Fantastično igraju Japanci ove godine u Ligi nacija. Prvi su na tabeli, jedini neporaženi, a na terenu izgledaju čudesno…
Ne pobeđuju glatko, ali nijedna razlika za njih nije nedostižna. To se pokazalo i protiv Amerike. Gubili su dva puta u setovima, oba puta se vraćali i na kraju slavili u taj-brejku – 3:2 (18:25, 25:21, 20:25, 25:22, 15:13).
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Leteli su po terenu, hvatali i ono što je delovalo nemoguće…
A posebno insipirisan je bio Ran Takahaši. Novi igrač Bogdanke Lublin bio je neverovatan. Skupio je 26 poena – 22 iz napada, dva bloka i dva servisa. Nisu moćni Amerikanci za njega pronašli rešenje.
Na drugoj strani je sjajan bio Džejk Hejns sa 25 poena.
Amerikanci su doživeli poraz posle maratonske borbe, a sutra ih čeka još duel sa Srbijom u Orleanu. Trenutno imaju skor 5-2. Ispred njih je Japan sa savršenim učinkom 7-0.
Bonus video:



vanja
Japan trenutno deluje neunisitvo, biće favorit do kraja takmičenja ako nastave ovako.
tadej
Naši u Orleanu protiv umornih Amerikanaca, to je prilika koju ne smemo da propustimo.
konstantin
Heynes je dao 25 poena pa su opet izgubili, fali im neko da povuče u ključnim trenucima.
simon
Amerikanci su prosuli dva seta prednosti, to ne sme da se desi na ovom nivou.
tadija
Bilo je gusto, pet setova i taj-brejk 15-13, mogao je da padne na obe strane.
damjan
Ran Takahaši je čudo od igrača, 26 poena protiv Amerike je sjajan učinak.