NOVO PRAVILO Premijerligaši usvojili pet izmena!

Ono o čemu se pričalo već neko vreme, sada je i potvrđeno.

Klubovi Premijer lige dogovorili su se da će do kraja sezone biti dozvoljeno korišćenje pet izmena u toku utakmica.

To se, naravno odnosi, samo na nastavak Premijer lige, koja startuje 17. juna, pa do kraja sezone.

Tokom utakmice biće dozvoljene, kao i do sada, tri pauze za izmene igrača. Takođe, na današnjem sastanku predstavnika 20 kluba odlučeno je i da se poveća broj rezervnih igrača sa sedam na devet.

Klubovi su tako prihvatili predlog Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) o povećanom broju izmena kako bi se igrači zaštitili od povreda i umora pošto ih čeka veliki broj utakmica i gust kalendar takmičenja tokom leta.

KRIZA DRMA PEVCE Totenhem zbog korone izgubio 200 miliona evra!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

21 Komentara

    Lepo od svih što misle malo i na igrače,a ne samo na nocac

    Ko zna, možda ova novina ostane i posle završetka ove sezone! Ne bi me zacudilo da klubovi budu trazili da ubuduće budu 5 izmena i u narednom periodu!

    Ocekivalo se tako nesto,videcemo efekat…

    Malo više izmena ali prilagodice se ekipi,bitno je da se nastavlja liga

    Pa ovo je najbolje sto su smislili, ipak je potrebno zbog duge pauze

    Ovo je odlican potez, sad ce biti malo zanimljivije

    Pa dobro to su svi uveli ne bi moglo da se igra drugačije.

    Ovo smo ocekivali vec, dobra odluka da se sprece povrede

    Mislim da je ovo odličan potez, igraci su van fizicke sprema i nisu u fulu pripremljeni

    Povreda vec ima dosta, ovo nije nista novo, samo se nadam da ce se broj povreda makar smanjiti

    Slazem se. Nije im ovo los potez

    pa dobro nista novo,samo iskopirali od drugih liga,svuda je tako

    Pa dobro je pravilo, ipak ce biti teze da nastave

Postavi odgovor