Pisalo se prethodnih nedelja o Srđanu Plavšiću i spornoj objavi koju je bivši fudbaler Crvene zvezde imao na Instagramu.
Naime, on je otkaz svog sada već bivšeg trenera Ondreja Smetane ispratio rečima – “Hvala na svemu “treneru”!” Znakovi navoda kod reči trener su opisali šta Plavšić misli o kvalitetima Smetane, koji je napustio klupu Banjik Ostrave pre nekoliko nedelja.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Reagovao sam emotivno, i to ne bi trebalo da mi se dešava. Profesionalac sam i moram da budem primer, tako da mi je žao zbog toga. Bilo mi je krivo što nisam igrao, jer sam znao da mogu da pomognem saigračima. Radio sam na svakom treningu maksimalno, ali nisam dobio šansu. Međutim, to je sad iza mene”, prenosi “Idnes” reči Plavšića koji se potom osvrnuo na analizu meča sa Teplicama (poraz 2:1):
“Dobro smo počeli, imali smo posed, i nekoliko prilika koje nismo realizovali. Obično se tada desi da primiš gol. Mi smo primili dva… U drugom poluvremenu smo pokušali da dođemo do boda, ali nismo uspeli.”
Priznaje da mu nedostaje svežine, usled činjenice da kod pomenutog Smetane nije imao minute.
“Nisam igrao dugo, ne znam koliko se to vidi. Pokušavao sam da uradim nešto s loptom, i da napravim razliku. Međutim, džabe sve kada smo izgubili. Tako da sam razočaran. Ne mislim da je iko podbacio u smislu želje i zalaganja. Svi su se borili”, rekao je Plavšić.
BONUS VIDEO:



ljubica
Ko god da dođe na mesto trenera Smetane imaće problem sa Plavšićem jer će očekivati od njega da uvek ima ispad na društvenim mrežama kad je razočaran, a to se ne sme događati. Pozitivno je što se javno izvinio i nadam se da više neće praviti takvu grešku.
todor
Shvatio je da je pogriješio izvinuo sam mislim da je to sasvim ljudski dovoljno za ovako nešto
strahinja
Svi griješimo pogotovo u ovakvim situacijama gdje je čovjek malo ljut isfrustriran pa u naletu bijesa svašta kaže u ovom slučaju napiše ne treba mu to uzeti za zlo