Južna Amerika mu ne gine! Baloteli i on - tandem za pamćenje!

Izvesno je da će Mario Baloteli napustiti Brešu. Čak je izvesno i da neće ostati u Italiji. Za njegove usluge zainteresovano je više klubova.

Pored Galatasaraja i Vaska da Game, u red za nestašnog fudbalera stala su još dva kluba iz Brazila.

https://twitter.com/EuclidesFla/status/1264234787453239296

Ugledna “Gazeta delo Sport” listi ekipa iz ove južnoameričke države dodala je Botafogo i Flamengo.

Možda bi upravo Flamengo kao prvak Južne Amerike mogao da bude primamljiva opcija za Italijana. Svakako bi tandem sa Gabrijelom Barbosom, poznatijim po nadimku Gabigol, bio jedan od najzanimljivijih u fudbalu.

Baloteli je za Brešu ove sezone odigrao 19 utakmica i postigao četiri gola.

U karijeri je promenio veliki broj klubova. Uprkos ogromnom talentu, nigde nije uspeo da ostavi ozbiljniji trag.

EMOCIJE OBUZELE KAMP NOU Dan kada je Ćavi napustio Barselonu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE Pirlo: Spavao sam i igrao igrice, a onda osvojio Mundijal

35 Komentara

    Brazil je odlicna lokacija za njega 😂

    Mislim da nece otici u Brazil 😀 ali lepo je cuti da se interesuju klubovi sa drugih kontinenata a da nije KIna 😀

    Baloteli je tandem sa svima bukvalno, samo da se ne ponasasa kako se ponasa 😀

    Ma pitanje je da li ga hoće i tamo

    hoce sigurno, nije on toliko los igrac 😀

    On bi u Brazilu bio pravo čudo. Malo da sredi misli pa da ide. inače će biti sve po starom….

    Da li neko stvarno misli da dovede ovu budalu,treba skupiti hrabrost

    Da ima talenta za fudbal ima, ali njegova luda glava mu je kriva za sve. Tako gde god da ode ne verujem da nece proci bez incidenta

    Treba on jos malo da razmisli, zaskuzuje on mnogo vise.

    Gde je Balotelli tu se desi uvek nesto zanimljivo i apsurdno , bice to jako pojacanje ko god da ih uzme.

    Verovatno ce za novcem otici u Ameriku, tamo moze da igra rastereceno

    Hahahahaha biće to najluđi tandem ikada

    Sto da ne, bice mu bolje tamoo realno

    Odlicna sansa za njega.

    Moze on mnogo vise.

    Ima da okrece brazilce oko malog prsta😅

    Zapalice juznu Ameriku ako ode tamo😂😂

    I napravice glupost vrlo brzo u to ne sumnjam

    To bi bilo zanimljivo…

    Au tandemaaaaa, kakve su to glaveee

    Gabi gol i Mario bi bili ubitacan tandem 👏💪

    Ma ne verujem da ce otici bas u Flamengo, nekako mi je nerealno, mada bi u Flamengu mogao da ima sličnu platu kao u Bresi sto ima!

    Eee baloteli mogao si imati sjajnu karijeru ali ta tvoja luda glava…

    Tamo ce skroz da poludi ako ode

    Gde ce vise od ovoga?

    Mozda mu bas Flamengo bude pogodovao da pokaze sav svoj potencijal.

    Upravo tako,nikad se ne zna

Postavi odgovor