Superliga na Karaburmi - 10 godina kasnije

Neće Romantičari više igrati u Zaječaru! U čevrtak od 19 časova – dočekaće Radnik iz Surdulice na Omladinskom stadionu, na koji se vraćaju posle dve godine.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

U međuvrmenu – postavljene su nove stolice na tribinama, renovirana je VIP loža, izgrađena dodatna s restoranom, a stadion je dobio i savremene LED reflektore. To znači da će OFK Beograd moći da igra svoje utakmice i u večernjim terminima.

“Bitan momenat za svakog navijača i ljubitelja OFK Beograd. Važna stvar i za srpski fudbal. Posle više od 10 godina se na Karaburmu vraća Superliga. Klub posle dve godine igranja na strani, ponovo u svom domu. Mnogo toga je urađeno u prethodne tri godine. Renoviranje stadiona je uz rezultate koje pravimo još jedan dokaz da ova uprava radi dobar posao. Ponosan sam na sve u klubu. Pozivam navijače da u što većem broju dođu u četvrtak”, rekao je Andrej Mrkela, sportski direktor OFK Beograda.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Važno da se Omladinski stadion sanirao i da će ponovo da se igraju velike utakmice

    E sad ne ona Ofka prava Ofka, sad su plavo beli zaista u elitu našeg fudbala

    Karaburma je napokon spremna da ugosti OFK Beograd, veliki klub sa velikom tradicijom

    Bilo je krajnje vreme da se OFK vrati kuci…

    Svaka cast ulaze se se u stadion ovakve projekte uvek treba podrzari

    Jeste da je dugo trajalo renoviranje stadiona ali nam daje nadu u srpski fudbal činjenica da se renoviranja događaju i da će sad OFK Beograd biti domaćin na svom modernom stadionu!

Postavi odgovor