Šeik Mohamed bin Salman otkupiće Njukasl od Majka Ešlija i uložiti veliki novac u klub, pisali smo već o tome pre par dana.
Pored ulaganja u akademiju, stadion i trening kompleks, jasno je da će veliki deo novca biti uložen i tim.
Tako bi Njukasl mogao da ima ogroman budžet za naredni prelazni rok.
Engleski mediji spekulišu o brojnim pojačanjima, a kako navode postoji jedna velika želja – Filipe Kutinjo.
Brazilac je na izlaznim vratima Barselone, Bajern ga neće otkupiti, čak se “šuška” da bi mogao da završi u Čelsiju.
Barsa se nada da bi mogla da zaradi 90 miliona evra na njegovom transferu, Čelsi to sigurno neće platiti, ali ima ko hoće – i ko ima.
Podsetimo, želja novih vlasnika je i Maurisio Poketino na klupi.



ferari
Ozbiljno je Seik krenuo. Nadam se da ce napraviti odlicnu ekipu
Kalabic
Ukoliko bogati Seik kupi Njukastl mocice dovesti koga im dusa zazeli. Al sve je ovo i dalje u vazduhu.
Ruki
Bog te arapa svuda
DuLE
Para ko pleve, sad će da kupuju ko ludi sve i svašta a posle će da stvarju tim od toga šta kupe. Ma nema tu ništa bar narednih par godina….
Steva
odlicno pojacanje za Njukasl ako ga dovedu!
Lazar7
Super je to sto ce biti ulozeno u akademiju. To je jedina stvar koja mi se dopada u celoj situaciji. A nesumnjivo ce moci da kupe kojeg god igraca zele.
Leopold
Ako ovako stvarno bude onda svrake osvajaju Plan sledeće sezone 😀
aleksa
pa ako naprave dobar tim oko kutinja to bi bio odlican potez za njega da predje tu
Dusan
Njuka jeste klub sa ogromnom istorijom ali mi se ovo uopšte ne svidja, postaće novo Siti
Miske
au brate, gde ce ovaj zavrsiti sam bog zna.. 😀 😀 😀
Aleksandar
Pocecu da navijam za njukastl, volim crno beli dres!
Karlo
Odlican bi to bio potez za Njukasl , samo je mnogo 90 miliona za igraca koji poslednje dve sezone ne igra bas na vrhunskom nivou.
Milos90
Trebalo bi da unese promene u ovu ekipu i da ih poboljsa.Mislim da ce uspeti u tome.
Miroslav
Bice bomba transfera ove sezone
Iva
Dobar transfer, mislim da je sjajan igrac
Z
Nije on sad baš toliiiiiiiko dobar da se svi otimaju za njega.
M
Na kraju će rat izbiti zbog njega.
Gemo
Koje razbacivanje sa milionima. Realno vredi pola od ovoga, i ako im je on igrac oko koga ce se praviti tim, mislim da je ovo veliki promasaj
Miroslav
Dobar al ne toliko
Kosta
Bice to ozbiljan rival trenutno najboljima u Premier ligi…
Janko
Ozbiljan prosperitet za Newcastle?
Zex
koliko sam neki dan procitao da imaju budzet da kupe celu ligu, tako da bi mogli dovesti koga hoce…sto da ne i Kutinjo
Marko
Svrake se nadaju tome
Nenad
Dobro je to za Njikastl pojacace ce se i bice jedan od boljih klubova imace novac za kupovinu jacih igraca, super!
Petar
Vidal i Kutinjo na sredini top
Nemanja
Samo da se Njukasl pojaca i da bude neki konkurent
Zoki
Pa s obzirom da će sa deli plate šakom i kapom ovo je vrlo mogu scenarijo.setimo se samo Sitija. Eto Kutinju plate od 10, 15 miliona po sezoni ako prihvati.
crno bela ovca
Nema od toga ništa, ide u celzi
lfc
Zenit je doživeo u LFC
pfc
Dečko je u silaznoj putanji, nažalost
Filip17
Voleo bi da se Svrake vrate na stari put slave. Šta bi fudbal u današnje vreme bez Šeika, Kineza i Rusa. Mislim njihovog keša
Coda
Njukaslu trebaju bolja pojacanja kada ce vec raspolagati sa velikim novcem.
Kiki
Šejk ce da napravi cudo od Njukastla
Zex
vidi se da voli fudbal i da je spreman da ulaze u igru i to mnogo!
