Trenutno 124. teniser na svetu, Ivo Karlović vreme u doba karantina odvojio je da, uglavnom šaljivo, odgovori na razna pitanja koja su mu postavljala tviteraši.
Tako je hrvatski teniser, na pitanje kada će da se penzioniše odgovorio sa “nikada”, dok je istakao da mu je najteži protivnik “Karlović”.
Opisao je i najgori i najbolji meč.
“Najbolja pobeda je bila 2003. na Vimbldonu protiv aktuelnog šampiona (Lejtona) Hjuita. To je me psihički poguralo na novi nivo. Najbolniji poraz je 2016. protiv (Gaela) Monfisa. Bukvalno sam imao noćne more narednih mesec dana posle toga”.
Federer ili Nadal?
“Nijedan. Volim devojke”.
Federer or Nadal?
— Sebas Cry (@SebasCraig) April 18, 2020
Koja je razlika između ATP tura sada i pre 50 godina?
“Pre 50 godina mnogo više igrača je nosilo brkove”.
I još mnogo sličnih odgovora, a onda kraj…
“Žao mi je ljudi, moj dvogodišnji sin mi je rekao da je dosta Tvitera. Hvala svima i čujemo se drugi put”.
Harizmatični Ivo, bio je dobro raspoložen…



Paja
Dobar odgovor. Realno istina
Nemanja
Tako je doktore LIKE a WOMEN
Boki70
Samo da svi budu pozitivni ovako, da se prisecamo lepih vremena.
Jecika
Ovih dana je bitbo da se zadrzi taj duh i pozitiva,tako da ok, mi znamo ko je jedan jedini i najbolji.
Nikola
Duhovito
Srki
Hahaha, baš je vickast!
Saki
Najjači servis ikad!
Mrki
Ne izgleda mi baš kao da voli devojke 🙂
Ogi
Baš sam to hteo da napišem 🙂
Maki
Delim vaše mišljenje!
Danijela
Nesto mi je sada postao sumnjiv?
Srle
Nisam znao da je tako duhovit!
Gogi
I verujem da je imao noćne more!
Tepi
Dobro mu ovo za brkove!
Miki
Šaljivdžija!
Joca
A kako me čovek nasmejao sad!Kralj!
Slave
E ovo je vala ubedljivo najbolji odgovor, isto vazi i za pitanje Mesi ili Ronaldo
Ado78
Posle ovoliko vesti o teniserima koji samo se nešto žale, lepo je pročitati i ovako nešto. Svaka čast Ivu na odgovorima nasmejao nas je 🙂
Teniser
Secam se te 2016. I verujem da je imao nocne more ?
Jelica
Duhoviti Karlovic 😀
sladjana
sipatican lik strava odgovor , sigurno mu je muka da odgovara na takva pitanja
J.G.
Hahahaha kakav odgovor. Top! Nisam gotivio Iva uopste dok nisam pogledao par dugackih intervjua sa njim gde je pokazao da je sasvim normalan lik
Krle 00
Pametnjakovic
Cika Paja
najbolji odgovor.
Slobodan
Ludak
Ratko
Simpatični odgovori
LAKI
Sta naprica
Zoki
Slažem se da je dobar server
Ljuba
Nije maliciozan ko neki
Pedja
Pa dobro duhovit je čovek
Ivan
Hahaha kakav lik
Uki
Jao mani se ti
Milan
Dobro mu ovo za brkove
Brane
Što je vickast
Anakin91
Jedino sto servis ima, ostalo nista
DelijaMomak
Ovo bih i ja odgovorio
Aleksandar
Hahaha, Karlovic za plus gemove, nema greske 😀 😀
Fica
Kako si zanimljiv.Sta ti kaze zena na ovo?
PAJA
Verovatno se smeje na svaku njegovu
Kiki
Dobar lik,najbolji server ikada
Zorke
Oduvek je bio odvratan . lik u karijeri nista nije pokazao a sad prica tu neke price kao da je njegovo misljenje bitno
Putnik
Karlovic duhovit, ko bi rekao. I jos jedan detalj: omiljeni igrac tenisa medju kladionicarima, taj podatak treba znati.
Paja
Hahahahhhh
Bole
Hah legenda
Perazdera
Imao je odlican servis
orfanela
hahahah pametno odgovorio.
Milanmimi
Hahaha, ma kakav je on kralj, uvek daje originalne odgovore
Guli
Dobar teniser
Bole
Mani ee twitera..igraj se sa detetom?
Darko
Bas me nasmejao..jako je duhovit
Mare86
hahaha pre 50 godina su nosili brkove 😀 istina
medox1974
Dobri stari Ivo
Kelso
hahahaa BUUURN!
Danilo
Hahahha ludi Ivo 😀
Acika20
Odlican servis igrac, i samo to nista vise…
Filip
Odlican servis, sada je vec vreme da privodi karijeru kraju
Katarina
Dobro im je rekao ???
Slavisa93
Hhaaaha diplomatski odgovor,nema sta?
Djomla
Kolko je ovaj bitan
Fudbaler
Dobro je izbegao odgovor na pitanje
Tandaramandara666
Hahahaha, blesav li je…?
Vuk
Kakve taj covek servise ima….
Stojan
opasan server je bio
Iva
Vedrog duha …
Maki
Hahha. E nasmeja me
Maky
Nesto malo i da nas nasmeje ??
BRZI
Sporedna uloga u tenisu… Da li je ikada osvojio neki turnir
Goran
?
Dusan
HAHAHH..BRAVO DOKTOREEE..NAJBOLJI SERVISER SvIH VREMENA!
marko
Tenis cu da pratim dok igraju Federer,Nadal i DJOKOVIC
nikola
A Karlovic je ko?
zizi
stariji gledaoci znaju ? jedan od najjacih servisera ikada ?
GORAN
Najbolji servis ikada… Ubitačan…
Vasa
Pored rodika ,ti si lud…