POTVRĐENO NBA saopštila kada se nastavlja liga!

Najkvalitetnija košarkaška liga na svetu NBA potvrdila je da će nastaviti sa sezonom krajem jula, prenose američki mediji.

Popularno košarkaško takmičenje je najavilo da će razgovarati sa Volt Dizni grupom kako bi krajem jula nastavilo sezonu u ESPN sportskom kompleksu koje se nalazi na Floridi.

-Naš prioritet ostaje zdravlje i bezbednost svih i sa vrhovnim autoritetima razmatramo idealan plan kako da nastavimo sezonu – naveo je Majk Bas, koji je zadužen za odnose sa javnošću.

Kako su preneli američki mediji, gigantski sportski kompleks Volt Dizni bi poslužio za treninge i utakmice do kraja sezone.

U okviru kompleksa nalazi se hotel sa ogromnim smeštajnim kapacitetima od čak 24.000 soba.

Lepe vesti za košarku.

VORIORSI ČUVAJU KRILNOG CENTRA Kris ostaje u Golden Stejtu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Plaši se Korone Leri Nens junior Centar Kavsa, zbog svoje bolesti ne oseća sigurno | Sportske Priče

Adetokumbo pravi razliku: Janis i “Greek Freak” su dve različite osobe!

27 Komentara

    Samo ostaje da vidimo da li ce Evroliga da se nastavi.

    Konačno i oni da nas obraduju malo.

    Samo i to da se kojim slučajem ne odlozi.

    Napokon i NBA…ne mogu da spavam nocu pa da se iskoristi to 😀

    Ajde i to da doživim i sve je onda super.

    Ko ce docekati jos dva meseca da gledamo opet NBA

    jos 2 meseca pa da opet ne spavamo 😀 hahhaa

    Očigledna pitanja Gde, Kada, Kako…još uvek ostaju bez odgovora.

    Ajdeee, samo da krenu. Ali, bojim se da je sve to još neizvesno.

    Hmmm, koliko vidim neće to biti baš tako. Igrači se bune, nema publike, država i dalje u pandemiju. Ajde lepo da sačekamo. 😇

    Mislim da je ovaj info cisto kako bi se nesto napisalo. Moje misljenje da liga kao sto je NBA nema objektivnih uslova za nastavak.

    zaista lepe vesti,kosarka bez nba mi je nepotpuna skroz

    Konacno! mnogo nedostaje, jedva cekam da ponovo krene

    Pa za par dana ,ništa od nastavka ,kao da gledam !!!

    Ma ko zna koliko je ovo tacno realnoo

    Sjajne vesti, bas mi nedostaje NBA…

    Odlicno,i NBA da krene da opet.ne spavamo nocima

    Dajte tacan datum pa da vam i poverujemo.

Postavi odgovor