Šinejd Džek Kisal je imala odličnu sezonu u Ezačibašiju, koja je završena na Fajnal-foru Lige šampiona u Istanbulu. Njen tim je osvojio srebrnu medalju, a ona je proglašena za člana idealne postave zajedno sa Zehrom Guneš na poziciji srednjeg blokera.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Finalni duel sa Vakifbankom nije bio samo poslednji u sezoni, nego i poslednji u narandžastom dresu za repezentativku Turske.
“Deluje kao da smo juče započeli ovo putovanje, ali te četiri godine su proletele i zauvek ću ih čuvati u srcu. Ezačibaši me nije naučio samo odbojci, već mi je pokazao i pravo značenje porodice i koliko je važno da porodica bude prioritet“, napisala je u oproštajnoj objavi Šinejd Džek Kisal.
Prvo se obratila devojkama sa kojima je delila teren i svlačionicu.
“Prošli smo kroz mnogo izazova, posebno ove sezone, ali smo mnogo sazreli, što nas je dodatno zbližilo i pretvorilo u pravi tim. Stekla sam saigračice, ali i sestre – osim Simge Akoz, šalim se naravno! Mnogo vas volim i želim vam sve najbolje u budućim izazovima i narednim sezonama“.
Potom je ređala poruke za čelnike kluba, trenere, medicionski tim, navijače, ali i sve ljude koji su radili za klub iza scene.
Bonus video:



Zoja
A gde je otisla?
magdalena
Pitam se gde će Šinejd dalje da ide, to jest u koji klub ili planira da se povuče iz profesionalnog sporta.
Nedim
Velika je to promena nekad nije lako sve dobro napustiti i ptici u drugu sredinu ali to je i život i spprt
Amer
Teško je promeniti sredinu gde joj je sve Isko od ruke gde se uklopila i funkcionisala odlično