Aleksandar Đorđević je i zvanično seo na klupu Bahčešerhira, a odmah je zasukao rukave i počeo da kroji ekipu po svom ukusu.
Produžena je saradnja sa Malakajem Flinom, angažovan je MVP turske lige Markis Rid, a nekoliko igrača je dobilo zahvalnice – među njima i Balša Koprivica.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Bivši centar Partizana se tako rastaje sa Bahčešehirom posle samo jedne sezone, u kojoj je zabeležio 21 nastup u Evrokupu (5,5 poena i 3,2 skoka), kao i 15 nastupa u turskom šampionatu (5,7 poena i 3,5 skoka).
“Naš klub i Balša Koprivica sporazumno su završili saradnju. Balša je u naš tim stigao uoči sezone 2025/26, a ovom prilikom želimo da mu zahvalimo na svemu što je pružio u našem dresu i poželimo mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere“, saopštili su iz Bahčešehira.
Bonus video:



nenad
Ne znam zašto stvarno misli mada dečko igra ozbiljno već duže vreme