Fudbaler Barselone Ivan Rakitić mogao bi ovog leta da pređe u Lacio pošto je rimski klub poslednji u nizu koji se zainteresovao za Hrvata.
Kako prenose italijanski mediji, 32-godišnji Hrvat je po ukusu trenera Simonea Inzagija.
Italijan smatra da je Rakitić pojačanje za Ligu šampiona.
Rakitić će sigurno napustiti Barselonu ovog leta, posle šest godina, pošto mu narednog ističe ugovor.
Katalonci su pokušali da trampe Rakitića za Lautara Martineza ili Miralema Pjanića, uz doplatu.
Hrvat kategorično odbio da bude deo bilo kakvih dogovora.
U slučaju da srpski fudbaler Sergej Milinković Savić ostane i naredne sezone u Laciju izvesno je da bi njih dvojica činili tandem na sredini terena.
Videćemo šta će se iz svega izroditi.
Zeman upozorava: Pet izmena? To je već neregulano prvenstvo!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08
SRPSKI TANDEM U SERIJI A: Napoli menja politiku, stiže još jedan “orao”!



Tasa
Videcemo
Marko rema
ovo i ne bi bilo tako lose, voleo bih da ga vidim tamo
Marko
Dobar bi bio za seriju a
Dr Mo
Više me nista ne bi iznenadilo, pa cak ni ovaj transfer! Samo u tom slučaju bi ili Luis Alberto ili SMS napustio Lacio, jer ne bi sva trojica mogla biti na terenu od prvog minuta, a ne verujem da bi neko od ove trojice pristao da greje klupu!
Racic
Mozda cak Rakitic ostane u Barseloni, mada se suska da su zaista u pregovorima sa Italijanima.
Hamid
Mislim da je pravi potez da se ovaj transfer i ostvari, nema njemu igranja vise u Barsu realno
Laki
Ma djavola, iskusan i dobar veznjak
Cigo
Dosao je kraj sto se tice barselone, najpametniji potez da promeni sredinu..
Denis
Ovo bi moglo da bude top, videcemo 🙂
Ruki
Mozda bi bili odlicni, ali mislim da nema nista od toga
DuLE
E, ovo mi je baš realno. On je za Lacio, odličan…
Peki
Dobar je i za barsu jos uvek, ali videcemo
Diarra
Kontakt između Lacia i Ivanovog menadžera je vec uspostavljen, naime Lacio mu nudi trogodišnji ugovor, a plata je za sada po velom tajne! Ne verujem da bi u tom slučaju Sergej ostao, tacnije sve je izvesnije da je nas reprezentavac napusta Rim i nebesko plave ovog leta, tako da je Rakitic direktna zamena za Sergeja.
Denis
videcemo sta ce biti 😀
El Matador
Rakitic ako ode negde ide u Inter kod Kontea.Zivi bili pa videli
Maras!!!
Ma nema od toga nista!Oni prvo nemaju platu za Rakitica
Aleksa
Rakita je odlican igrac, treba da ostane u Barsi, ako se vec odluci da predje u seriu A mislim da ce to biti odlican potez njegova igra bi prijala toj ligi
Vladana
Rakitic u Laciju? Nisam to ocekivala,, sto da ne bilo bi im svakako u korist ?
Garinca
Bio bi odlicno pojacanje.
Chupka
Ma najbolje mu je tu gde jeste !
djordje
Videcemo sta ce biti
filip
Bolje ostati u Barsi
Nemanja
Realno top za njega
Marko
Ma bolje da ostane
Dovla
Ovo bi bio bas los potez za karijeru
Vlada
Nemoj to raditi
Scar
Bio bi to vrhunac ki tim uz imobilea u napadu i sa ovom dvojicom u sredini nikad ne bi bili sigurni odakle preti opasnost.
velja
Lacio je za njega
Nina
Lacio je ozbiljan tim pa Što da ne
BRZI
Odličan izbor igrača… Raketić je veoma talentovan igrač
Miske
Sve je meni ovo sumnjivo, ali videcemo sta ce biti..
Milanmimi
Sto da ne. Dobri igraci, pre svega talentovani
Goran 85
Savić-Raketić. Tandem
Kiki
Bili bi odlican tandem ali ako dovedu Rakitica prodace Sms-a tako da nema nista od tog tandema
Vlada
Ma nema sanse da Sergej ode, oce i on da napadne titulu da uzme u Laciju
Marko
Mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali Lacio pravi ozbiljan tim
Djela
Da da i ja mislim tako pokidace sve
Nikola
E tada bi sigurno uzeli titulu
Nebojsa
Mislim da je ovo samo zelja da nije realno ali videcemo sta ce biti
Teo13
Moze, dobar je igrac Rakitic
Stojan
Ovo bi bio odlican tandem,samo da dodje u Lazio
Marko
Mislim da bi to bio odlican potez za Rakitica
Italija jeste za njega
Jakov
Nema od toga nista,Rakitic zavrsava karijeru u Barsi,a Milinkovic gotovo sigurno napusta Lacio
Novica
Bio bi to savrsen tandem,Milinkovic-Rakitic,ali tesko je to izvodljivo…
BB
Bravo za ponudu! Lepa prilika za njega
Mare10
Nema od ovoga nista, covek je rekao da ako bude isao iz Barse da samo Sevilja dolazi u obzir
M
Ako ostane sergej i dodje rakitić bice odličan tandem na sredini terena u borbi za titulu u italiji…
Ilija
Pun pogodak bi to bio
DelijaMomak
Rakitic u Lacio a Sergej u Barsu. Pise se o Sergeju 5 godina, red je da bude bomba transfer.
Kosta10
Sergej je bas igrac sto treba Barseloni
Vardy
Baš pravi tandem za Lacio ali ipak je ovo samo nagadjanje ?
Nebojsa
Nadamo se da cemo gledati ovaj tandem od leta zajedno
Baća
Bio bi pojačanje za Lacio definitivno?
Cr7
Koliko ljudi menjaju vesti ko zna gde ce da zavrsi Rakitic
Gedza
Ocigledno da ide iz Barse ali gde ce pitanje je. Zadnjih dana se 10 klubova spomenulo
Gogi
Odlična prilika za Rakitića.
Sanja90
Pun pogodak za Rakitica ako predje u Lazio
Raùl
Slazem se snasao bi se u Italiji ?
Sanja90
Ma on bi pokidao tamo, bas bi mu bio to pun pogodak ?
Anđa
To bi bila sjajna prilika za njega
Filip
Sjajan tandem bi bili.
Sladjan I.
To je dobra prilika za Rakitića, neka mu je sa srećom u novom klubu.
Admirson
Kido bi Raketa u Serie A
Lazar
vrh tandem