Predsednik Košarkaškog kluba Mornar Đorđije Pavićević ističe da je klub iz Bara spreman za potencijalni nastavak ABA lige.
On takođe navodi i da je tim iz dvorane “Topolica” spreman za eventualni Fajnal-for, ukoliko se čelnici takmičenja odluče za takav korak.
– Najbolje bi bilo da se odigra plej-of i na taj način da rešimo pitanje prvaka. Ako to nije izvodljivo, mi smo spremni i za F4 – rekao je Pavićević za društvene mreže Mornara.
Mlađi od dva brata Pavićević je dao svoj predlog da bi ABA liga trebalo da se proširi za narednu sezonu.
– Situacija u kojoj smo se našli je posledica “više sile” i u skladu sa tim treba da se ponašamo. Jedan od naših predloga je da se liga proširi na 14 klubova. Tako bi prevazišli problem vezan za ispadanje iz lige. Nažalost, situacija je takva da je teško izvodljivo da se odigraju utakmice 22. kola. Ostaje pitanje redosleda u vrhu tabele i plasmana u Evroligu, odnosno Evrokup.
Ono što je dobro za Mornar je taj što će kompletan igrački kadar biti na okupu, tako da bi Barani sa maksimalnim snagama ušli u finiš takmičenja.
– Mi možemo da imamo na okupu sve igrače do 10. maja. Do tada ću produžiti ugovore sa Nidamom, Pulenom, Vajthedom i Volerom i bićemo spremni za završnicu ABA lige, kakva god bila – zaključio je Pavićević.
Podsetimo, Mornar i Cedevita Olimpija se bore za poslednje četvrto mesto u plej-ofu, dok su prve tri pozicije rezervisane za Partizan, Budućnost i Crvenu zvezdu.



website host
Great blog here! Additionally your website
quite a bit up fast! What host are you using?
Can I get your affiliate link on your host?
I wish my website loaded up as fast as yours lol
website host
Does your blog have a contact page? I’m having trouble locating it but,
I’d like to send you an e-mail. I’ve got some ideas for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great website and I look forward to seeing it develop
over time.
adreamoftrains best web hosting company
Woah! I’m really digging the template/theme of this website.
It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very hard to
get that “perfect balance” between superb usability and visual appeal.
I must say that you’ve done a excellent job with this. In addition, the blog loads very fast for me on Opera.
Excellent Blog! adreamoftrains website hosting companies
Ema
Tesko je to izvodljivo da bude maj
Lazar
Optimisticno, bravo
Anđa
Sviđa mi se plan, samo da ga i realizuju
Stasa
Svaka čast Mornaru na svemu
Nidza
Dobro je to sto su svi za prosirenje lige!
Nikola
Dobro je sto moze da produži ugovor igracima kojima ističe ugovor, ekipa će im biti na okupu..
Ronaldo
Lepo od njih, videćemo sta će biti.
Kaca90
Ovo je odlicna ideja, nadam se da ce se organizovati i nastaviti uz sve neophodne mere predostroznosti.
Putnik
Ko jos pita mrtvi mornar!
Bosko
cek ,cek… Partizan, Buducnost, Zvezda, Cedevita??? Kako onda F4???? 😀 ahhahahahah
DuLE
Ovi uložili ogromne pare. Samo da se igra da bi ikako vratili neki evro. Nema ništa od toga….
Juca
Ne moze se menjati sistem takmičenja koji je ranije dogovoren, igrace se po ranije utvrdjenom formatu takmičenja a to je pley of, svakako ce se igrati Aba liga.
Aleksandar
Napred mornar!
danijela1
dobar predlog videcemo
Dzoni
Samo da ostali klubovi to jos prihvate.
Nole 91
Mislim da je maj prerano, nadajmo se da ce u junu moci da se nastavi. Mornar je stvarno zasluzio da igra F4
Lakidis
Druze, igrace se najverovatnije u Julu, zavisi od kalendara El i Ec, posle 24 Maja ce biti poznato kako ce se igrati Aba liga.
zeljko1
ovaj mornar opasna ekipa
Sparta
Mnogo opasna, imaju dobru ekipu ??
Slaki
Samo da se nastavim. Plan je superr ?
Dule pacov
Idealan je plan, jos samo da se sprovede u delo. ??
Ilke
Ahahahahaha oni bih odma u F4
Sladjan
Sjajan predlogg??
Marko
samo jos da se ostvari 😀
M
Pa mislim da je ovo skroz realan predlog.
