FEDERER ILI NADAL? Ivo Karlović je jasan - "Nijedan, volim devojke"

Trenutno 124. teniser na svetu, Ivo Karlović vreme u doba karantina odvojio je da, uglavnom šaljivo, odgovori na razna pitanja koja su mu postavljala tviteraši.

Tako je hrvatski teniser, na pitanje kada će da se penzioniše odgovorio sa “nikada”, dok je istakao da mu je najteži protivnik “Karlović”.

Opisao je i najgori i najbolji meč.

Najbolja pobeda je bila 2003. na Vimbldonu protiv aktuelnog šampiona (Lejtona) Hjuita. To je me psihički poguralo na novi nivo. Najbolniji poraz je 2016. protiv (Gaela) Monfisa. Bukvalno sam imao noćne more narednih mesec dana posle toga”.

Federer ili Nadal?

“Nijedan. Volim devojke”.

Koja je razlika između ATP tura sada i pre 50 godina?

“Pre 50 godina mnogo više igrača je nosilo brkove”.

I još mnogo sličnih odgovora, a onda kraj…

“Žao mi je ljudi, moj dvogodišnji sin mi je rekao da je dosta Tvitera. Hvala svima i čujemo se drugi put”.

Harizmatični Ivo, bio je dobro raspoložen…

SVE JE SPREMNO ZA TENIS Muratoglu pokreće novo takmičenje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE! Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

74 Komentara

    Samo da svi budu pozitivni ovako, da se prisecamo lepih vremena.

    Ovih dana je bitbo da se zadrzi taj duh i pozitiva,tako da ok, mi znamo ko je jedan jedini i najbolji.

    Ne izgleda mi baš kao da voli devojke 🙂

    Baš sam to hteo da napišem 🙂

    Delim vaše mišljenje!

    E ovo je vala ubedljivo najbolji odgovor, isto vazi i za pitanje Mesi ili Ronaldo

    Posle ovoliko vesti o teniserima koji samo se nešto žale, lepo je pročitati i ovako nešto. Svaka čast Ivu na odgovorima nasmejao nas je 🙂

    Secam se te 2016. I verujem da je imao nocne more ?

    sipatican lik strava odgovor , sigurno mu je muka da odgovara na takva pitanja

    Hahahaha kakav odgovor. Top! Nisam gotivio Iva uopste dok nisam pogledao par dugackih intervjua sa njim gde je pokazao da je sasvim normalan lik

    Jedino sto servis ima, ostalo nista

    Hahaha, Karlovic za plus gemove, nema greske 😀 😀

    Kako si zanimljiv.Sta ti kaze zena na ovo?

    Verovatno se smeje na svaku njegovu

    Oduvek je bio odvratan . lik u karijeri nista nije pokazao a sad prica tu neke price kao da je njegovo misljenje bitno

    Karlovic duhovit, ko bi rekao. I jos jedan detalj: omiljeni igrac tenisa medju kladionicarima, taj podatak treba znati.

    Hahaha, ma kakav je on kralj, uvek daje originalne odgovore

    Mani ee twitera..igraj se sa detetom?

    Odlican servis igrac, i samo to nista vise…

    Odlican servis, sada je vec vreme da privodi karijeru kraju

    Hhaaaha diplomatski odgovor,nema sta?

    Dobro je izbegao odgovor na pitanje

    Hahahaha, blesav li je…?

    Kakve taj covek servise ima….

    opasan server je bio

    Sporedna uloga u tenisu… Da li je ikada osvojio neki turnir

    HAHAHH..BRAVO DOKTOREEE..NAJBOLJI SERVISER SvIH VREMENA!

    Tenis cu da pratim dok igraju Federer,Nadal i DJOKOVIC

    A Karlovic je ko?

    stariji gledaoci znaju ? jedan od najjacih servisera ikada ?

    Najbolji servis ikada… Ubitačan…

    Pored rodika ,ti si lud…

Postavi odgovor