Kosta48
Kutinjo obicna prevara od igraca,potrebno mu je vise kvalitetnih igraca oko njega da bi postigao gol
Milena86
E sad bi mogli da urade nesto.Posto ce uloziti u klub i igrace,mogao bi Njukasl da se uzdigne visoko.
Novak22
Kutinjo odlican igrac,nadamo se da ce biti lider i pokazati sav njegov talenat,sto do sada nije bio slucaj
Garinca
Bice jos tu top pojacanja, to je sigurno. Vrhunski igraci ce tek dolaziti kao na traci.
Teo13
Odlicna vest za sve navijace ovog kluba,mada mislim da Kutinjo nije neki igrac,njegov kvalitet je upitan
PAJA
hahah sada kada krenu u pohodd arapske pare
Teo13
Jedva cekamo stvaranje jakog Newcastl-a,nadamo se dovodjenju jos kvalitetnih igraca
Durant91
Moraju od nekog da pocnu…
Andrijana
Idemo, nadmetanje seika vlasnika klubova krece: tri, dva, jedan – SAD!
Ivan
Velike se pare vrte, a imaju mogucnosti, jos ako pametno to iskoriste, bice dobar klub, + akademija..
Peca
Za te pare mogu i boljeg igraca da nadju
Muki85
Njukasl možda postane najjača sila u svetu fudbala.
Vuk89
O previse novca se ovde govori.. Mislim da bi za taj novac mogli da dovedu boljeg igraca
Buda77
arapi ce sada da pokupuju sve sto valja i ima da naprave odlic\an tim….ako dodje do kupovine o kojoj se danima spekulise da mozda nece doci,u sta licno sumnjam
Peca
Previse para je ovde u igri
Vladan81
Da ih vrati tamo gde im je i mesto…
Katarina
Ko ima para, njemu devojka
JasminM
Ovo je samo pocetak bice tu jos igraca
Kosta008
Samo bogati neka igraju
Zaza
Stigao seik bice i para i igraca
Nicko
Kutinjo je opasan igrac
Anakin91
To bi mu mozda bilo i najbolje
Bojan
Njukastl = man siti
Mina
Mora se priznati strategija je odlicna
Aleksandar
Sve su to spekulacije, dok ne dodju igraci ostace samo na tracevima
Filip
Ne bi me čudilo da ga dovedu uopšte.
Dostana
NJukasl ce biti novi PSG.
Sasa68
Jaka pojacanja moze jedino da privuce veliki novac sto ce izgleda sada Njukasl imati, zahvaljujuci novom vlasniku.
Milan71
Znaci Njukasl bi mogao da stane na noge ali verovatno od sledece sezone dok se to sve lepo skocka.
Dragan73
Sada ce imati dosta novca ali ce trebati vremena i sa jakim pojacanjima da se tim uigra.
Zex
jedino im to preostaje
Fica
Ako zeli trofeje preci ce u Celzi.Nece Njukasl odjednom doci u sam vrh Premijer lige,ako uopste i dodju.
ogi92
dopada mi strategija kojom se vode…
mara86
pricaju o milionima kao o krompirima…
Vuk89
Pa to je kod njih uvek bilo i bice
misha
pa mogli malo da se pojacaju…ne bi bilo lose da kupe kutunja..
Goxy
ako moze nek otkupi..ne bi bilo lose.
Dragan73
Sa novim vlasnikom to ce biti moguce.
Slavisa93
Naravno da ce imati ogroman budzet kada ce Arapi grunuti lovu, oni bar imaju i previse?
Bojan
Dobri igraci se lako uklope
Milan71
Slazem se.
Milan
Ne verujem da ce doci do toga, neka se ovaj virus zavrsi pa cemo da vidimo
Mika
Bolje za te pare Mareza da dovedu.
DjordjeS
Slazem se
Janko
Uvek ima ko hoce
Jovan
Ove ptice dosta sapucu hahaha
Djoka
Morace Njukasl da dovodi ovakve igrace, ako hoce da privuce sto vise zvezda u ekipu..
Pera
Pa ako mu se ne igraju evropska takmicenja , i ako hoce da se bori za 8-10 mesto, onda je ok!
Baki09
Eh sad ako ode u Newcastle onda bas nema ambicija da osvaja trofeje.
Petar
Previse para i ne znam da li je Kutinjo bas igrac oko koga bi trebalo graditi tim
DjordjeS
Pa i ja mislim,videcemo
Jovan
Dobar igrac,Kutinju odgovara Pl,msm da ce u Svrakama imati prostor za napredak,da pokaze kakva je klasa od igraca,plejmejker…?
