SRPSKO - HRVATSKI TANDEM Rakitić se sad dovodi u vezu sa Lacijom!

Fudbaler Barselone Ivan Rakitić mogao bi ovog leta da pređe u Lacio pošto je rimski klub poslednji u nizu koji se zainteresovao za Hrvata.

Kako prenose italijanski mediji, 32-godišnji Hrvat je po ukusu trenera Simonea Inzagija.

Italijan smatra da je Rakitić pojačanje za Ligu šampiona.

Rakitić će sigurno napustiti Barselonu ovog leta, posle šest godina, pošto mu narednog ističe ugovor.

Katalonci su pokušali da trampe Rakitića za Lautara Martineza ili Miralema Pjanića, uz doplatu.

Hrvat kategorično odbio da bude deo bilo kakvih dogovora.

U slučaju da srpski fudbaler Sergej Milinković Savić ostane i naredne sezone u Laciju izvesno je da bi njih dvojica činili tandem na sredini terena.

Videćemo šta će se iz svega izroditi.

Zeman upozorava: Pet izmena? To je već neregulano prvenstvo!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08

SRPSKI TANDEM U SERIJI A: Napoli menja politiku, stiže još jedan “orao”!

64 Komentara

    ovo i ne bi bilo tako lose, voleo bih da ga vidim tamo

    Dobar bi bio za seriju a

    Više me nista ne bi iznenadilo, pa cak ni ovaj transfer! Samo u tom slučaju bi ili Luis Alberto ili SMS napustio Lacio, jer ne bi sva trojica mogla biti na terenu od prvog minuta, a ne verujem da bi neko od ove trojice pristao da greje klupu!

    Mozda cak Rakitic ostane u Barseloni, mada se suska da su zaista u pregovorima sa Italijanima.

    Mislim da je pravi potez da se ovaj transfer i ostvari, nema njemu igranja vise u Barsu realno

    Ma djavola, iskusan i dobar veznjak

    Dosao je kraj sto se tice barselone, najpametniji potez da promeni sredinu..

    Ovo bi moglo da bude top, videcemo 🙂

    Mozda bi bili odlicni, ali mislim da nema nista od toga

    E, ovo mi je baš realno. On je za Lacio, odličan…

    Dobar je i za barsu jos uvek, ali videcemo

    Kontakt između Lacia i Ivanovog menadžera je vec uspostavljen, naime Lacio mu nudi trogodišnji ugovor, a plata je za sada po velom tajne! Ne verujem da bi u tom slučaju Sergej ostao, tacnije sve je izvesnije da je nas reprezentavac napusta Rim i nebesko plave ovog leta, tako da je Rakitic direktna zamena za Sergeja.

    videcemo sta ce biti 😀

    Rakita je odlican igrac, treba da ostane u Barsi, ako se vec odluci da predje u seriu A mislim da ce to biti odlican potez njegova igra bi prijala toj ligi

    Rakitic u Laciju? Nisam to ocekivala,, sto da ne bilo bi im svakako u korist ?

    Ovo bi bio bas los potez za karijeru

    Bio bi to vrhunac ki tim uz imobilea u napadu i sa ovom dvojicom u sredini nikad ne bi bili sigurni odakle preti opasnost.

    Odličan izbor igrača… Raketić je veoma talentovan igrač

    Sve je meni ovo sumnjivo, ali videcemo sta ce biti..

    Sto da ne. Dobri igraci, pre svega talentovani

    Savić-Raketić. Tandem

    Bili bi odlican tandem ali ako dovedu Rakitica prodace Sms-a tako da nema nista od tog tandema

    Ma nema sanse da Sergej ode, oce i on da napadne titulu da uzme u Laciju

    Mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali Lacio pravi ozbiljan tim

    Da da i ja mislim tako pokidace sve

    Mislim da je ovo samo zelja da nije realno ali videcemo sta ce biti

    Ovo bi bio odlican tandem,samo da dodje u Lazio

    Mislim da bi to bio odlican potez za Rakitica
    Italija jeste za njega

    Nema od toga nista,Rakitic zavrsava karijeru u Barsi,a Milinkovic gotovo sigurno napusta Lacio

    Bio bi to savrsen tandem,Milinkovic-Rakitic,ali tesko je to izvodljivo…

    Nema od ovoga nista, covek je rekao da ako bude isao iz Barse da samo Sevilja dolazi u obzir

    Ako ostane sergej i dodje rakitić bice odličan tandem na sredini terena u borbi za titulu u italiji…

    Pun pogodak bi to bio

    Rakitic u Lacio a Sergej u Barsu. Pise se o Sergeju 5 godina, red je da bude bomba transfer.

    Sergej je bas igrac sto treba Barseloni

    Baš pravi tandem za Lacio ali ipak je ovo samo nagadjanje ?

    Nadamo se da cemo gledati ovaj tandem od leta zajedno

    Bio bi pojačanje za Lacio definitivno?

    Koliko ljudi menjaju vesti ko zna gde ce da zavrsi Rakitic

    Ocigledno da ide iz Barse ali gde ce pitanje je. Zadnjih dana se 10 klubova spomenulo

    Pun pogodak za Rakitica ako predje u Lazio

    Slazem se snasao bi se u Italiji ?

    Ma on bi pokidao tamo, bas bi mu bio to pun pogodak ?

    To je dobra prilika za Rakitića, neka mu je sa srećom u novom klubu.

Postavi odgovor