NJUKASL PIKIRAO ASA: Kvari se plan Čelsija - razočaranje za Liverpul!

Šeik Mohamed bin Salman otkupiće Njukasl od Majka Ešlija i uložiti veliki novac u klub, pisali smo već o tome pre par dana.

Pored ulaganja u akademiju, stadion i trening kompleks, jasno je da će veliki deo novca biti uložen i tim.

Tako bi Njukasl mogao da ima ogroman budžet za naredni prelazni rok.

Engleski mediji spekulišu o brojnim pojačanjima, a kako navode postoji jedna velika želja – Filipe Kutinjo.

Brazilac je na izlaznim vratima Barselone, Bajern ga neće otkupiti, čak se “šuška” da bi mogao da završi u Čelsiju.

Barsa se nada da bi mogla da zaradi 90 miliona evra na njegovom transferu, Čelsi to sigurno neće platiti, ali ima ko hoće – i ko ima.

Podsetimo, želja novih vlasnika je i Maurisio Poketino na klupi.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

133 Komentara

    Ozbiljno je Seik krenuo. Nadam se da ce napraviti odlicnu ekipu

    Ukoliko bogati Seik kupi Njukastl mocice dovesti koga im dusa zazeli. Al sve je ovo i dalje u vazduhu.

    Para ko pleve, sad će da kupuju ko ludi sve i svašta a posle će da stvarju tim od toga šta kupe. Ma nema tu ništa bar narednih par godina….

    odlicno pojacanje za Njukasl ako ga dovedu!

    Super je to sto ce biti ulozeno u akademiju. To je jedina stvar koja mi se dopada u celoj situaciji. A nesumnjivo ce moci da kupe kojeg god igraca zele.

    pa ako naprave dobar tim oko kutinja to bi bio odlican potez za njega da predje tu

    Njuka jeste klub sa ogromnom istorijom ali mi se ovo uopšte ne svidja, postaće novo Siti

    au brate, gde ce ovaj zavrsiti sam bog zna.. 😀 😀 😀

    Pocecu da navijam za njukastl, volim crno beli dres!

    Odlican bi to bio potez za Njukasl , samo je mnogo 90 miliona za igraca koji poslednje dve sezone ne igra bas na vrhunskom nivou.

    Trebalo bi da unese promene u ovu ekipu i da ih poboljsa.Mislim da ce uspeti u tome.

    Dobar transfer, mislim da je sjajan igrac

    Nije on sad baš toliiiiiiiko dobar da se svi otimaju za njega.

    Na kraju će rat izbiti zbog njega.

    Koje razbacivanje sa milionima. Realno vredi pola od ovoga, i ako im je on igrac oko koga ce se praviti tim, mislim da je ovo veliki promasaj

    Dobar al ne toliko

    koliko sam neki dan procitao da imaju budzet da kupe celu ligu, tako da bi mogli dovesti koga hoce…sto da ne i Kutinjo

    Dobro je to za Njikastl pojacace ce se i bice jedan od boljih klubova imace novac za kupovinu jacih igraca, super!

    Samo da se Njukasl pojaca i da bude neki konkurent

    Pa s obzirom da će sa deli plate šakom i kapom ovo je vrlo mogu scenarijo.setimo se samo Sitija. Eto Kutinju plate od 10, 15 miliona po sezoni ako prihvati.

    Nema od toga ništa, ide u celzi

    Dečko je u silaznoj putanji, nažalost

    Voleo bi da se Svrake vrate na stari put slave. Šta bi fudbal u današnje vreme bez Šeika, Kineza i Rusa. Mislim njihovog keša

    Njukaslu trebaju bolja pojacanja kada ce vec raspolagati sa velikim novcem.

    Šejk ce da napravi cudo od Njukastla

    vidi se da voli fudbal i da je spreman da ulaze u igru i to mnogo!

    Kutinjo obicna prevara od igraca,potrebno mu je vise kvalitetnih igraca oko njega da bi postigao gol

    E sad bi mogli da urade nesto.Posto ce uloziti u klub i igrace,mogao bi Njukasl da se uzdigne visoko.

    Kutinjo odlican igrac,nadamo se da ce biti lider i pokazati sav njegov talenat,sto do sada nije bio slucaj

    Bice jos tu top pojacanja, to je sigurno. Vrhunski igraci ce tek dolaziti kao na traci.

    Odlicna vest za sve navijace ovog kluba,mada mislim da Kutinjo nije neki igrac,njegov kvalitet je upitan

    hahah sada kada krenu u pohodd arapske pare

    Jedva cekamo stvaranje jakog Newcastl-a,nadamo se dovodjenju jos kvalitetnih igraca

    Idemo, nadmetanje seika vlasnika klubova krece: tri, dva, jedan – SAD!

    Velike se pare vrte, a imaju mogucnosti, jos ako pametno to iskoriste, bice dobar klub, + akademija..

    Za te pare mogu i boljeg igraca da nadju

    Njukasl možda postane najjača sila u svetu fudbala.

    O previse novca se ovde govori.. Mislim da bi za taj novac mogli da dovedu boljeg igraca

    arapi ce sada da pokupuju sve sto valja i ima da naprave odlic\an tim….ako dodje do kupovine o kojoj se danima spekulise da mozda nece doci,u sta licno sumnjam

    Da ih vrati tamo gde im je i mesto…

    Ovo je samo pocetak bice tu jos igraca

    Mora se priznati strategija je odlicna

    Sve su to spekulacije, dok ne dodju igraci ostace samo na tracevima

    Jaka pojacanja moze jedino da privuce veliki novac sto ce izgleda sada Njukasl imati, zahvaljujuci novom vlasniku.

