Fudbalski klub Crvena zvezda, za naredne izazove neće se spremati na terenima kod stadiona Rajko Mitić.
Crveno-beli su u utorak trenirali u sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, umesto na pomoćnim terenima podno severne tribine.
Kao razlog za to, Zvezda je navela rekontrukciju klupskog hotela.
– Zbog rekonstrukcije klupskog hotela i potrebe da se što bolje pripremimo za predstojeće izazove, danas smo trenirali u Sportskom centru FSS, gde ćemo biti i narednih nekoliko dana – kratko je saopštenje lidera Super lige.
Crveno-beli će za vikend igrati protiv Radničkog u Nišu u 21. kolu domaćeg prvenstva, a navijači svakako razmišljaju o utakmici protiv Milana koja je na programu 18. februara.
Gazda Juventusa vređao Kontea, kao odgovor dobio srednji prst (VIDEO)
Obavezno pogledajte: Nenad Lalatović: Sa bagrom treba da znaš kako da se ponašaš! | MOJ UGAO #10



Somi
Odlicni pomocni teren u Staroj Pazovi daje Zvezdi odlicne uslove treniranja,spremaju se puno parom za Milan.
Dorcolac
I nadamo se da ce im doneti puno srece i maksimalnu energiju….Dobri su to tereni….
Zofa
I u Staroj Pazovi imaju odlicne uslove za treninge, mozda i bolje nego na Marakani, samo napred Zvezdo!
Rade Vulic
Bitno da ima uvek neki teren dokon gde mogu da treniraju, a i oni gde nadjose sad da rekonstruisu hotel a do juce im bila pauza
Flaki
Kakva je Zvezda ljubimac FSSa.Po cemu je Zvezdi dozvoljeno da.trenira u trening centru i kampu reprezentacije.
Biska
Mislim da bi bilo i Partizanu dozvoljeno da ga ocekuje tako bitan mec a nema mogucnosti za trening i spremanje
DI MARIA
Radi se na kompleksu i naravno da će promeniti sredinu za treniranje …nista novo
Ivke
Očekivano s obzirom na bolje uslove, sve im je tu na jednom mestu a sa druge strane su sklonjeni da mogu na miru da treniraju.
Gemo
Ionako im niko ne bi smetao da treniraju, ali radovi su u toku ne moze se trenirati u tim uslovima
gurkuf
samo da nije zbog rekonstrukcije hotela,nego je policija i taamo upala i jos cesljaju sve redom,tako da je ovo izjava za malu decu,svasta je nadjeno i na jednom i drugom stadionu,i niko se zamislite ne oglasava ni iz jednog kluba,sve da ih pohapse,to bi bilo najidelanije
Dzoker
Moguce da si upravu za to, mozda tamo policija ceslja sve pa sad izgovor za ne treniranje rekonstrukcija