Z
Brate, konačno neko sa pametnom idejom.
zorica1
Treba se spremati za svaki slucaj
Zex
recimo za virus nije bio niko spreman a to je bilo najvaznije….znaci kljucna stvar uspeha je biti dobro pripremljen
Vale13
E kad ovako nesto pametno cujem tacno mi dodje da “prebačim” mornar na prvo mesto…
Kosta48
Samo se spremajte,igrace se,mada nemate neke sanse
Novak22
Zamisli dva kluba iz Srbije i dva iz Crne Gore,lepota boza 🙂
Teo13
Ovaj Mornar se ne sali,prerasta u ozbiljan klub,napred Barani
Zoki
Neki klubovi stvarno vrše nepotrebnu presiju svojim komentarima. Situacija nije ni malo naivna. Neće sport pobeći za mesec dva dana ako se još sačeka.
Stefan
Samo se vi spremajte igrace se
Goran1
Ma samo neka pocne
Jovan91
Korektna izjava skroz, napokon malo optimizma 🙂
Filip98
Tesko da je nastavak izvodljiv u maju, ipak cemo jos morati da cekamo da se to desi
pfc
Partizan šampion, ukoliko se ne nastavi
Kiki
Haha ovi bas optimisti
PAJA
Koliko je ovaj Mornar kao klub trener sveee odvratann
Durant91
svi smo za nastavak samo da se igra
Andrijana
Kad ce klubovi shvatiti da se pojedinacno niko od njih tu ne pita, hoce li biti sezone ili ne
Sofija00
Lagano sve ce se to organizovati bice odigrana Aba liga
Vladan81
Partizan to lagano resava… Kako god bilo..
Solim
Naprijed barani moji, idemo po trofej!
Peca
Bilo bi lepo da se to obistini!
Katarina
Ako ste spremni, onda nema problema
Unna
Gledam pozitivno. Od maja sve dolazi na svoje ? globalisti su se smirili.
Dostana
Globalisti su se pritajili bolje receno.
Ilija
i ja mislim da ce tako biti 🙂
Marija S.
Ja verujem u nastavak. Plan je.dobar ?
Ado78
Mislim da svi jedva čekaju nastavak lige, osim Partizana 😀
Nina
Nesto mi se cini da to nece skoro!
Milutin
Nadam se da ce biti final four,i nadam se da ce ceta Paviceviceva ucestvovati na njemu
Jakov
Ozbiljan klub,dobar trener i jak domaci teren,velike ambicije imaju,voleo bi da ih vidim na Final four
Đuro
Barani su izgleda spremni pa kako god se odluči ???
BaNe
Mornar je veliko iznenađenje i oni jedva čekaju da krenu kao i mi posmatrači
ogi92
ne odugovlacite vise..zaboravicu ko mi je bio favorit
Petar4
Zar se to tako lako zaboravlja?
mara86
dobro je sto se nastavlja.
misha
jedva cek da pocne…ima vremena do maja da sve organizujete
Goxy
svi smo spremni…mogli bi da pocnete
Pera
Ako se ne odigra zadnje kolo, ti si peti bato i nema plej ofa za tebe…
Slavisa93
Samo neka su oni spremni? Jedva cekam nastavak Aba lige?
Petar
Samo se nadajte.Daleko je sve to
Losa20
Samo napred, uskoro ce ?????
Kole9
Svi smo spremni, neka pocne..
Dalibor
Prvo skoci pa reci hop. ?
Dragana
Ali titula ide Partizanu ?
Vukan
Normalno ?
Goran
Ehh,vi bi odmah u F4?
Mare
Kratko i jasno!Bravo Barani!
Kosta10
Tako je,svi nešto filozofiraju ….oni su spremni pa šta bude 😀
Sanja90
Mornarci punom snagom napred. Konacno malo optimizma ?
Klara
Svi smo spremni ali ajde da ne bude ishitreno. Samo obazrivo.
LEMI
svi smo za nastavak asmo da se igra 😀
Zex
tako je nestrpljivi smo jako !
Micko90
Kul trener i kul klub! Sto da ne.
Buda77
i ja sm za to da se odigra plej off,postenije
Milojica
Neznam za maj ali u junu bi definitivno moglo sve da se pokrene sa mrtve tacke
Sladja
Ocekujemo skoriji nastavak sporta
Stojan
Ima vremena da se ovo zavrsi kako treba, i treba da se zavrsi regularno
Mario
Slazem se. Mislim da ce uspeti da rese sve na parketu, ima vremena za to.
Gajo
Super vraca se Aba liga
Darko
Iz Mornara su jasno rekli vraca se ABA liga super sjajna ekipa stize
Snezan
Super ABA liga se vraca
Zex
samo da vidimo kad?
Dusan B.
BRAVO MORNARCI..SAMO JAKO I SA PUNO OPTIMIZMA..DOPADA MI SE TO! IDEMOOO
Dejan
Jedva cekam nastavak
Miljana Janjic
Spremni smo za docek Aba lige
Markez
Plej of …slazem se.I to sve poceti u junu,Ostaviti jos maj da se situacija stabilizuje.
Marko89
Tako je, jos uvek je rano da bude u maju… Ima vremena da sve sve organizuje i odigra