Druga utakmica plej-ofa Evrolige između Olimpijakosa i Monaka privukla je pažnju ne samo zbog ubedljive pobede domaćina, već i zbog prisutva Novaka Đokovića i Janisa Adetokunba na tribinama.
A u prvim redovima Dvorane mira i prijateljstva, mesto je zauzeo i Janisov saigrač iz Milvokija, Kajl Kuzma. Po svemu što se moglo zaključiti iz video klipova koji s obišli Evropu, čini se da nisu došli zajedno.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Kako bilo, obojica su se sigurno vrhunski zabavili. Kuzma još i bolje, jer je prvi put prisustvovao jednoj evroligaškoj utakmici, dok je Adetokunbo dobro upoznat sa košarkaškom atmosferom u Evropi.
“Prvi put gledam Evroligu uživo. Atmosfera je neverovatna. Očigledno, ovo je jedno od najboljih navijačkih okruženja u Evroligi. Veliki sam fan ovoga što se ovde dešava“, rekao je NBA šampion iz 2020. godine.
Otkrio je da ima i prijatelje u redovima Olimpijakosa.
“Monte Moris večeras ne igra, ali poznajem ga još od drugog razreda, od svoje osme godine! Baš je lepo biti ovde.“
Osvrnuo se i na navijače Olimpijakosa, ali i pohvalio ekipu Jorgosa Barcokasa.
“Uživao sam 100%! Jednostavno obožavam navijače – neverovatni su, a imaju rok zvezde u timu“, zaključio je Kajl Kuzma.
Bonus video:



irena
Kuzma ne zna sta navijači Olimpijakosa pevaju ali mu se bas svidja
janja
Kuzma je očigledno oduševljen Evroligom i bice cescr prisutan na njenim utakmicama
lenka
Kuzma treba da vidi utakmice u Beogradiu, da oseti taj adrenalin
sofia
Kajl Kuzma je očigledno prvi put u Evropi i prvi put u EL, ovo je svakodnevnica kod nas
ivona
Kuzma je trebao da poseti nasu Arenu pa da vidi kakva je atmosfera i kako se navija!