Srpski fudbaleri tradicionalno su na ceni na Kipru, a u Omoniji Aradipu posebna pažnja je usmerena na golmane.
Posle Ivana Kostića koji je branio mrežu kiparskog kluba u prethodnom periodu, čelnici Omonije ponovo su odabrali Srbina – Živka Živkovića, saznaje Meridian sport.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Iskusni golman je dogovorio uslove saradnje sa klubom i očekuje se samo da saradnja bude ozvaničena.
Živković je prethodni period proveo u Panetolikosu, a ozvaničenjem transfera bi se vratio u dobro poznatu sredinu s obzirom na to da je na Kipru već čuvao mrežu Anortozisa.
Iskusni golman je put počeo u Partizanu, u Srbiji je branio još i za Metalac i Teleoptik, a međunarodnu karijeru je gradio u Grčkoj i na Kipru.
Bonus video:



bosko
Nemam ništa protiv, ali za mene je on već bio na zalasku karijere. Videćemo kako će izgledati.
tadej
Živković ima ozbiljno iskustvo, može da bude pravo pojačanje za Omoniju ako uhvati kontinuitet.
janko
Šteta što ga nismo gledali ponovo u Partizanu, ali razumem da karijera ide dalje.
teodor
Dok ne bude zvanično, ja ovome ne verujem mnogo. Videli smo već koliko transfera padne u poslednji čas.
aleksandar
Posle Panetolikosa ovo mu deluje kao logičan korak, treba mu mesto gde će redovno braniti.
sava
Iskreno, mislio sam da će se vratiti u domaći fudbal, ali eto, opet inostranstvo.
todor
Živković je iskusan golman, ne čudi me što ga Kiprani žele. Dobar potez ako se sve zvanično potvrdi.
mateo
Iskreno, deluje kao logičan potez, ali pitanje je koliko još srpskih golmana ide na Kipar jer nemaju bolje opcije u jačim ligama.