ZVEZDA DALA ZELENO SVETLO: Garsija može da ide za 2 miliona

Fudbalski klub Crvena zvezda odobrila je transfer Matea Garsije u Grčki Aris za dva miliona evra.

Prethodnih dana spekulisalo se da će Garsija karijeru nastaviti u Olimpijakosu, ali je njegov agent otkrio gde se Argentinac seli.

Mateo je od starta želeo da se vrati u Aris. Nedostajalo je da Zvezda da zeleno svetlo i konačno smo došli do dogovora. Sve će se završiti u narednih nedelju dana rekao je De Bartolo.

Gaučos je među crveno-bele došao pre nešto manje od godinu dana i ostavio solidan utisak.

Crveno-bele su već napustili Milan Jevtović,  Radživ van la Para i Žander Santan koji su sporazumno raskinuli ugovore.

Za ekipu iz Ljutice Bogdana odigrao je 24 utakmice i postigao pet golova.

Videćemo kako je Dejan Stanković zamislio da mu tim izgleda za sledeću sezonu.

ZVEZDA NASTAVLJA SA REMONTOM TIMA: Još jedan otkaz

OBAVEZNO POGLEDATI: Meridian prikupio 2 MILIONA za malu Sofiju!!!

25 Komentara

    Koliko su ga platili toliko i da ga prodaju.. Pametno

    Nista Zveda ne moze da proda preko 2 mil…

    Ne znam ko ce dati za njega toliko,al ajde

    On Zvezdi nije ni trebao. Cist promasaj.
    Ali ni prvi ni poslednji

    Nije ni trebao da dolazi u Zvezdu ovako su samo u minusu sa njim

    Veliki Zvezdin promasaj dovodjenje Garsije, decko nije za fudbal vise je manekenstvo

    Decko koji je placem 4mil a ode za 2mil, dobro je Zvezda prosla

    Ko zna sta ce sada biti sa klubom, svi dobri odose

    Ovaj ako ti je dobar ne znam kako izgleda los igrac po tebi

    Mateo je od starta želeo da se vrati u Aris.

    zivo me interesuje sta ce Deki uraditi s timom

    Ako već želi da ide treba ga pustiti, nema poente zadržavati ga protiv njegove volje.

    Strašno, odličan igrač za naše uslove a oni ga uništiše…

    i treba pustiti igraca ako zeli da ide,ne moze da postigne svoj maksimum ako nije zadovoljan,i taman uzeli 2 miliona

    Prodace ga sigurno ,ne računaju na njega vise

Postavi odgovor