SIMEONE GUBI KONCE: Suarez besneo i vređao zbog izmene! (VIDEO)

Nije tajna da Atletiko Madrid nema čime da se pohvali sezone, ali na sve loše rezultate – sukob sa treneronom niko verovatno nije očekivao.

Rezultati, odnosno zaostatak u LaLigi i težak prolaz u nokaut fazu Lige šampiona su jedno, ali reakcija Luisa Suareza je zaista problematična.

Atletiko je poražen od Sevilje 2:1, a Luis Suarez je u 57. minutu svoje mesto ustupio Mateušu Kunji, mada time nije bilo zadovoljan.

Prilikom izlaska sa terena, kamere su ga uhvatile kako govori “G**no glupu, uvek isto”, što se odnosilo upravo na Simeonea.

Potom je na klupi bio besan, bacao je stvari i iskazivao nezadovoljstvo. Pogledajte i sami kako je to izgledalo.

Podsetimo, Suarez je na 17 utakmica u Španiji postigao sedam golova, ali već neko vreme priliku dobija uglavnom sa klupe.

Da li je s razlogom nezadovoljan ili ne – procenite sami.

TRENER REŠIO MISTERIJU: Evo zašto je Vlahović zamenjen na kraju utakmice

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovana Guzijan: Zbog Stankovića sam imala najveću tremu! | Sport Fokus EP33