IZ MORNARA JASNI: Spremni smo za nastavak ABA lige, pa čak i za F4!

Predsednik Košarkaškog kluba Mornar Đorđije Pavićević ističe da je klub iz Bara spreman za potencijalni nastavak ABA lige.

On takođe navodi i da je tim iz dvorane “Topolica” spreman za eventualni Fajnal-for, ukoliko se čelnici takmičenja odluče za takav korak.

Najbolje bi bilo da se odigra plej-of i na taj način da rešimo pitanje prvaka. Ako to nije izvodljivo, mi smo spremni i za F4 – rekao je Pavićević za društvene mreže Mornara.

https://www.meridiansport.rs/kosarka-aba-liga-sastanak-odluka/

Mlađi od dva brata Pavićević je dao svoj predlog da bi ABA liga trebalo da se proširi za narednu sezonu.

Situacija u kojoj smo se našli je posledica “više sile” i u skladu sa tim treba da se ponašamo. Jedan od naših predloga je da se liga proširi na 14 klubova. Tako bi prevazišli problem vezan za ispadanje iz lige. Nažalost, situacija je takva da je teško izvodljivo da se odigraju utakmice 22. kola. Ostaje pitanje redosleda u vrhu tabele i plasmana u Evroligu, odnosno Evrokup.

Ono što je dobro za Mornar je taj što će kompletan igrački kadar biti na okupu, tako da bi Barani sa maksimalnim snagama ušli u finiš takmičenja.

Mi možemo da imamo na okupu sve igrače do 10. maja. Do tada ću produžiti ugovore sa Nidamom, Pulenom, Vajthedom i Volerom i bićemo spremni za završnicu ABA lige, kakva god bila – zaključio je Pavićević.

Podsetimo, Mornar i Cedevita Olimpija se bore za poslednje četvrto mesto u plej-ofu, dok su prve tri pozicije rezervisane za Partizan, Budućnost i Crvenu zvezdu.

SAOPŠTENJE BUDUĆNOSTI: Priče o sukobu su netačne i zlonamerne!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

95 Komentara

    Great blog here! Additionally your website
    quite a bit up fast! What host are you using?

    Can I get your affiliate link on your host?
    I wish my website loaded up as fast as yours lol

    Does your blog have a contact page? I’m having trouble locating it but,
    I’d like to send you an e-mail. I’ve got some ideas for your blog you might be interested in hearing.
    Either way, great website and I look forward to seeing it develop
    over time.

    Woah! I’m really digging the template/theme of this website.
    It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very hard to
    get that “perfect balance” between superb usability and visual appeal.
    I must say that you’ve done a excellent job with this. In addition, the blog loads very fast for me on Opera.
    Excellent Blog! adreamoftrains website hosting companies

    Sviđa mi se plan, samo da ga i realizuju

    Dobro je to sto su svi za prosirenje lige!

    Dobro je sto moze da produži ugovor igracima kojima ističe ugovor, ekipa će im biti na okupu..

    Lepo od njih, videćemo sta će biti.

    Ovo je odlicna ideja, nadam se da ce se organizovati i nastaviti uz sve neophodne mere predostroznosti.

    cek ,cek… Partizan, Buducnost, Zvezda, Cedevita??? Kako onda F4???? 😀 ahhahahahah

    Ovi uložili ogromne pare. Samo da se igra da bi ikako vratili neki evro. Nema ništa od toga….

    Ne moze se menjati sistem takmičenja koji je ranije dogovoren, igrace se po ranije utvrdjenom formatu takmičenja a to je pley of, svakako ce se igrati Aba liga.

    dobar predlog videcemo

    Samo da ostali klubovi to jos prihvate.

    Mislim da je maj prerano, nadajmo se da ce u junu moci da se nastavi. Mornar je stvarno zasluzio da igra F4

    Druze, igrace se najverovatnije u Julu, zavisi od kalendara El i Ec, posle 24 Maja ce biti poznato kako ce se igrati Aba liga.

    ovaj mornar opasna ekipa

    Mnogo opasna, imaju dobru ekipu ??

