"Ne znam je li Vidal igrao jer je Mesijev prijatelj"

Fudbalska saga oko odlaska Lionela Mesija iz Barselone se ne završava, nti joj se nazire bilo kakav kraj.

Sada se i doskorašnji fudbaler Barselone Ivan Rakitić osvrnuo na odnos sa Argentincem.

Rakitić je odigrao 310 utakmica u dresu španskog kluba, ali je u protekloj sezoni izgubio mesto startera.

Umesto njega igrao Arturo Vidal, a mnogi spekulišu da je razlog za to Vidalovo prijateljstvo sa Mesijem.

https://meridiansport.rs/la-liga-lionel-mesi-klauzula-barselona/

-Ne znam to. Trudio sam se da uvek budem na raspolaganju treneru, ali bilo je odluka koje nisam razumeo. Poštovao sam sve, zbog tima – rekao je Rakitić.

Ono što takođe sve zanima jeste da li je Mesi razgovarao sa Rakitićem o svom odlasku iz Barselone.

-Leo nije pričao sa mnom o tome. Saznao sam putem medija. Ne mogu da kažem da smo najbolji prijatelji, ali smo uvek imali dobar odnos – zaključio je Rakitić.

Rus napustio Nikolića zbog Serije A

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #11 | PLAVA KOVERTA

3 Komentara

    svasta.. mada vidal je odavno prosecan

    Nista cudno,znalo se da Messi sklapa.tim.u Barsi

    Mnogo cudnih stvari se desava u Barseloni.

Postavi odgovor