Otišao iz Zvezde, pa "doneo" Salcburgu titulu!

Fudbaler Crvene zvezde Ibrahim Mustafa, koji se nalazi na pozajmici u austrijskom LASK-u, odigrao je odličan meč i doneo je svom timu trijumf nad Šturmom rezultatom 2:1.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Krilni napadač je meč počeo na klupi za rezervne igrače, ušao je u 60. minutu, a zatim za 19 minuta golom i asistencijom kreirao preokret kom se najviše raduje lider Salcburg.

Mustafa je u 71. minutu izjednačio na 1:1, da bi u 79. asistirao Nakamuri za konačnih 2:1.

Nije nemoguće se ovom partijom čak izborio i za ugovor sa obzirom na to da je ovo drugi meč koji je rešio golom i asistencijom.

LASK je ovim trijumfom zadržao četiri boda više u odnosu na Rapid, u borbi za mesto koje vodi u Evropu, dok je Šturm propustio veliku priliku da se primakne Salcburgu na samo bod.