    Samo da se nastavim. Plan je superr ?

    Idealan je plan, jos samo da se sprovede u delo. ??

    Sjajan predlogg??

    samo jos da se ostvari 😀

    Pa mislim da je ovo skroz realan predlog.

    Brate, konačno neko sa pametnom idejom.

    recimo za virus nije bio niko spreman a to je bilo najvaznije….znaci kljucna stvar uspeha je biti dobro pripremljen

    E kad ovako nesto pametno cujem tacno mi dodje da “prebačim” mornar na prvo mesto…

    Samo se spremajte,igrace se,mada nemate neke sanse

    Zamisli dva kluba iz Srbije i dva iz Crne Gore,lepota boza 🙂

    Ovaj Mornar se ne sali,prerasta u ozbiljan klub,napred Barani

    Neki klubovi stvarno vrše nepotrebnu presiju svojim komentarima. Situacija nije ni malo naivna. Neće sport pobeći za mesec dva dana ako se još sačeka.

    Korektna izjava skroz, napokon malo optimizma 🙂

    Tesko da je nastavak izvodljiv u maju, ipak cemo jos morati da cekamo da se to desi

    Partizan šampion, ukoliko se ne nastavi

    Koliko je ovaj Mornar kao klub trener sveee odvratann

    svi smo za nastavak samo da se igra

    Kad ce klubovi shvatiti da se pojedinacno niko od njih tu ne pita, hoce li biti sezone ili ne

    Lagano sve ce se to organizovati bice odigrana Aba liga

    Partizan to lagano resava… Kako god bilo..

    Naprijed barani moji, idemo po trofej!

    Ako ste spremni, onda nema problema

    Gledam pozitivno. Od maja sve dolazi na svoje ? globalisti su se smirili.

    Globalisti su se pritajili bolje receno.

    i ja mislim da ce tako biti 🙂

    Ja verujem u nastavak. Plan je.dobar ?

    Mislim da svi jedva čekaju nastavak lige, osim Partizana 😀

    Nadam se da ce biti final four,i nadam se da ce ceta Paviceviceva ucestvovati na njemu

    Ozbiljan klub,dobar trener i jak domaci teren,velike ambicije imaju,voleo bi da ih vidim na Final four

    Barani su izgleda spremni pa kako god se odluči ???

    Mornar je veliko iznenađenje i oni jedva čekaju da krenu kao i mi posmatrači

    ne odugovlacite vise..zaboravicu ko mi je bio favorit

    Zar se to tako lako zaboravlja?

    jedva cek da pocne…ima vremena do maja da sve organizujete

    svi smo spremni…mogli bi da pocnete

    Ako se ne odigra zadnje kolo, ti si peti bato i nema plej ofa za tebe…

    Samo neka su oni spremni? Jedva cekam nastavak Aba lige?

    Ali titula ide Partizanu ?

    Normalno ?

    Kratko i jasno!Bravo Barani!

    Tako je,svi nešto filozofiraju ….oni su spremni pa šta bude 😀

    Mornarci punom snagom napred. Konacno malo optimizma ?

    Svi smo spremni ali ajde da ne bude ishitreno. Samo obazrivo.

    svi smo za nastavak asmo da se igra 😀

    tako je nestrpljivi smo jako !

    Ima vremena da se ovo zavrsi kako treba, i treba da se zavrsi regularno

    Slazem se. Mislim da ce uspeti da rese sve na parketu, ima vremena za to.

    BRAVO MORNARCI..SAMO JAKO I SA PUNO OPTIMIZMA..DOPADA MI SE TO! IDEMOOO

    Plej of …slazem se.I to sve poceti u junu,Ostaviti jos maj da se situacija stabilizuje.

    Tako je, jos uvek je rano da bude u maju… Ima vremena da sve sve organizuje i odigra

Postavi odgovor