KRAJINOVIĆ: Novak je heroj Srbije, verujem da će oboriti sve rekorde!

Srpski teniser Filip Krajinović veruje da Novak Đoković može da postane najbolji igrač svih vremena.

Rodžer Federer je rekorder po broju Grend slem titula. Ima ih ukupno 20, dok Rafael Nadal ima 19, a naš as 17.

Ipak, treba imati u vidu da je Đoković mlađi od svoja dva najveća rivala.

Takođe, na impresivan način je započeo i ovu sezonu, osvojivši Australijan Open. Predvodio je Srbiju i do prvog ATP kupa, a trijumfovao je i u Dubaiu.

Ова слика има празан alt атрибут; име њене датотеке је krajinovic-starsport-1024x657.jpg
Krajinović veruje da će Đoković oboriti sve Federerove rekorde (FOTO: Starsport)

S obzirom da ove godine ne zna za poraz, (18 mečeva – 18 pobeda), sezona je podsetila na 2011. i 2015. kada je Đoković bio gotovo nepobediv. Ali, planove je poremetila pandemija koronavirusa.

Krajinović je izjavio da je najbolji teniser sveta najbolji predstavnik Srbije.

– Đoković je, pored toga što je heroj naše zemlje, moj prijatelj i daće sve što može da postane najbolji igrač u istoriji tenisa. Verujem da će uspeti. Nadam se da će ostati zdrav i da će uspeti da obori sve moguće rekorde u svetu tenisa. Ima velike šanse za to – rekao je Krajinović.

Podsećamo, zvaničnih teniskih turnira neće biti pre avgusta.

TIM: Novak je jedan od najboljih sportista svih vremena!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: POČETAK GVARDIOLINE ERE Mesijev gol glavom za triplu krunu | Sportske priče

32 Komentara

    Nadam se da ce nole uspeti i postati najbolji svih vremena.

    Ima sve predispozicije da bude najbolji i bice jednog dana sigurno.

    Vrlo verovatno,Novak je bio u sjajnoj formi do prekida,samo ako tako nastavi,presticice ih uskoro.

    Pa od Federera jeste mladji,ali od Nadala samo godinu dana,sto je nebitna razlika.Ali po kondiciji i spremnosti,slazem se da ce biti najbolji.

    Svaka rec je na mestu.Novak je broj jedan,bio i bice.

    Ima sansu,nadam se da ce je iskoristiti,zasluzio je da bude najbolji svih vremena.

    Svaka rec mu je na mestu. A sta drugo i reci za Noleta

    Pa ima sansu da obori dosta rekorda svakako

    Mislim da ova pauza ne odgovara nivaku s obzirom u kakvom je naletu bio…a tako malo deluju ta tri gs-a.mada treba imati u vidu i da nole ima vec 33 godine..

    Pauza nikom godila nije i 33 godine nije puno.

    On je prvenstveno normalan i dobar čovek pa najbolji teniser i ponos Srbije

    Ioako ga ne poznajem licno, tako deluje

    Ako iko može da obori sve rekorde onda je to Nole.

    Svim ❤️ navijamo za to 💪

    Eeee ako to Krajinović kaže, onda je sigurno tako!

    On je prvenstveno normalan i dobar čovek pa najbolji teniser i ujedno ponos Srbije..

    Mislim da tu sumnje nema, verujem da ce Novak oboriti sve moguce rekorde tenisa!

    Pa s onzirom da ima 33 godine…nema jos puno vremena

    Nole, Rafa i Rodzer nemaju konkurenciju…

    On je vec sada u top 3 igraca sveta

    To nismo znali 😱
    Prosvetlio si nas

    Nije sto je nas ali najbolji je !! 💪🏼

    Bas tako! Nole legenda!

    On je to vec sada. I heroj Srbije i najveci teniser svih vremena.

    Samo zdravlje da ga posluzi i oborice sve rekorde

    Pa ako ostane fokusiran i održi formu u kojoj se nalazio pre ove pauze ,sigurno da hoce !!!

Postavi odgovor