Poalko, ali sigurno, Crvena zvezda okuplja sve svoje igrače na pripremama.
Pojačanja stižu, a sada se priključio i Aleksandar Dragović, koji je bio na Evropskom prvenstvu sa reprezentacijom Austrije.
Kako navode crveno-beli, svi iz kluba su ga zdušno dočekali, poželeli mu puno sreće u crveno-belom dresu, a Dragović je definitivno ostvario dečački san.
Priliku da debituje u dresu sa omiljenim bojama i grbom imaće već od četvrtka, kada će u generalnoj probi od 20 časova i 30 minuta odmeriti snage sa austrijskim Šturmom.
Dragović iza sebe ima fenomenalno Evropsko prvenstvo i u Štegersbahu su ga i meštani dočekali kao fudbalskog heroja. Ništa to nije čudno kada se uzme u obzir da je 106 puta nastupio za selekciju Austrije i da je već 12 godina nezamnjiv stub odbrane reprezentacije.
U karijeri je nastupao za bečku Austriju, Bazel, Dinamo Kijev, Lester i Bajer Leverkuzen.
JEDVA ČEKAM DA ME BOLI GLAVA: Stanković dao najlepši komentar na igru Zvezde!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Istorija lopte na Evropskim prvenstvima | Meridian Sport TV



Srki
Biće Zvezda preozbiljna protivnik svima protivnicima pa i u LŠ. 💪
Djole
Sramota, stoji ispred “Grande Dekija” sa rukama u džepovima. 🤬
El matador
Ja jos ne verujem da je Dragovic izabrao Zvezdu pored toliko boljih ponuda!
Maras!!!
Van Dajk za sirotinju hahahha
Paki
Igrac koji ce sa Zvezdom sigurno u ligu sampiona…ja verujem u uspeh.
Flaki
Veliko pojacanje za Crvenu Zvezdu…drago mi je da je stigao u Zvezdu…Bravo Dragovicu.
Di maria
Svi smo videli na prvenstvu o kakvom igracu je rec a pratili smo ga i u Bundesligi .on je definitivno najjace pojačanje Zvezde
Somi
Kapitalno pojacanje za Zvezdu i napad na Lš
Dambo
Msm da je Dragovic tek sada shvatio da je pogresio dolaskom u Zvezdu, mogao je u mnogo bolji klub da predje
Familija0
Ajde grobaru bezi u rupu i ne izlazi par godina jos jer necete skorije osvojiti nista!