Fudbaler Čelsija, Deni Drinkvoter, provešće ostatak sezone na pozajmici u prvenstvu Turske.
Vezista nije odigrao utakmicu u Premijer ligi od februara 2020. godine kada je bio na pozajmici u Aaston Vili..
Zbog toga je najbolje rešenje bio odlazak na pozajmicu, a naredna destinacija biće Kašimpaša.
Turska ekipa obavestila je javnost i navijače da će član “one” ekipe Lestera koja je 2016. godine osvojila Premijer ligu, narednih šest meseci provesti u Turskoj.
Drinkvoter je u Čelsi stigao 2017. godine, a u međuvremenu je bio i na pozajmici u Barnliju.
Tijago Silva može da snosi posledice zbog bacanja dresa?!
Obavezno pogledajte: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08



Trol
Sa konja na magarca pa sa magarca na ovcu, teško da će se vratiti Premijer ligu jedino ako mu neki klub izađe u susret i omogući da na ostrvu okači kopačke o klin.
Mononoki
Sad ce biti zanimljivo ako na pozajmici bude boljih rezultata i taj tim mu se svidi 😀
Zofa
Bas je pao, mora puno da radi da bi se vratio na nivo PL
Somi
Veliki pad u karijeri ovog momka…
DI MARIA
Po odlasku u Chelsea njegova igra se izgubila i on sam u tome zato i ide u Tursku ,znao sam da nije trebao da napušta Lester
Edison
Sve mu je to dobra lekcija i iskustvo.
palasio
jednostavo je pao u igri,ima mnogo takvih primera,nije ni prvi ni poslednji,najbolje je tako nego da sedi na klupi,u Turskoj ce igrati,nije neka ekipa ali i bolje i to od camovine
Dora85
Bitno je da skuplja iskustva i da uci od drugih,sve ce to znaciti za dalji rad.