovor