Volfsburg nije iskoristio igrača više - Bajern slavio u gostima (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostujućem terenu Volfsburg sa 4:2, u utakmici 19. kola Bundeslige.

Bajern je poveo sa 2:0 golovima Kingslija Komana, koji je bio strelac u devetom i 14. minutu. Treći gol postigao je Tomas Miler u 19. minutu, a zatim je strelac za domaće bio Jakub Kaminski u 44. minutu.

Gol za Bajern postigao je i Džamal Musijala u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Matijas Svanberg pogotkom u 81. minutu.

Gosti iz Minhena su ostali sa igračem manje u 54. minutu pošto je Džošua Kimih dobio drugi žuti karton, odnosno crveni i isključenje.

Za Bajern je debitovao i Žoao Kanselo, koji je proveo u igri 78. minuta, a za to vreme je uspeo da upiše asistenciju kod drugog gola njegove ekipe.

Aktuelni šampion prekinuo je niz od tri remija i posle 11. pobede u ligi prvi je na tabeli sa 40 bodova, bodom više od drugoplasiranog Union Berlina.

Volfsburg je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 29 bodova.

Ranije danas Verder je na gostujućem terenu pobedio Štutgart sa 2:0.