Najavio je Ćavi Ernandez pre nekoliko meseci odlazak iz Barselone zbog do tada neuspešne sezone.
Međutim, kao da je taj potez promenio mnoge stvari u klubu, posebno na aspektu rezultata, pošto su se igrači na neki način ujedinili i počeli da pružaju bolje partije, a meč četvrtfinala Lige šampiona i pobeda u Parizu donela je neke nove momente.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
Novinar Fernando Polo otkriva da je Ćavi nagovestio da bi mogao da se predomisli i ipak ostane u Barsi, ali samo pod određenim uslovima.
Naime, Ćavi želi da Barselona bude kompetitivna sa najjačim timovima u Evropi, ima jasnu viziju kako tim treba da izgleda i svoj projekat je odavno predstavio Đoanu Laportu, ali tada klub nije imao finansijsku potporu da ga isprati.
Ćavi je opet podvukao da želi zadnjeg veznog kao što je Kimih ili Zubimendi, kao i da hoće da dobije Bernarda Silvu u veznom redu.
Osim toga, Ćavi insistira na tome da klub ne proda svoje najbolje igrače i da nedodirljivi ostanu osnova tima za narednih nekoliko godina. Spekuliše se da Ćavi smatra da su to Ronald Arauho, Gavi, Pedri, Pau Kubarsi, Lamin Jamal, Frenki de Jong.
BONUS VIDEO:



Ivan Banjac
Ako mu dovedu jos neko pojacanje dobro mozda se predomisli
Momcilo
Mislim da nema od toga nista,da ce on na kraju otici iz kluba ipak
Goran Munic
Nemaju koga drugog da dovedu,niko nece da preuzme kormilo posrnulog giganta
jelenamilosevic540
Pa sada kad je poceo da igrao malo bolje odmah hoce da ga ostave!