TOTENHEM DAO TOP ČETIRI VILI: Son peva himnu Lige šampiona!

Ekipa Totenhema učvrstila se na četvrtoj poziciji na tabeli, nakon što je savladala Aston Vilu u gostima 0:4 (0:1), u meču 32. kola Premijer lige.

U danu kada je Artetin, reklo bi se još uvek “zeleni” Arsenal ispustio bodove kod kuće, ekipa Antonija Kontea napravila je veliki korak ka plasmanu u Ligi šampiona i zabeležila važnu pobedu na “Vila parku”.

Aston Vila je mogla, a Totenhem je dao četiri komada – glasi priča  uzbudljivog duela u Birmingenu koji je obeležio i Son Hueng Min  het-trikom.

Korejac je već u trećem minutu doveo svoj tim u prednost, a pronašao ga je naravno Hari Kejn. Aston Vila međutim nije položila oružja, i počela je opsada gola Uga Ljorisa od tog trenutka.

Ređale su se šanse za domaći tim, Džejkob Ramzi prvo nije uspeo da matira francuskog golmana, Džon Mekgin ga je potom ponovo testirao, a Dani Ings je u 28. minutu propustio možda i najbolju šansu za Vilu. Nisu bili precizni ni Meti Keš i Oli Votkins u nastavku prvog dela.

Dejan Kuluševski je u 50. minutu udvostručio prednost gostiju, posle dobrog prodora i još boljeg udarca. Šveđanin se pokazao se kao pravi pogodak za “Sparse”, a samo Kejn i Son imaju bolji učinak od njega od kada se pridružio ekipi iz Severnog Londona.

Čuveno partnetstvo je ponovo proradilo u 64. minutu, i Son je ponovo pogodio posle još jednog proigravanja Kejna.
Najpre je Romero poslao dugu loptu ka Englezu, a on ju je glavom prosledio do svog saigrača, koji je bez problema završio uigranu akciju.

https://twitter.com/iF27s/status/1512852688089845772

Son je 71. minutu nagradio i Kuluševskog drugom asistencijom i postigao svoj het-trik za konačnih 4:0.

Totenhem je četvrti sa 57 bodova i beži petoplasiranom Arsenalu tri poena, dok je Aston Vila 12. sa 36 bodova.

RONALDO NIJE NI SANJAO O OVAKVOM KOŠMARU: Portugalac razbio telefon navijaču posle poraza (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PENALTY CHALLENGE: Bondisimo – Zvali su me da budem kondicioni trener reprezentacije u Kataru | EP21

5 Komentara

    Pregazili su Vilu ,i otvorili sebi vrata lige šampiona za sledeću sezonu

    Svaka im cast, igraju bas dobro, a za to je najzasluzniji trener

    Pevci su fenomenalni u poslednjih mesec dana

    Konte skockao ekipu,igraju kao preporodjeni…

Postavi odgovor