Nikola96
Ako se pametno ulozi novac narocito sto se dovodjenja novih igraca tice klub ce procvetati. Jedva cekam da vidim realizaciju cele te price.
Misko
Nova Malaga se pravi,mozda nece biti favoriti za titulu u Pl kao siti,ali ozbiljne planove imaju,bar da budu u prva cetiri tima,da izbore LS
Krle
Šeik neće žaliti pare. Njukasl će zaigrati u LS.
Mica
Njukasl sledeće sezone gledamo u LS 99%. Šeik ima da napravi od kluba “tenkove” pregazice sve.
Ivan
Hmm..bice ovo interesantno haha
Zika99
napravice oni odlican tim
Nebojsa18
Nego sta
SonPen
gledamo ga ubrzo u borbi za titulu
Lukas
Sheik kad umesa prste,,,hmm bice od toga nesto
Marko
Ma nista nece biti od toga
Sallah89
bice ovo zanimljivo za gledati
Jana
Svrake ce nam biti face… Gledaj sad kad stignu macke u Ligu Sampiona ??
b_np
njukasl osvaja sledecu sezonu 😀
Nebojsa18
Lagaano
BB
Ipak ce Seik da kupi to kako su i pricali…To ce biti investicija,haos…
Goran
Počelo je!
Stefan N.
Njukasl do titule sa seicima. ?
Bix
Kako je krenulo,bez Seika i para nece ni ici
Dalibor
Sledece godine svrake u ligi sampiona, ako izbegnu Partizan.
Lass
Njukasl ce izgleda da bude veliki klub samo ako seik pocne da se razbacije novcem.
Nebojsa18
Izgleda
Dule
Ja bih zaposlio Širera u stručni štab sa lovom koju ovaj planira da uloži bio bi bum.
Đuro
Realno samo ti šeici i kinezi imaju para. Ovaj vrv voli fudbal i mislim da će napraviti pare u Njukastlu, imaju ime tradiciju…
Bobi
Ovde je neko rekao da celzi nece dati tolike pare, a koje su to pare za njih velike… Nije problem u novcu vec u izboru…
Sanja90
Svrake nam postaju opasne ?
Klara
Vec poznati planovi za Njukasl, a Kutinjo bi se extra snasao, kvalitetan igrac!
BaNe
Kako da zaradi Barsa ako će biti slobodan igrač, odlična vest za fudbal svakako.
Stasa
Видећемо шта ће нови власник Њукасла и његов новац успети да направи од клуба, довешће сигурно нека звучнија имена, али реално, цена Кутиња је можда мало велика и за њих
LEMI
pa njukasl je jedan od prvih klubova koje sam pratio od kad gledam sport neka se pojacaju pogotovo sa dolaskom novog vlasnika stize i ogroman novaac samo mudro da izaberu
Lucifer
Neka ide u Botafogo! Za bolje nije.
Pera
Sta ti imas protiv Botafoga?
Ranko33
Ide Toresovim stopama ka krahu.
Galina
Nema nista od toga
Dusan B.
Opaaa..svrake su vec krenule u ofanzivu..IDEMOOOOOO!
Milojica
Poketina mozda i dovedu, ali kutinja tesko, a 90 mikiona barsa moze samo da sanja, nisu ni arapi toliko glupi. Nakon liverpula i losih sezona cena ce mu biti mnooogo manja
Jovan
Svrake ce izgleda biti konkurentan tim sledece sezone ako se sve ovo obistini
Sinisa
Ako dovedu Poketina mozda se vrate na staze stare slave kad su im treneri bili Kigen,Daglis i Bobi Robson.
Milan
Kakvo je to razocarenje za Liverpul? Zaradili pare na njemu,hteo otici i za te pare napravili vrhunski posao,kupili Alisona i Van Dajka
Baki09
Bas tako. Navijaci bi se sad razocarali kad bi on dosao nazad. ?
alex
kutinjo pogresio sto je otisao iz liverpula,a za klub ispala prodaja najbolji potez
savo
Krece polako, stvorice najaci tim, dominirace, realno najvise novca imaju
Baki09
Nema sanse druze. Da on ode u tim koji se bori za opstanak pre nego da ode u Chelsea.
Marinja
Kako se razbacuju milionima…
sanja
prelazni rok nije ni poceo oni vec isplanirali da potrose najvise novca
Marko
Znači počelo je. ?
Sladja
Odlican potez
Micko90
Odlicne poteze radi Njukasl, tacno cu da pocnem da navijam za njih. Jos otvaraju akademiju…odlicno.