Muči se Monako sa ogromnim finansijskim problemima, čak je i sudbina kluba stavljena u pitanje, igrači mesecima nisu isplaćeni, što je logično počelo da se odražava i na teren.
Ipak, situacija je krenula da se poboljšava, pošto je većina izabranika Vasilisa Spanulisa konačno dobila decembarsku platu, prenosi L’Ekip.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Zanimljivo, dok je većina igrača dobila kompletna primanja za pomenuti mesec, kapiten i ponajbolji igrač Kneževa, Majk Džejms, ostao je kratak za 50 hiljada evra.
Može biti zato što je najplaćeniji u ekipi ili zato što je imao zanimljive komentare na društvenim mrežama prethodnih dana.
Kako bilo, konačno su stvari krenule nabolje u Monaku, ali ostaje da se vidi šta će se dešavati u narednom periodu. Sledeći korak je da se igračima i stručnom štabu isplate primanja za januar.
Bonus video:



miona
Nije u redu da baš kapitenu zakinu na isplati ali vidi se da Monako zaista ima velikih finansijskih problema i da se jedva održava na površini.
despot
On dobio najviše novca mislim da ću moći toliko da se strpi do kume isplate puni iznos