    Znaci Njukasl bi mogao da stane na noge ali verovatno od sledece sezone dok se to sve lepo skocka.

    Sada ce imati dosta novca ali ce trebati vremena i sa jakim pojacanjima da se tim uigra.

    jedino im to preostaje

    Ako zeli trofeje preci ce u Celzi.Nece Njukasl odjednom doci u sam vrh Premijer lige,ako uopste i dodju.

    dopada mi strategija kojom se vode…

    pricaju o milionima kao o krompirima…

    Pa to je kod njih uvek bilo i bice

    pa mogli malo da se pojacaju…ne bi bilo lose da kupe kutunja..

    ako moze nek otkupi..ne bi bilo lose.

    Sa novim vlasnikom to ce biti moguce.

    Naravno da ce imati ogroman budzet kada ce Arapi grunuti lovu, oni bar imaju i previse?

    Ne verujem da ce doci do toga, neka se ovaj virus zavrsi pa cemo da vidimo

    Bolje za te pare Mareza da dovedu.

    Slazem se

    Morace Njukasl da dovodi ovakve igrace, ako hoce da privuce sto vise zvezda u ekipu..

    Pa ako mu se ne igraju evropska takmicenja , i ako hoce da se bori za 8-10 mesto, onda je ok!

    Eh sad ako ode u Newcastle onda bas nema ambicija da osvaja trofeje.

    Previse para i ne znam da li je Kutinjo bas igrac oko koga bi trebalo graditi tim

    Pa i ja mislim,videcemo

    Dobar igrac,Kutinju odgovara Pl,msm da ce u Svrakama imati prostor za napredak,da pokaze kakva je klasa od igraca,plejmejker…?

    Ako se pametno ulozi novac narocito sto se dovodjenja novih igraca tice klub ce procvetati. Jedva cekam da vidim realizaciju cele te price.

    Nova Malaga se pravi,mozda nece biti favoriti za titulu u Pl kao siti,ali ozbiljne planove imaju,bar da budu u prva cetiri tima,da izbore LS

    Njukasl sledeće sezone gledamo u LS 99%. Šeik ima da napravi od kluba “tenkove” pregazice sve.

    napravice oni odlican tim

    Nego sta

    Sheik kad umesa prste,,,hmm bice od toga nesto

    Svrake ce nam biti face… Gledaj sad kad stignu macke u Ligu Sampiona ??

    njukasl osvaja sledecu sezonu 😀

    Lagaano

    Ipak ce Seik da kupi to kako su i pricali…To ce biti investicija,haos…

    Njukasl do titule sa seicima. ?

    Kako je krenulo,bez Seika i para nece ni ici

    Sledece godine svrake u ligi sampiona, ako izbegnu Partizan.

    Njukasl ce izgleda da bude veliki klub samo ako seik pocne da se razbacije novcem.

    Izgleda

    Ja bih zaposlio Širera u stručni štab sa lovom koju ovaj planira da uloži bio bi bum.

    Realno samo ti šeici i kinezi imaju para. Ovaj vrv voli fudbal i mislim da će napraviti pare u Njukastlu, imaju ime tradiciju…

    Ovde je neko rekao da celzi nece dati tolike pare, a koje su to pare za njih velike… Nije problem u novcu vec u izboru…

    Vec poznati planovi za Njukasl, a Kutinjo bi se extra snasao, kvalitetan igrac!

    Kako da zaradi Barsa ako će biti slobodan igrač, odlična vest za fudbal svakako.

    Видећемо шта ће нови власник Њукасла и његов новац успети да направи од клуба, довешће сигурно нека звучнија имена, али реално, цена Кутиња је можда мало велика и за њих

    pa njukasl je jedan od prvih klubova koje sam pratio od kad gledam sport neka se pojacaju pogotovo sa dolaskom novog vlasnika stize i ogroman novaac samo mudro da izaberu

    Neka ide u Botafogo! Za bolje nije.

    Sta ti imas protiv Botafoga?

    Opaaa..svrake su vec krenule u ofanzivu..IDEMOOOOOO!

    Poketina mozda i dovedu, ali kutinja tesko, a 90 mikiona barsa moze samo da sanja, nisu ni arapi toliko glupi. Nakon liverpula i losih sezona cena ce mu biti mnooogo manja

    Svrake ce izgleda biti konkurentan tim sledece sezone ako se sve ovo obistini

    Ako dovedu Poketina mozda se vrate na staze stare slave kad su im treneri bili Kigen,Daglis i Bobi Robson.

    Kakvo je to razocarenje za Liverpul? Zaradili pare na njemu,hteo otici i za te pare napravili vrhunski posao,kupili Alisona i Van Dajka

    Bas tako. Navijaci bi se sad razocarali kad bi on dosao nazad. ?

    kutinjo pogresio sto je otisao iz liverpula,a za klub ispala prodaja najbolji potez

    Krece polako, stvorice najaci tim, dominirace, realno najvise novca imaju

    Nema sanse druze. Da on ode u tim koji se bori za opstanak pre nego da ode u Chelsea.

    Kako se razbacuju milionima…

    prelazni rok nije ni poceo oni vec isplanirali da potrose najvise novca

    Odlican potez

    Odlicne poteze radi Njukasl, tacno cu da pocnem da navijam za njih. Jos otvaraju akademiju…odlicno.

Postavi odgovor