Drinkvoter: Od "one" generacije Lestera do odlaska u Tursku

Fudbaler Čelsija, Deni Drinkvoter, provešće ostatak sezone na pozajmici u prvenstvu Turske.

Vezista nije odigrao utakmicu u Premijer ligi od februara 2020. godine kada je bio na pozajmici u Aaston Vili..

Zbog toga je najbolje rešenje bio odlazak na pozajmicu, a naredna destinacija biće Kašimpaša.

Turska ekipa obavestila je javnost i navijače da će član “one” ekipe Lestera koja je 2016. godine osvojila Premijer ligu, narednih šest meseci provesti u Turskoj.

Drinkvoter je u Čelsi stigao 2017. godine, a u međuvremenu je bio i na pozajmici u Barnliju.

Tijago Silva može da snosi posledice zbog bacanja dresa?!

Obavezno pogledajte: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08

8 Komentara

    Sa konja na magarca pa sa magarca na ovcu, teško da će se vratiti Premijer ligu jedino ako mu neki klub izađe u susret i omogući da na ostrvu okači kopačke o klin.

    Sad ce biti zanimljivo ako na pozajmici bude boljih rezultata i taj tim mu se svidi 😀

    Bas je pao, mora puno da radi da bi se vratio na nivo PL

    Po odlasku u Chelsea njegova igra se izgubila i on sam u tome zato i ide u Tursku ,znao sam da nije trebao da napušta Lester

    Sve mu je to dobra lekcija i iskustvo.

    jednostavo je pao u igri,ima mnogo takvih primera,nije ni prvi ni poslednji,najbolje je tako nego da sedi na klupi,u Turskoj ce igrati,nije neka ekipa ali i bolje i to od camovine

    Bitno je da skuplja iskustva i da uci od drugih,sve ce to znaciti za dalji rad.

Postavi odgovor