STOJKOVIĆ: "Potrebno mi je nedelju dana i spreman sam za sezonu!"

Golman Partizana, Vladimir Stojković, trenutno je potpuno posvećen porodici sa kojom iščekuje Uskrs, ali i nastavak sezone.

Crno-beli čuvar mreže u potpunosti veruje da će spreman dočekati nastavak prvenstva.

Naravno. Nedelju dana mi je potrebno. U Partizan sam se vratio i stao pred gol s dva treninga uoči Videotona. Pre toga radio sam individualno kod profesora Andreje Milutinovića. Za golmana je jako važno da su mu leđa sređena, mišići zategnuti. Treninzi sa ekipom koji su neophodni ostalim igračima, nama golmanima i nisu najbitniji – rekao je Stojković za “Sportski žurnal”.

Stojković je osvojio četiri šampionske titule u Srbiji, jednu u Zvezdi, tri u Partizanu.

Pored toga, kup Srbije i Crne Gore s crveno-belima i tri Kupa Srbije s crno-belima, Kup Izraela s Makabijem, Kup i Super kup Portugalije u Sportingu 2017, proglašen je najboljim fudbalerom Srbije.

JOVIĆ DAO OBEĆANJE: Uspeću, navijači Reala će skandirati moje ime!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

107 Komentara

    pa sta je njemu potrebno iskreno? stoji na golu i slicno on te skokove i slicne stvari moze i kuci u najvecem karantinu da trenira on samo kad budu moguci treninzi trebaju da mu pucaju na gol ito je to to nista cudno nije i nije tesko izvodljivo!

    Noge i ruke pet dana,a glava?

    Za glavu 10 dana ahhaha ??

    I ja sam spreman da ti najlepse moguce pesme pevam pa makar i od kuce ispred tv/a… ZVEZDAS 😉

    Spreman da te Zvezda vrati u pelene, a?

    Hahahah bas too!!Ali sta sad tako je kako je?

    I našoj ligi ne moraš ni da se spremaš

    Valjda ce biti bolji nego u toku ove sezone!

    Za klub spremni!

    Tako treba samo treba vezbati trenirati i uzivati u zivotu

    Realno golmanima i treba manje vremena. Nemaju isti tip treninga. Tako da verujemo u tebe Stojke, samo napred.

    Idi bolje u penziju ti da nas ne boli glava opet kao protiv AZ Alkmara

    Doslo mi bilo da ga odrobijam tada da je bio blizu!Em navijam za Partizan em cekam 2 za pare i on strucnjak pogresi onako!

    Sad ce opet sam za sebe da kaze da je najbolji golman!

    Liči to na njega.

    Za nasu ligu je potrebno dva dana pripreme!

    Idi bre, za pet dana? ??

    ma i manje, on je supermen

    Da se radi psiho test pre svake sezone, svaki igrač da odradi, ovaj bi se penzionisao još pre 5 godina. Sizofrenicar.

    Bato mislim da ti je vreme za penziju,vreme je za nove i mladje

    Bravo Stojke, igracima poput tebe ne treba mnogo

    Pa dobro golmanu svakako manje vremema treba da se spremi i vrati u formu.

    Ma jasta bre, kakvi on spreman odmah da pocne. Kako ovako lupeta.

    Penzija rodjeni… Okaci ti rukavice o klin i lepo tebi i lepo svima 🙂

    To je u principu tacno, golman je igrac za sebe, i sve na sta treba da misli su 2 stative i precka

    odigrao si svoje druze..vreme je za penziju

    Kako ti igraš trening ti i ne treba. UŽAS….

    Idi bre

    Covek je realan , ipak su to vrhunski sportisti, nema tu mnogo price

    Pa nije nemoguce, ako je konstantno u treningu

    Stojkovic, kao ptica feniks! Samo nedelju dana priprema, sacuvaj me boze gluposti.

    Za sesnaesterac mu i ne treba vise vremena da se spremi.

    koga briga sta kaze mustafa

    Lik totalno nebitan… ispala od golmana

    Partizan polako mora da traži zamenu za njega, jes dobar golman, ali ono protiv AZ, ne mogu da prežalim

    Koja je to katastrofalna greska bila. ?

    On kad progovori kaze malo al glupo…

    hhahaahha slazem se sa tobom

    Nema veze on sa mozgom…nula od golmana, nula od coveka…

    On je nula od golmana, odbrani svaki pet šut…

    Pa dobro oni verovatno svi treniraju i po kući. ?
    Al super je sto moze brzo da se vrati u formu

    Nedelja, mesec, godine, tebi je isto. ??

    Realno golmanima je lakse i manje vremena im treba da se vrate u formu od ostalih igraca

    Nisi ti nikad ni bio spreman brate moj ?

    Ovaj covek mi je mnogo drag ali mu nikada necu oprostiti onj kiks protiv AZ Alkmara. Stojke vreme ti je da zavrsis karijeru.

    Pa valjda covek zna koliko mu treba ??

    Nekom ce trebati manje nekom vise

    Ma on je lik u treningu, njemu malo treba

    ??

    Ma sta ce njemu treninzi, ostali golmani su budale sto se spremaju, jos jedna njegova genijalna izjava

    Ma Stojketu i ne trebaju treninzi i bez treninga je najbolji golman u zemlji

    Spremaj se za pemzije mani se ti vise karijere

    tesko njemu da bude spreman za nasu ligu. 🙂

    Realno brate samo za kup treba da budeš top

    Mislim da je to dovoljno vremena, i sam kaže da golmanima ne trebaju sve vežbe kao fudbalerima. A a kondiciju može i u karantinu sa održava

    Tako je.

    Tako je….profesionalnom sportisti ne trebaju vekovi da se spreme,bitno je samo kondiciju da odrzavaju u karantinu sada,a vidim svi to rade…

    Ma nije ti dosta godina,a ne nedelju dana

    Mislim da ti je potrebno mnogo vise, mada to je nasa liga tako da ociglkedno moze i bez treninga.

    To je realno malo vremena da se vrati u formu…

    On najbolje zna

    E moj Stojkovicu treba tebi mnogo vise al aj sad. Prvo mozak.

    ma i ovako se vucete po terenima

    ???

    ma u nasoj ligi mozes kako hoces

    Hahahah realno

Postavi odgovor