Barselona je svesna da Inter neće odustajati od svojih potraživanja za Lautara Martineza, pa je spremila aleternativu u slučaju da propadnu pregovori.
Šampion Španije silno želi da dovede Martineza i već je dogovorio lične uslove sa argentinskim fudbalerom.
Ni želja igrača da pređe u Barselonu nije sporna, ali se pita i Inter.
Neroazuri žele poprilično da zarade na napadaču, a pitanje je koliko će Barselona moći da im odgovori zahtevima.
Bez obzira što će izlazna klauzula za Lautara biti aktivna tek u julu, Barselona je spremila zamenu u slučaju da stvari krenu nizbrdo.
A alternativa je Pjer Emerik Obamejang, koji ima ugovor sa Arsenalom do narednog leta.
Londonski klub bi ga radije prodao već ovog leta kako ne bi upao u zamku da Gabonac narednog leta ode kao slobodan igrač.
Barselona sve to ima na umu i označila je bivšeg centarfora Borusije iz Dortmund kao opciju B ako ne uspe sa Lautarom.
ARSENAL NA OGROMNOM GUBITKU Obamejang ide za 22.500.000 evra
OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!
Ćavi savetuje svoj klub: Mane i Obamejang nisu za Barsu, Nejmar jeste



Goran85
Martinez je Mesijeva želja.
Mića3
Videćemo šta će na kraju biti
Zorica
Martinezova želja da pređe u Barselonu nije sporna, ali se pita i Inter.
Orfanela
Zanimljivo bi bilo gledati Obamejanga u Barseloni…Nadam se takvom transferu.
Scar
Tako će i biti a Inter će opet imati igrača koji ne želi da igra i opet će im posle otići za mnogo manje nego što su sada mogli da uzmu.
Nemanja
Obojica su odlični napadači svakako će barsa biti na dobitku ko god da dođje
Nikola
Pa msm, da od toga nema nista, Auba ce produziti ugovor i izvisice za njega
Igorconga
Ma kakvi, nema od Obameyanga i Barselone apsolutno ništa, cak i ako Lautaro ne dodje! Ovo je cista novinarskja spekulacija i nista vise!
Cigo
Au, mislim da im je ipak bolji ovaj plan b koji ce zavrsiti lako.. jer mislim da aubemeyang jedva ceka da napusti arsenal
Peca
Barsa je to,najbolji skauting na svetu
Admirson
Nazalost ide on u Barsu
Kica91
Dobar im je i plan B, a poprilicno isplativiji
M
Pa obemejenaga ce dobiti za znatno manje novca a ozbiljan je igrac
Kiki
Odlicna zamena,Aubumejang je cak i bolji od Lautara..
pavle
pa po meni je ova opcija B i bolja, i manje para i dobar fudbaler
lazar
od Lautara nema nista jel nemaju para,sa Obamejangom mogu proci mnogo jeftinije a i odlican je igrac
Vuk
Isto mislim. Dosta jeftiniji igrac
Bojan
Nije im los ni plan B, ipak je Martinez preskup