Crveno-beli u "transu" - nezapamćena euforija na Marakani (VIDEO)

Euforija u Ljutice Bogdana dostigla je tačku maksimuma nakon što je Crvena zvezda ubedljivo savladala Fiorentinu na Marakani (5:5)

Totalni fudbal Baraka Bahara progutao je Violu na najvećem srpskom stadionu i bacio sve zvezdaše u “trans”.

Piter Olajinka (2x), Žan-Filip Kraso, Mirko Ivanić i Osman Bukari “napunili” su gol gostiju za samo 33 minuta igre, a zatim kontrolisali dešavanja na terenu i mirno priveli meč kraju.

Malo je reći da su navijači Crvene zvezde uzbuđeni pred početak nove sezone koja mnogo obećava. Iako je reč o prijateljskom meču, navijači su bili u sjajnom raspoloženju i već počeli sa proslavama:

Poseban aplauz sa tribina dobio je i bivši napadač Zvezde, Luka Jović.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije