Reprezentativka Turske napustila Ezačibaši: Deluje kao da smo juče započeli putovanje... Stekla sam saigračice, ali i sestre

Šinejd Džek Kisal je imala odličnu sezonu u Ezačibašiju, koja je završena na Fajnal-foru Lige šampiona u Istanbulu. Njen tim je osvojio srebrnu medalju, a ona je proglašena za člana idealne postave zajedno sa Zehrom Guneš na poziciji srednjeg blokera.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Finalni duel sa Vakifbankom nije bio samo poslednji u sezoni, nego i poslednji u narandžastom dresu za repezentativku Turske.

Deluje kao da smo juče započeli ovo putovanje, ali te četiri godine su proletele i zauvek ću ih čuvati u srcu. Ezačibaši me nije naučio samo odbojci, već mi je pokazao i pravo značenje porodice i koliko je važno da porodica bude prioritet“, napisala je u oproštajnoj objavi Šinejd Džek Kisal.

Prvo se obratila devojkama sa kojima je delila teren i svlačionicu.

Prošli smo kroz mnogo izazova, posebno ove sezone, ali smo mnogo sazreli, što nas je dodatno zbližilo i pretvorilo u pravi tim. Stekla sam saigračice, ali i sestre – osim Simge Akoz, šalim se naravno! Mnogo vas volim i želim vam sve najbolje u budućim izazovima i narednim sezonama“.

Potom je ređala poruke za čelnike kluba, trenere, medicionski tim, navijače, ali i sve ljude koji su radili za klub iza scene.

Bonus video:

0 Komentar

    Pitam se gde će Šinejd dalje da ide, to jest u koji klub ili planira da se povuče iz profesionalnog sporta.

    Velika je to promena nekad nije lako sve dobro napustiti i ptici u drugu sredinu ali to je i život i spprt

    Teško je promeniti sredinu gde joj je sve Isko od ruke gde se uklopila i funkcionisala odlično

Postavi odgovor