Tijumfom nad Totenhemom – 2:1 u izuzetno napetom londonskom derbiju pretposlednjeg kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija su pretekli Brentford na osmoj poziciji i potpuno zakomplikovali situaciju na oba kraja tabele, jer su sebe lansirali u borbu za plasman u Ligu Evrope, dok su gradskog rivala ostavili u grčevitoj borbi za opstanak.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Sparsima će sada u poslednjoj rundi protiv Evertona na domaćem terenu biti neophodan bar bod kako bi osigurali elitu bez gledanja u tuđe dvorište, s obzirom na to da u odnosu na Vest Hem i zonu ispadanja imaju svega dva boda prednosti.
Sam okršaj doneo je veliku prednost domaćinu golovima Enca Fernandeza u 18. i Andreja Santoša u 67. minutu, ali je Rišarlison pogotkom u 74. minutu uneo potpunu dramu u finiš utakmice pokrenuvši veliku ofanzivu gostiju, koji uprkos ozbiljnim prilikama u samoj završnici ipak nisu uspeli da izvuku zlata vredan remi i matematički obezbede miran san pre zvaničnog zatvaranja sezone, pa će poslednje kolo biti i te kako uzbudljivo.
BONUS VIDEO:



eva
Bilo bi bas lepo Totenhem da ostane u ligi, nisu oni za Cempionsip
andrijana
Plavci su pobedili Pevce i mozda im to zakomplikuje zivot
ljubica
Celsi je pretekao Brentford ali i to im nista ne znaci na tabeli
dorde
Sreća njihova što protivnik nije pobedio u ovih par kola inače bi lagano ispali iz lige
todor
Iskreno bilo bi sramota da jedan ovakav tim sa ovakvim igračima ispadne iz lige
dimitrije
Ako ne mogu da dobiju zadnje kolo kući Everton onda i treba da ispadnu