CRVENO-BELO SLAVLJE Bakljada na ulicama, doček za šampione!

Fudbaleri Crvene zvezde overili su titulu šampona Srbije i to 31. u klupskoj istoriji, pobedom nad Radom (5:0) na Banjici, posle dvomesečne pauze.

Publike na stadionu nije bilo, ali ako ste mislili da slavlja neće biti – prevarili ste se.

Crveno-beli su na svojim društvenim mrežama podelili video koji prikazuje slavlje na ulicama sa brojnim navijačima.

Nema sumnje da je treća uzastopna titula i to baš na dan godišnjice osvajanja Lige šampiona donela mnogo radosti kako klubu, tako i brojnim navijačima!

A, nešto kasnije – slavlje se “preselilo” i na “Marakanu”.

PETARDA NA BANJICI Crveno-beli već slave novu titulu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: POČETAK GVARDIOLINE ERE Mesijev gol glavom za triplu krunu | Sportske priče

26 Komentara

    Bez ovih nasih navijaca nema nista uvek me rasplacu

    e sada mi je po prvi put zao sto ne zivim u bg ,da bar videh to slavlje po ulicama…po unutrasnjosti retko gde ima to ,i ako ima malo ljudi smesno izgleda

    Lepo je videti ovo slavlje,zaslužila je to Zvezda

    Mnogo radosti klubu,a i brojnim navijačima, donela je Zvezda.

    Ponos grada ti si nasega…volim te jedina…volim te najdrazaaa!!! 🙂

    Kakvo slavlje koje samo delije mogu da urade!🔴⚪️🔴⚪️🔴

    niko drugi ne moze ovako 😀

    Lepo je sve ovo, ali treba da gledaju nesto vise, a ne samo nasu ligu

    To su zvezdini navijaci. Ma neka gori sve.

    Oni su pobedili i koronu. Svaka cast legende

    Ni korona im ne moze nista 😂

    pa kad imaju baklje

    Zvezda je zasluzila ovakvu podrsku, ima najjace navijace

    Navijaci su svim srcem uz zvezdu i ako ne mogu na tribinama tu su na ulicama

    Svaka cast Zvezdo, jos jednom si pokazala da si najbolja.

    Svaka im cast, sve pohvale za navijace

    Kako dobar osecaj gledati ovo, ponos nas

    Ovo sam jedva cekao videti.
    Bravo

    Po zimi, kiši, suncu, ili KORONI, mi bodrimo te uvek Zvezdo ma gde bila ti!!!

    nista se ne rimuje

Postavi odgovor