Golman reprezentacije BiH Asmir Begović je u nedelju uveče napustio kamp reprezentacije.
Prema pisanju bosanskohercegovačkih medija razlozi odlaska golmana Bormuta nisu poznati, ali vest je u međuvremenu potvrdio i Fudbalski savez BiH.
–Sinoć je nakon susreta razgovarao s izbornikom i u dogovoru s njim je napustio kamp – govore informacije iz saveza koje prenose BiH mediji.
Asmir Begović nije nastupio u dve utakmice aktualnog reprezentativnog ciklusa. Na klupi je bio i u susretu protiv Sjeverne Irske (1:1, 3:4) i Holandije (0:0).
U tim susretima je na golu BiH reprezentacije branio Ibrahim Šehić koji je protiv Holandije bio i najbolje ocenjeni igrač ekipe Dušana Bajevića.
LIGA NACIJA: BiH odolela Holandiji, Norvežani razmontirali Rumune
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Milojević intervju: U NBA se lakše ide preko Mege nego preko Partizana | MOJ UGAO



Goran 22
I nije neka steta sto je napustio, ionako je vec bio rezervni golman. Tako da mogu oni bez neja nije bitna karika u ekipi
Rade Vulic
Verovatno su mu ponudili mesto drugog golmana ekipe koje on to nece prihvatiti pa se odlucio na taj korak da napusti reprezentaciju
Nemanja9
I treba da napusti kad je sedeo na klupi i nije bio od koristi da je branio bar koji minut ali ništa i treba da ide
Biska
Ionako je za njega to samo cimanje, a covek samo sedi na klupi. Najpametnija odluka mu je sto je napustio
napredak
Svaka promena je dobra i treba ga razumeti,jer nije u cvetu mladosti….Da izvuce jos nesto od karijere,ako mu je ponudjeno….
Bućko
Smorio se čovek, treba ga podržati
goki
Naravno da ce otici,niko ne zeli karijeru da provede na klupi…
pirlo99
Teski su to pregovori XD
palasio
branio je Sehic koji je stvarno dobar golman,i bio medju najboljima na utakmicama,tako da i to vidim razlog sto je posao sto ne brani a gubi vreme,da je mladji i naljitio se to ne bi razumeo,ali on je vec pred penzijom tako da je to sve normalno
Sasa 22
Covek ima iza sebe mnogo reprezentativnih utakmica, vreme je da se povuce i pruzi sansu mladjima
rodrigo
pa mozda je i u pravu,zasto tu da sedi i ne brani,kada moze da se okrene klupskom fudbalu a vec je i u godinama,ima naslednike u reprezentaciji tako da ladno i moze da se oprosti,odigra jos par kodina klupski fudbal i rukavice i klin