Engleska zove Dibalu, pita se i Roma

Zvezda Rome Paulo Dibala mogao bi predstojećeg leta da napravi ogroman transfer i preseli se u englesku Premijer ligu. Kako prenosi Sky Sports, argentinski ofanzivac je izuzetno otvoren za odlazak na Ostrvo, uprkos tome što uporedo vodi pregovore sa rimskim klubom oko produžetka saradnje.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

U taboru Rome i dalje vlada optimizam… Čelnici su uvereni da mogu da zadrže svog mađioničara i očekuju da će na kraju pasti potpis na novi ugovor. Ipak, ozbiljan adut engleskih klubova leži u činjenici da je Dibala oduvek maštao o igranju u Premijer ligi, ali i u njegovom trenutnom ugovornom statusu. Ukoliko ne pronađe zajednički jezik sa Rimljanima, on ovog leta postaje slobodan igrač, što znači da bi u Englesku stigao bez ijednog centa obeštećenja, a takva prilika se na tržištu ne propušta.

Dibala je u tekućoj sezoni odigrao 26 utakmica za Romu u svim takmičenjima, uz učinak od tri gola i šest asistencija. Imena konkretnih klubova sa Ostrva se još uvek drže u tajnosti, ali nema sumnje da će status slobodnog agenta pokrenuti pravu lavinu interesovanja engleskih velikana čim se prozor otvori.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    ma ne pita se Roma ništa, da je Dibala hteo već bi potpisao ugovor sa njima, on sanja o igranju u Premijer ligi.

    Strašan igrač sli totalno nezainteresovan za ozbiljniji fudbal nažalost

    Ma kakvi pre će u argentinu ili MLS nego u premier ligu njemu se ni ne igra fudbal

    Iskreno, voleo bih da ga vidim u Premijer ligi dok jos moze da pravi razliku. Uvek je imao taj stil fudbala koji bi legao ekipama koje vole tehniku i brzu tranziciju

    Roma bi tesko nasla zamenu za igraca njegovog kvaliteta, ali realno ako ode bez obestecenja to je ozbiljan problem za klub. Deluje da ce leto biti bas turbulentno u Rimu

Postavi odgovor