Neće Romantičari više igrati u Zaječaru! U čevrtak od 19 časova – dočekaće Radnik iz Surdulice na Omladinskom stadionu, na koji se vraćaju posle dve godine.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
U međuvrmenu – postavljene su nove stolice na tribinama, renovirana je VIP loža, izgrađena dodatna s restoranom, a stadion je dobio i savremene LED reflektore. To znači da će OFK Beograd moći da igra svoje utakmice i u večernjim terminima.
“Bitan momenat za svakog navijača i ljubitelja OFK Beograd. Važna stvar i za srpski fudbal. Posle više od 10 godina se na Karaburmu vraća Superliga. Klub posle dve godine igranja na strani, ponovo u svom domu. Mnogo toga je urađeno u prethodne tri godine. Renoviranje stadiona je uz rezultate koje pravimo još jedan dokaz da ova uprava radi dobar posao. Ponosan sam na sve u klubu. Pozivam navijače da u što većem broju dođu u četvrtak”, rekao je Andrej Mrkela, sportski direktor OFK Beograda.
BONUS VIDEO:



nika
Važno da se Omladinski stadion sanirao i da će ponovo da se igraju velike utakmice
hristina
E sad ne ona Ofka prava Ofka, sad su plavo beli zaista u elitu našeg fudbala
jana
Karaburma je napokon spremna da ugosti OFK Beograd, veliki klub sa velikom tradicijom
iris
Bilo je krajnje vreme da se OFK vrati kuci…
aleksej
Svaka cast ulaze se se u stadion ovakve projekte uvek treba podrzari
mila
Jeste da je dugo trajalo renoviranje stadiona ali nam daje nadu u srpski fudbal činjenica da se renoviranja događaju i da će sad OFK Beograd biti domaćin na svom modernom stadionu!